maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

41 items tagged "Ustrzyki Dolne"

Wyników 1 - 20 z 41

Pomysłowość i oryginalność w Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych

Category: Licea
Utworzone: wtorek, 26, styczeń 2016 11:44

USTRZYKI DOLNE / Uczennica Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych – Agata Stokłosa zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Znaczenie drewna w życiu człowieka – surowca wszechczasów" zorganizowanym przez Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Birczańskie".

agata stoklosa

Celem konkursu było popularyzowanie ochrony przyrody, kształtowanie odpowiedzialności za stan środowiska oraz rozbudzanie doznań estetycznych związanych z lasem. Praca Agaty wzbudziła zainteresowanie Komisji Konkursowej ze względu na swoją pomysłowość i oryginalność.

Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych

Sukces uczniów ustrzyckiego liceum

Category: Licea
Utworzone: wtorek, 26, styczeń 2016 11:40

CZARNA GÓRNA / W dniach 27-28 listopada 2015r. w Gimnazjum w Czarnej Górnej odbył się turniej krajoznawczy pt. „Bieszczady - moja pasja”, organizowany przez Gimnazjum im. Stefana Myczkowskiego w Czarnej oraz Szkolny Klub Turystyczno  Krajoznawczy przy ZSP Nr2 NSS w Ustrzykach Dolnych.

szkolaustrzyki1

Była to II edycja tego turnieju.

W konkursie udział wzięło 5 uczniów Zespołu Szkół Licealnych:

 • Maciej  Buśko (1c),
 • Łukasz Hodur (Ic),
 • Daria Prędki (Ic),
 • Anna Ziembikiewicz (Ic),
 • Barbara Tkacz (IIc),
 • Maciej Skuza (IIc)

Uczniom i nauczycielom ich przygotowującym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych

Sprawca włamań ustalony

Category: Kronika
Utworzone: piątek, 22, styczeń 2016 09:05

POWIAT BIESZCZADZKI / Policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę włamań, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Ustrzyk Dolnych. 24-letni mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał już zarzuty.

656010698

Na przełomie grudnia i stycznia na terenie Ustrzyk Dolnych doszło do kilku włamań m.in. do lokali gastronomicznych, siedzib firm, sklepu spożywczego, lokalu usługowego i do garażu. Podczas włamań ginęły pieniądze i wartościowe przedmioty.

Policjanci wydziału kryminalnego pracujący nad wyjaśnieniem sprawy ustalili, że związek z włamaniami może mieć 24-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Mężczyzna był zupełnie zaskoczony wizytą policjantów. W związku z przedstawionymi mu dowodami, 24-latek przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Ustrzyki Dolne

Zawody w skokach na poduchę

Category: Imprezy
Utworzone: piątek, 22, styczeń 2016 08:24

USTRZYKI DOLNE / W dniu 30 stycznia w stacji narciarskiej Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych ruszy kolejna edycja zawodów w skokach na poduchę.

indeks

 

Na miłośników białego szaleństwa czekają sportowe emocje, konkursy, skoki dla każdego oraz wiele innych atrakcji.

Zawody w Skokach na Poduchę 

Stacja Narciarska Gromadzyń
w Ustrzykach Dolnych
30 stycznia 2016 r.

Program:
10:00-12:00 Zapisy uczestników
10:00-14:00 Skoki dla każdego
14:00-15:00 Best Trick ski & snb
ok. 15:30 Dekoracja najlepszych zawodników
15:00-17:00 Jam Session - skoki dla każdego

Jasełka i koncert kolęd w Ustrzyckim Domu Kultury

Category: Koncerty
Utworzone: piątek, 08, styczeń 2016 08:48

USTRZYKI DOLNE / Zapraszamy w dniu 9 stycznia na godz. 15.30 na JASEŁKA I  KONCERT  KOLĘD. Jasełka w wykonaniu uczniów ZSP nr1 w Ustrzykach Dolnych. Koncert Kolęd w wykonaniu dzieci z parafii NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych. W trakcie loteria fantowa na rzecz misji Sióstr Serafitek. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

JASEŁKA

USTRZYCKI DOM KULTURY

Koncert Kolęd w Ustrzyckim Domu Kultury

Category: Koncerty
Utworzone: poniedziałek, 04, styczeń 2016 08:01

USTRZYKI DOLNE / Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbędzie się 6 stycznia 2016r. w Ustrzyckim Domu Kultury. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

kolędy-2015

Gala operetkowa w Ustrzykach Dolnych!

