maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów poranek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

6 items tagged "akcja Trzeźwy poranek"

Wyników 1 - 6 z 6

"Trzeźwy poranek" w powiecie bieszczadzkim

Category: Wydarzenia
Utworzone: czwartek, 07, styczeń 2016 08:20
POWIAT BIESZCZADZKI / Od rana, w kilku wyznaczonych punktach na terenie powiatu bieszczadzkiego, policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami w ramach akcji "Trzeźwy poranek". To kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.
 
899453960
 
Policyjna akcja rozpoczęła się o godz. 4. Policjanci kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem było poprawienie bezpieczeństwa użytkowników dróg.
 
W czasie trwania akcji policjanci skontrolowali 318  kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.
 
 
KPP Ustrzyki Dolne

Trzeźwy niedzielny poranek w Bieszczadach

Category: Kronika
Utworzone: wtorek, 16, czerwiec 2015 10:21

POWIAT BIESZCZADZKI / W niedzielę policjanci zbadali stan trzeźwości 320 kierowców. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze swoje działania prowadzili w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

873808385

W niedzielny poranek bieszczadzcy policjanci prowadzili działania prewencyjne ”Trzeźwy poranek”. Celem takiej akcji jest wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących z naszych dróg.  Policjanci zbadali stan trzeźwości 320 kierujących, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

 

KPP Ustrzyki Dolne

Kolejny "Trzeźwy poranek" w Bieszczadach

Category: Kronika
Utworzone: wtorek, 10, marzec 2015 09:02

POWIAT BIESZCZADZKI / Ponad 600 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami przeprowadzili wczoraj rano bieszczadzcy  policjanci na terenie całego powiatu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

899453960

Wczoraj od wczesnych godzin rannych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego komendy w Ustrzykach Dolnych i dzielnicowi z Czarnej i Lutowisk prowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierowców w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.  Wśród 629 skontrolowanych, wszyscy byli trzeźwi. To drugi trzeźwy poranek, podczas którego wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Przypominamy, że celem trwającej akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.

 

KPP Ustrzyki Dolne

"Trzeźwy poranek" i trzeźwi kierowcy

Category: Kronika
Utworzone: wtorek, 20, styczeń 2015 14:13

POWIAT BIESZCZADZKI / 349 kontroli i żadnych nietrzeźwych kierujących to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej w niedzielny poranek w Bieszczadach.

1473825194

W niedzielę od wczesnych godzin porannych bieszczadzcy policjanci przeprowadzali kontrole drogowe w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Policjanci skontrolowali 349 kierowców. Tym razem obyło się bez nieprawidłowości. Wszyscy sprawdzeni kierujący byli trzeźwi.

Przypominamy, że celem policyjnych działań „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.

 

KPP Ustrzyki Dolne

Trzeźwy poranek na bieszczadzkich drogach

Category: Kronika
Utworzone: wtorek, 16, wrzesień 2014 06:20

POWIAT BIESZCZADZKI / Wczoraj bieszczadzcy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali 470 kierowców, jeden z nich był pijany.

 378054441

Celem działań jest troska o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu i eliminowanie z dróg kierujących pojazdami, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Na drogach powiatu bieszczadzkiego akcja trwała od godz. 4 do 8. Policjanci swoje stanowiska ustawili w 9 różnych punktach. Spośród 470 skontrolowanych kierowców, u jednego badanie wskazało wynik 0,73 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 28-letni mężczyzna został zatrzymany.


Przypominamy, że amatorzy jazdy na tzw. „podwójnym gazie” muszą liczyć się z konsekwencjami karnymi. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

KPP Ustrzyki Dolne

Trzeźwy poranek w Bieszczadach

Category: Kronika
Utworzone: środa, 18, czerwiec 2014 09:06

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów poranek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

POWIAT BIESZCZADZKI / Wczoraj policjanci zbadali stan trzeźwości 340 kierowców. Jeden z nich był po użyciu alkoholu. Funkcjonariusze swoje działania prowadzili w ramach akcji "Trzeźwy Poranek".

Od wczesnego rana bieszczadzcy policjanci prowadzili działania prewencyjne ”Trzeźwy Poranek”. Zawsze celem takiej akcji jest wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących z naszych dróg. Policjanci zbadali stan trzeźwości 340 kierujących pojazdami wśród nich jeden znajdował się po wpływem alkoholu. W Czarnej zatrzymany do kontroli kierujący bmw mieszkaniec  Ustrzyk Dolnych miał 0,48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podczas trwania akcji policjanci rozdawali  kontrolowanym kierowcom specjalnie przygotowane naklejki ze znaczkiem przekreślonych kluczyków i hasłem "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Umieszczone na tylnej szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanych kierowców.

532839307

 

{gallery}poranek{/gallery}

KPP Ustrzyki Dolne

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Kontakt
  SergeyBAT 20.03.2018 03:29
  спайс наркотики купить купить огнестрельный макаров зоофилы бесплатно проститутки челябинска зоо порно ...
   
 • Kontakt
  Schweigerrab 20.03.2018 03:28
  Hello. And Bye.
   
 • Kontakt
  Yggrnrab 20.03.2018 02:51
  Hello. And Bye.
   
 • Kontakt
  SergeyBAT 20.03.2018 02:30
  наркотические курительные смеси проститутки волгограда купить наркотики красноярск детские порно ...
   
 • Kontakt
  Valentirab 20.03.2018 02:18
  Hello. And Bye.