maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów motoc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

2 items tagged "kampania Kieruj się rozsądkiem"

Wyników 1 - 2 z 2

Spotkania z seniorami w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem"

Category: Wydarzenia
Utworzone: czwartek, 06, listopad 2014 10:23

POWIAT BIESZCZADZKI / W ostatnich dniach ustrzyccy policjanci spotkali się z seniorami powiatu bieszczadzkiego. Głównym celem spotkania było omówienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem”. Policjanci spotkali się z seniorami z Lutowisk, Czarnej i Ustrzyk Dolnych.

1716530210

Popołudnie we wtorek i środę policjanci przeznaczyli na spotkania z seniorami w Lutowiskach, Czarnej i Ustrzykach Dolnych. Głównym tematem pogadanki było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Policjanci przedstawili i omówili materiały szkoleniowe pod hasłem: „Senior – za kierownicą” i „Bezpieczny senior. Bezpieczny pieszy”. W drugiej części spotkań, dyskutowaliśmy o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze nawiązując tym samym do ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem - senior w ruchu drogowym”. Policjanci kolejny raz przypomnieli o wprowadzonych przepisach odnośnie obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych. Słuchacze otrzymali od policjantów opaski odblaskowe, które zostały ufundowane przez Fundację Bieszczadzką i PEG Energia Odnawialna S.A. Odział Solina-Myczkowce.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się alkogoogle, każdy z seniorów mógł je przymierzyć i zobaczyć co widzi osoba kierująca pojazdem znajdująca się w stanie nietrzeźwości. Na zakończenie spotkań w każdej miejscowości, seniorzy zadawali pytania i przekazywali swoje sugestie dotyczące poprawy bezpieczeństwa na terenie swoich miejscowości.

Głównym założeniem ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem” jest uświadomienie, że prawidłowe zachowania na drodze, życzliwość i brak agresji, pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i jakość życia uczestników ruchu drogowego. Adresatami kampanii są piesi, seniorzy oraz motocykliści. Specjalnie na jej potrzeby zostały przygotowane krótkie spoty filmowe, które ukazują w sposób dobitny do czego może doprowadzić brak uwagi, lekkomyślność oraz nieprzestrzeganie przepisów na drodze.


W spotkaniach uczestniczyli seniorzy, biorący udział w programie Akademia Bieszczadzkich Seniorów

 

KPP Ustrzyki Dolne

Z motocyklistami o kampanii "Kieruj się rozsądkiem"

Category: Wydarzenia
Utworzone: poniedziałek, 09, czerwiec 2014 09:56

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów motoc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

CZARNA / W sobotnie popołudnie ustrzyccy policjanci spotkali się z motocyklistami, którzy tego dnia przyjechali do Czarnej. Podczas spotkania funkcjonariusze promowali bezpieczną jazdę motocyklem. Akcja realizowana była w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem". Jej pierwsza odsłona skierowana jest właśnie do motocyklistów.

216944948

Ustrzyccy policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego spotkali się z motocyklistami, którzy tego dnia zjechali do Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej w Czarnej. Funkcjonariusze promowali bezpieczeństwo na drodze. Poruszali tematy związane z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego przez kierujących jednośladami. Działania realizowano w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem". Jej pierwsza odsłona skierowana jest właśnie do motocyklistów.

Kampania "Kieruj się rozsądkiem" realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez kształtowanie pozytywnych zachowań na drodze i podnoszenie świadomości uczestników ruchu. Kampania adresowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem motocyklistów, osób starszych (+60) i pieszych.

 

{gallery}motoc{/gallery}

 

KPP Ustrzyki Dolne

 

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

 • Kontakt
  SergeyBAT 20.03.2018 03:29
  спайс наркотики купить купить огнестрельный макаров зоофилы бесплатно проститутки челябинска зоо порно ...
   
 • Kontakt
  Schweigerrab 20.03.2018 03:28
  Hello. And Bye.
   
 • Kontakt
  Yggrnrab 20.03.2018 02:51
  Hello. And Bye.
   
 • Kontakt
  SergeyBAT 20.03.2018 02:30
  наркотические курительные смеси проститутки волгограда купить наркотики красноярск детские порно ...
   
 • Kontakt
  Valentirab 20.03.2018 02:18
  Hello. And Bye.