Category: Imprezy
Utworzone: środa, 17, czerwiec 2015 15:27

Po raz pierwszy w Ustrzykach Dolnych odbędzie się gala operetkowa! W KRAINIE O PERETKI I NIE TYLKO .Na scenie zaśpiewają soliści Opery Śląskiej w Bytomiu oraz gwiazda Krakowskiej Piwnicy Pod Baranami Andrzej Talkowski ze swoim magicznym repertuarem.

Tego wyjątkowego wieczoru nie zabraknie najpiękniejszych melodii operetkowych,z między innymi Zemsty Nietoperza,Barona Cygańskiego,Księżniczki Czardasza,Hrabiny Marica ,Krainy Uśmiechu.

Ten wieczór przyniesie niezapomniane wrażenia i dużo uśmiechu a to za sprawą najlepszych polskich artystów,serdecznie zapraszamy!

 

Soliści Opery Śląskiej w Bytomiu:

Leokadia Duży-sopran

Sabina Olbrich-Szafraniec

prof.Feliks Widera -tenor

Marek Wiatr-tenor

Włodzimierz Skalski-baryton

akompaniament:

Halina Mansarlińska-fortepian

Andrzej Talkowski-artysta Krakowskiej Piwnicy Pod Baranami

Ustrzycki Dom Kultury 
30 czerwca 2015 r. Godz. 19:00
bilety do nabycia w UDK cena 40,00 zł

96036eddd96db7399837f46195c9fc8e9c48bb561

Komunikat w sprawie osób poszkodowanych

Category: Wydarzenia
Utworzone: czwartek, 28, maj 2015 13:32

Ustrzyki Dolne/ Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych prowadzą dochodzenie w sprawie usunięcia i ukrycia dokumentów w postaci listów na szkodę wielu osób. Zgodnie z poleceniem Prokuratury Rejonowej w Lesku nadzorującej postępowanie przygotowawcze zamieszczamy komunikat.

KOMUNIKAT

W oparciu o treść art. 131§2 i 3 kodeksu postępowania karnego i wytyczne Prokuratora, a także art. 305 §4 kpk Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych informujemy, iż z dniem 02.03.2015 roku wszczęto dochodzenie w sprawie usunięcia i ukrycia dokumentów w postaci przesyłek listowych na szkodę wielu osób tj. o czyn z art. 276 kk.

Przedmiotowe postępowanie zarejestrowane jest pod numerem RSD-47/15, 2Ds 88/15 i nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Lesku. W toku prowdzonego postępowania w dniu 04.03.2015r przedstawiono zarzut Grzegorzowi Ś. o w/w czyn.

Na obecnym etapie postępowania ustalono pokrzywdzonych wymienionych na liście dostępnej w załączniku, oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, pokój 111.

Jedocześnie poucza się pokrzywdzonych, że przysługują im uprawnienia wynikające z przepisów kodeksu postępowania karnego, wymienione w pouczeniu, którego egzemplarz zamieszczono poniżej.

