maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

69 items tagged "piłka nożna"

Wyników 1 - 20 z 69

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 13, listopad 2015 12:08

W nadchodzącą niedzielę swoje mecze na boiskach piłkarskich przed przerwą rozegrają drużyny klasy A, grupy Krosno I. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

piłka

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 17 - 15 listopada

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.

       

Cisy

Jabłonica Polska

-

Leśnik Baligród

15 listopada, 11:00

LKS Długie

-

Iskra

Iskrzynia

15 listopada, 12:00

Płomień

Zmiennica

-

Wisłok Sieniawa

15 listopada, 12:00

Orzeł

Bażanówka

-

Victoria

Pakoszówka

15 listopada, 12:00

LKS Haczów

-

Brzozovia

Brzozów

15 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Lotniarz Bezmiechowa

15 listopada, 12:00

Bukowianka

Bukowsko

-

Ekoball Sanok

15 listopada, 12:00

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Sanovia Lesko

15 listopada, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 12, listopad 2015 09:19

REGION / Wczoraj 11 listopada 2015 roku została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 DSC 2265

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 11 listopada

Cosmos

Nowotaniec

1-0

Sokół

Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11 listopada, 11:00

LKS      

   Skołoszów

5-0

Przełom

Besko

11 listopada, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

15

38

12

2

1

28-14

2.

 Cosmos Nowotaniec

15

37

12

1

2

33-11

3.

 Błękitni Ropczyce

15

27

8

3

4

27-18

4.

 Wisłok Wiśniowa

15

26

8

2

5

23-22

5.

 Crasnovia Krasne

15

25

8

1

6

30-19

6.

 KS Wiązownica

15

25

8

1

6

20-17

7.

 LKS Pisarowce

15

24

7

3

5

29-23

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

15

22

7

1

7

19-20

9.

 Stal Nowa Dęba

15

21

6

3

6

20-16

10.

 Rzemieślnik Pilzno

15

20

5

5

5

24-17

11.

 LKS Skołoszów

15

17

5

2

8

20-28

12.

 Wisłoka Dębica

15

16

4

4

7

17-25

13.

 Bukowa Jastkowice

15

16

4

4

7

17-24

14.

 Jedność Niechobrz

15

12

3

3

9

14-25

15.

 Przełom Besko

15

11

3

2

10

18-31

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

15

3

0

3

12

11-40

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 15 – 11 listopada

Górnik

Strachocina

2-2

Czarni 1910

Jasło

11 listopada, 13:00

Bieszczady                                          

Ustrzyki Dolne

2-4

Szarotka

Uherce

11 listopada, 13:00

Przełęcz

Dukla

2-0

Grabowianka

Grabówka

11 listopada, 13:00

Orzeł

Bieździedza

4-0

LKS Zarszyn

11 listopada, 13:00

Orzeł

Faliszówka

0-3

Gaudium

Łężyny

11 listopada, 13:00

Partyzant

Targowiska

2-0

Iskra

Przysietnica

11 listopada, 13:00

LKS Skołyszyn

5-1

Markiewicza

Krosno

11 listopada, 13:00

Kotwica

Korczyna

5-1

Iwonka

Iwonicz

11 listopada, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Przełęcz Dukla

15

37

12

1

2

35-11

2.

 Czarni 1910 Jasło

15

35

10

5

0

39-16

3.

 Kotwica Korczyna

15

30

8

6

1

26-12

4.

 LKS Skołyszyn

15

27

7

6

2

27-19

5.

 Iwonka Iwonicz

15

27

8

3

4

38-27

6.

 Partyzant Targowiska

15

26

7

5

3

26-12

7.

 Markiewicza Krosno

15

23

7

2

6

21-31

8.

 Iskra Przysietnica

15

20

5

5

5

23-23

9.

 Gaudium Łężyny

15

19

5

4

6

27-26

10.

 Grabowianka Grabówka

15

19

5

4

6

23-24

11.