Pliki do pobrania

pouczenie_o_uprawnieniach_i_obowiazkach_pokrzywdzonego_w_postepowaniu_karnym.pdf pouczenie_o_uprawnieniach_i_obowiazkach_pokrzywdzonego_w_postepowaniu_karnym.pdf
POUCZENIE O UPRAWNIENIACH I OBOWIĄZKACH POKRZYWDZONEGO W POSTĘPOWANIU KARNYM
lista_pokrzywdzonych1.pdf lista_pokrzywdzonych1.pdf
LISTA POKRZYWDZONYCH
 
KPP Ustrzyki Dolne

Dzięki zgłoszeniu policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego

Category: Kronika
Utworzone: czwartek, 28, maj 2015 13:26

USTRZYKI DOLNE/ Przedwczoraj ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującego chevroletem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. 34-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utarta prawa jazdy i dodatkowo kara finansowa.

Dyżurny jednostki został telefonicznie powiadomiony przez kierowcę, że w stronę Ustrzyk Dolnych całą szerokością jezdni jedzie chevrolet. Policjanci prewencji natychmiast udali się we wskazany rejon i zatrzymali do kontroli kierującego wskazanym samochodem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 34-letni mieszkaniec Przemyśla jest pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. 

Chevroletem oprócz kierowcy podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn, oni także byli pijani. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i przekazany pod opiekę znajomym. W najbliższym czasie 34-latek zostanie  wezwany do stawienia się w komendzie, gdzie zostanie przesłuchany w charakterze podejrzanego.

Policjanci przypominają:

Od 18 maja w życie weszły nowe przepisy. Zaostrzono kary dla pijanych kierowców oraz tych, którzy pod wpływem alkoholu spowodowali wypadek drogowy. Okres, na jaki orzekany jest zakaz prowadzenia pojazdów został wydłużony z 10 do 15 lat, minimalną karą będą 3 lata. Osoby kierujące pojazdem w stanie nietrzeźwości będą musiały się także liczyć z wysokimi karami finansowymi. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd będzie obligatoryjnie stosował karę w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych, w przypadku osoby, którą złapano po raz pierwszy oraz nie mniejszej niż 10 tys. złotych dla recydywistów. Jeśli kierowca spowoduje wypadek drogowy będąc pod wpływem alkoholu nawiązka nie będzie mogła być mniejsza niż 10 tys. zł. Pieniądze uzyskane z tego tytułu będą przekazywane na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach.

hejaheja

KPP Ustrzyki Dolne

Koncert Michała Wójciaka w Piwniczce w Ustrzykach Dolnych

Category: Koncerty
Utworzone: piątek, 22, maj 2015 07:55

USTRZYKI DOLNE / Bar i kawiarnia „Piwniczka” w Ustrzykach Dolnych zaprasza na koncert Michała Wójciaka, który odbędzie się 30 maja 2015 roku o godzinie 20.00.

 

unnamed

I Ustrzycki Bieg Uliczny

Category: Imprezy
Utworzone: czwartek, 21, maj 2015 09:42

Inauguracyjna edycja biegu organizowana jest pod hasłem "Biegnij z Jedynką".

Serdecznie zapraszamy nie tylko mieszkańców Ustrzyk Dolnych, ale także biegaczy z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych.
Bieg główny na dystansie 4,5 km przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Odbędą się również biegi dzieci na krótszych dystansach: 0,5 i 1 km.

Więcej informacji: www.ustrzyki-dolne.pl

Bieg Uliczny

Powiat Bieszczadzki

Wernisaż wystawy fotograficznej w Ustrzykach Dolnych

Category: Plenery i wystawy
Utworzone: poniedziałek, 20, kwiecień 2015 10:23

USTRZYKI DOLNE / Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej, który odbędzie się 24 kwietnia 2015 roku o godzinie 12.00 w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Ustrzykach Dolnych.