 Szarotka Uherce

15

19

5

4

6

21-22

12.

 Orzeł Bieździedza

15

16

5

1

9

23-27

13.

 Górnik Strachocina

15

14

4

2

9

22-34

14.

 LKS Zarszyn

15

12

3

3

9

24-32

15.

 Orzeł Faliszówka

15

6

1

3

11

21-49

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

15

2

0

2

13

9-40

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.

       

Leśnik

Baligród

1-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 listopada, 12:00

Sanovia

Lesko

3-0

Bukowianka

Bukowsko

11 listopada, 12:00

Ekoball

Sanok

8-0

LKS Izdebki

11 listopada, 12:00

Lotniarz

Bezmiechowa

3-2

LKS Haczów

11 listopada, 12:00

Brzozovia

Brzozów

0-5

Orzeł

Bażanówka

11 listopada, 12:00

Victoria

Pakoszówka

4-0

Płomień

Zmiennica

11 listopada, 12:00

Wisłok

Sieniawa

0-3

LKS Długie

11 listopada, 12:00

Iskra

Iskrzynia

4-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

11 listopada, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

15

40

13

1

1

55-11

2.

 LKS Długie

15

30

9

3

3

27-17

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

15

28

9

1

5

37-24

4.

 Iskra Iskrzynia

15

27

8

3

4

39-23

5.

 Victoria Pakoszówka

15

26

8

2

5

33-25

6.

 Orzeł Bażanówka

15

24

6

6

3

31-27

7.

 Sanovia Lesko

15

23

7

2

6

24-25

8.

 Bukowianka Bukowsko

15

23

7

2

6

28-32

9.

 Leśnik Baligród

15

22

7

1

7

31-39

10.

 Cisy Jabłonica Polska

15

21

7

0

8

28-26

11.

 Błękitni Jasienica Rosielna

15

17

5

2

8

21-30

12.

 Wisłok Sieniawa

15

16

5

1

9

29-38

13.

 Brzozovia Brzozów

15

16

5

1

9

23-34

14.

 Płomień Zmiennica

15

14

4

2

9

27-36

15.

 LKS Haczów

15

14

3

5

7

20-26

16.

 LKS Izdebki

15

13

3

4

8

19-40

17.

 Wisłok Krościenko Wyżne

16

10

2

4

10

24-43

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 30, październik 2015 08:42

Już 31 października 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 13 - 31 października

Szarotka Uherce

-

Czarni 1910 Jasło

31 października, 13:00

Górnik

Strachocina

-

Grabowianka

Grabówka

31 października, 13:00

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

LKS

Zarszyn

31 października, 13:00

Orzeł Bieździedza

-

Iskra Przysietnica

31 października, 13:00

Orzeł

Faliszówka

-

Markiewicza

Krosno

31 października, 13:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Iskra Iskrzynia.

       

Leśnik

Baligród

-

Bukowianka

Bukowsko

31 października, 13:00

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

LKS Izdebki

31 października, 13:00

Sanovia Lesko

-

LKS Haczów

31 października, 13:00

Ekoball

Sanok

-

Orzeł

Bażanówka

31 października, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

Płomień

Zmiennica

31 października, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

LKS Długie

31 października, 13:00

Victoria

Pakoszówka

-

Wisłok

Krościenko Wyżne

31 października, 13:00

Wisłok

Sieniawa

-

Cisy

Jabłonica Polska

31 października, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 31 października

Orkan

Markowce

-

LKS Płowce

/Stróże Małe

31 października, 13:00

Florian

Rymanów Zdrój

-

Szarotka

Nowosielce

31 października, 12:00

Orion

Pielnia

-

LKS

Olszanica

8 listopada, 13:00

LKS

Odrzechowa

-

Jawornik

Czarna

31 października, 13:00

Remix

Niebieszczany

-

Nelson

Polańczyk

31 października, 13:00

Pionier

Średnia Wieś

-

Juventus

Poraż

31 października, 13:00

LKS

Tarnawa

-

Drzewiarz

Rzepedź

31 października, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 13 - 31 października