 

zaproszenie2

Okresowy zakaz wstępu na szlaki turystyczne zlokalizowane wokół Ustrzyk Dolnych

Category: Region
Utworzone: czwartek, 09, kwiecień 2015 06:57

POWIAT BIESZCZADZKI / Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne informuje, że od 7 kwietnia br. przy czerwonym szlaku spacerowym Kamienna Laworta oraz przy fragmencie szlaku turystycznego niebieskiego na Kamiennej Laworcie przeprowadzone będą prace związane z pielęgnowaniem drzewostanów tj. wycinką i zrywką drzew powalonych, złamanych i suchych.

zakaz szlaki


Ponadto planowany jest remont dróg leśnych uszkodzonych przez ulewne deszcze. Dlatego też niemożliwy jest ruch na szlaku konnym „Bieszczadzki Trakt" na odcinku Liskowate-Krościenko oraz Krościenko—Bandrów.
W związku z powyższym na podstawie §3 pkt. 2 porozumienia zawartego w dniu 17.09.2012 r. pomiędzy Gminą Ustrzyki Dolne a Nadleśnictwem Ustrzyki Dolne ww. miejsca zostają czasowo wyłączone z ruchu turystycznego.
Miejsca te zostaną oznakowane tablicami ostrzegawczymi. Zakaz wstępu na ww. szlaki turystyczne obowiązuje do odwołania.
Prace pielęgnacyjne w drzewostanach zlokalizowanych wokół Ustrzyk Dolnych są już prowadzone etapami od 2013 roku. Obejmują one kompleksy leśne "Gromadzyń", "Mały Król" i "Laworta". Ich celem jest usuwanie drzew chorych i obumierających.

źródło: Bieszczadzkie Centrum

Informacji i Promocji

Dwie dziewczynki potrącone na przejściu dla pieszych

Category: Wypadki
Utworzone: wtorek, 24, marzec 2015 08:48

USTRZYKI DOLNE / Policjanci z ustrzyckiej komendy ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul 1 Maja. Kierujący oplem potrącił na przejściu dla pieszych dwie 13-latki. Ranne przewieziono do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

1552597209

Wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych na ul. 1 Maja  49-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego potrącił na przejściu dla pieszych dwie 13-latki, które przechodziły prawidłowo przez jezdnię. Dziewczynki trafiły do ustrzyckiego szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej jedną z nich zwolniono do domu. Kierujący oplem mężczyzna był trzeźwy.

Dochodzenie w sprawie wypadku drogowego prowadzi Wydział Kryminalny KPP Ustrzyki Dolne.

 

KPP Ustrzyki Dolne

Policjanci odnaleźli zaginionego

Category: Wydarzenia
Utworzone: wtorek, 10, marzec 2015 09:07

USTRZYKI DOLNE / Po blisko 18 godzinach poszukiwań ustrzyccy policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Ustrzyk Dolnych, który wychodząc z domu oznajmił najbliższym, że już nie wróci. 27-latek został przekazany pod opiekę lekarską.

999816786
W niedzielę około godz.19 policjanci zostali zaalarmowani przez członka rodziny, że 27-latek wyszedł z domu informując, że chce targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i natychmiast rozpoczęli swoje działania poszukiwawcze włączając do działań przewodnika z psem tropiącym ze straży granicznej.

Wczoraj od rana do poszukiwań skierowano oprócz policjantów funkcjonariuszy straży granicznej i  strażaków z OSP. Około godz. 13 policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy ustalili, że poszukiwany mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarską.

Policjanci dziękują za pomoc w prowadzonych działaniach funkcjonariuszom straży granicznej z PSG w Krościenku i Czarnej oraz strażakom z OSP w  Łodynie.

 

KPP Ustrzyki Dolne

"Start Do Nart z Radiem ZET" - Ustrzyki Dolne 6,7,8.02.2015, Wyciąg narciarski "Gromadzyń"

Category: Kultura i Rozrywka
Utworzone: środa, 04, luty 2015 10:36

W tym roku akcja "START DO NART"rozpoczyna się 6.02 i trwa do 8.02.2015 r. Sponsorami Akcji w tym sezonie są: KIA Polska, Novascon (Normaflex), ATOMIC oraz operator sieci PLUS – Polkomtel wraz z LG Polska. Zabawa w miasteczkach rozpoczyna się o godz. 10:00 w piątek oraz sobotę i trwa do 16:00, a w niedzielę do godz. 15:00

radiozetmini2

W programie:

- W strefie ATOMIC każdy bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć oraz przetestować najnowsze modele nart tego producenta.


- W strefie Normaflex goście miasteczka będą mogli przygotować się do szaleństw na stoku; między godz. 10:00 a 15:00 będziemy przeprowadzać ski fitness (rozgrzewka) z instruktorką Fitness Start Do Nart. W tej strefie znajdzie się również namiot, w którym można będzie odpocząć i napić się gorącej herbaty i wypocząć na lasy boyach.


- Strefa KIA składa się z dwóch namiotów oraz dwóch samochodów. Pierwszy namiot to „strefa dziecka” oraz „mini przedszkole”, w którym najmłodsi będą mogli się napić gorącej czekolady, a w jej obrębie bawić się i korzystać z mini-zimowych atrakcji – w tym bangee po nagrody. Drugi namiot to miejsce dystrybucji i informacji o produktach KIA, samochód KIA posłuży natomiast do konkursu rodzinnego organizowanego raz w godzinie, w którym 3 rodziny będą pakowały auto na czas.


- W strefie PLUS i LG będzie można korzystać z bezpłatnego wifi. Również tutaj konkurs „selfie z plush misiem”. Każdy chętny otrzyma specjalne teleskopy, za pomocą których będzie mógł zrobić selfie. Codziennie około 14:30 wyłonimy i nagrodzimy trzy najlepsze selfie naszych gości. Zdjęcia wyświetlone będą na przywiezionym ekranie.

Zamiast soczku - papieroski

Category: Ustrzyki
Utworzone: piątek, 30, styczeń 2015 14:29

USTRZYKI DOLNE / Były już papierosy w torcie, w lodówkach… a tym razem funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili papierosy z przemytu ukryte w kartonach po sokach owocowych.

11737

W środę (28 stycznia) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krościenku prowadząc kontrolę legalności pobytu na bazarze w Ustrzykach Dolnych, wylegitymowali dwoje obywateli Ukrainy: 47 - letnią kobietę i 26 - letniego mężczyznę. W ich bagażach podręcznych strażnicy graniczni znaleźli dwa 1,5 litrowe soki w kartonowych opakowaniach. Okazało się jednak, że zamiast soku w kartonach były papierosy produkcji ukraińskiej – po 11 paczek w każdym kartonie. Ukraińcy prawdopodobnie chcieli sprzedać papierosy na bazarze.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Krościenku wszczęli wobec Ukraińców postępowanie karno – skarbowe, za popełnione wykroczenie grozi im kara grzywny.

 

Referat prasowy

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Festiwal tańca STREFA WOLNOŚCI - ZATAŃCZ Z NAMI w Ustrzykach Dolnych

Category: Imprezy
Utworzone: poniedziałek, 26, styczeń 2015 13:15

Ustrzycki Dom Kultury

zaprasza na

FESTIWAL TAŃCA

„STREFA WOLNOŚCI – ZATAŃCZ Z NAMI”

Ustrzycki Dom Kultury 30 stycznia 2015 r.

Program imprezy:

-Godz. 10.00 – otwarcie festiwalu

-Pokaz slajdów z warsztatów tanecznych z Przedszkola Nr 2 oraz zespołu tanecznego „Nemezis”

-Pokazy zespołów tanecznych

-Podsumowanie działalności dorobku kulturalnego

-Wręczanie nagród i upominków

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji Bieszczadzkiej-Ośrodka Działaj Lokalnie w Ustrzykach Dolnych

NEMEZIS

Jasełka w Ustrzykach Dolnych

Category: Kultura
Utworzone: wtorek, 20, styczeń 2015 10:42

USTRZYKI DOLNE / Grupa Teatralna przy Parafii NMPKP w Ustrzykach Dolnych zaprasza na Jasłka, które odbędą się w dniu 25 stycznia 2015 r. w Ustrzyckim Domu Kultury.

jasełka-na-stronę

Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” zainauguruje szósty sezon w Ustrzykach Dolnych Ustjanowej 10-11.01.2015

Category: Imprezy
Utworzone: czwartek, 08, styczeń 2015 07:40

USTJANOWA / Rusza szósty sezon Biegu na Igrzyska! Pierwszą areną tegorocznych zmagań będzie trasa pod Żukowem w Ustrzykach Dolnych Ustjanowej.

DSC 0093

Zawodnicy będą rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych: junior B (1997-1998), junior C (1999-2000), junior D (2001-2002) i junior E (2003 i młodsi). Gościnnie wystartują także seniorzy i juniorzy A. Inauguracyjne, sobotnie zmagania upłyną pod znakiem stylu klasycznego, natomiast w niedzielę 11 stycznia zawodnicy będą walczyć w stylu dowolnym. Początek zawodów zaplanowano zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia na godzinę 10.00.

W poprzedniej, piątej edycji Biegu na Igrzyska triumfowali: Agata Warło i Wojciech Fojcik (obydwoje UMKS Marklowice) - w kategoriach juniorka i junior B. W grupie juniorów C najlepsi byli: Emilia Nawara (UKS Regle Kościelisko) i Mikołaj Michałek (MKS Istebna). Magdalena Kobielusz (MKS Istebna) i Alan Ciborowski (Speed Jasło) to zwycięzcy w grupach juniorek i juniorów D, natomiast najmłodszymi triumfatorami zostali: Ewa Gazur (NKS Trójwieś Beskidzka) i Jan Guńka (KS Chochołów). W klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna MULKS Tomaszów Lubelski.

Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” 2010-2014

Pięć sezonów - fakty i liczby

48 zawodów w młodzieżowych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców - od juniora B do juniora E z udziałem seniorów i juniorów A

Najważniejsze polskie ośrodki narciarstwa biegowego - Szklarska Poręba, Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Duszniki Zdrój i Tomaszów Lubelski

Wszystkie konkurencje - biegi interwałowe, sprinty, biegi łączone, biegi pościgowe i biegi ze startu wspólnego

95 klubów uczestniczących

Średnia liczba uczestników zawodów 2010 - 2014 - ponad 300

12 rocznych stypendiów sportowych w sezonie 2011

ponad 900 nagród rzeczowych - dla najlepszych w klasyfikacji generalnej poszczególnych sezonów oraz losowane wśród wszystkich uczestników

500 kompletów profesjonalnego sprzętu sportowego /narty, buty, zapięcia, kije/ - 100 kompletów co sezon dla 10 najlepszych klubów w klasyfikacji generalnej

Tomasz Furtak
tel. 608 50 31 22

Rzecznik Prasowy "Biegu na Igrzyska"

Centrum Promocji AK-Pol
43-300 Bielsko-Biała, ul. Batorego 8
tel. 033 8150022, fax 033 8169663
www.biegnaigrzyska.info

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Kontakt
  francineej60 19.02.2018 13:19
  Pornographic pictures blog http://stripclub.erolove.in/?pictures_naomi xhamster russian nude locker room ...
   
 • Kontakt
  ScottMerub 19.02.2018 12:35
  http://insuranceusaauto.com/ - penn auto insurance cheap pa auto insurance
   
 • Kontakt
  EvgeniyESsex 19.02.2018 12:22
  Прошлым вечером смотрел данные интернет, вдруг к своему восторгу увидел четкий вебсайт. Ссылка на ...
   
 • Kontakt
  ScottMerub 19.02.2018 09:36
  http://insuranceusaauto.com/ - auto insurance in mn top 3 auto insurance companies
   
 • Kontakt
  AlmeElack 19.02.2018 08:17
  medicament pour impuissance masculine.perte de libido chez l'homme.. manque de libido homme,manque ...