LKS

Trześniów

-

JKS

Jasionów

31 października, 11:00

Guzikówka

Krosno

-

San

Nozdrzec

31 października, 11:00

Victoria

Dobieszyn

-

Jasiołka

Świerzowa

31 października, 11:00

LKS

Lubatówka

-

Błękitni

Żeglce

31 października, 13:00

LKS

Kombornia

-

Huragan

Jasionka

31 października, 13:00

LKS

Głowienka

-

LKS

Wesoła

31 października, 13:00

Jasiołka

Jaśliska

-

LKS

Lubatowa

31 października, 13:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 08, październik 2015 13:49

Już 10 i 11 października 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

 

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 11 - 10-11 października

Przełom Besko

-

Sokół Nisko

11 października, 14:00

Cosmos

Nowotaniec

-

Błękitni

Ropczyce

11 października, 14:00

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 10-11 października

Iwonka Iwonicz

-

Przełęcz Dukla

10 października, 15:30

Markiewicza

Krosno

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

11 października, 15:30

Iskra Przysietnica

-

Górnik

Strachocina

11 października, 15:30

Gaudium Łężyny

-

Szarotka Uherce

11 października, 15:30

LKS Zarszyn

-

Grabowianka

Grabówka

11 października, 15:30

 

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 11 października

Pauza: Brzozovia Brzozów.

       

Wisłok Sieniawa

-

Leśnik

Baligród

11 października, 15:00

Iskra Iskrzynia

-

Victoria Pakoszówka

11 października, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Lotniarz

Bezmiechowa

11 października, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Ekoball Sanok

11 października, 15:30

LKS Długie

-

Sanovia Lesko

11 października, 15:30

Płomień

Zmiennica

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 października, 15:00

Orzeł Bażanówka

-

Bukowianka

Bukowsko

11 października, 15:30

LKS Haczów

-

LKS Izdebki

11 października, 15:30

 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 10-11 października

 LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Pionier

Średnia Wieś

11 października, 13:00

LKS Tarnawa

-

Remix

Niebieszczany

11 października, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

-

LKS Odrzechowa

11 października, 12:00

Juventus Poraż

-

Orion Pielnia

11 października, 14:00

Nelson

Polańczyk

-

Florian

Rymanów Zdrój

11 października, 15:30

Jawornik Czarna

-

Orkan Markowce

11 października, 13:00

LKS Olszanica

-

Szarotka

Nowosielce

11 października, 15:30

 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 10-11 października

JKS Jasionów

-

LKS Głowienka

11 października, 15:30

Jasiołka

Jaśliska

-

LKS Kombornia

11 października, 12:00

LKS Lubatowa

-

LKS

Lubatówka

11 października, 15:30

LKS Wesoła

-

Victoria

Dobieszyn

11 października, 12:00

Huragan

Jasionka

-

Guzikówka

Krosno

11 października, 15:30

Błękitni

Żeglce

-

LKS Trześniów

11 października, 12:00

Jasiołka

Świerzowa

-

San Nozdrzec

11 października, 15:30

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: LKS Górzanka.

       

Bieszczady

Jankowce

-

Osława Zagórz

11 października, 15:30

Zalew Myczkowce

-

LKS Czaszyn

11 października, 12:00

LKS II Pisarowce

-

LKS

Tyrawa Wołoska

11 października, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Otryt Lutowiska

11 października, 16:30

ULKS

Czerteż

-

Krokus

Ropienka

11 października, 13:00

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Victoria Niebocko.

       

LKS Głębokie

-

LKS Górki

11 października, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS

Golcowa

11 października, 12:00

Sokół

Domaradz

-

Jutrzenka Jaćmierz

11 października, 11:00

Orły Jabłonka

-

LKS Hłudno

11 października, 12:00

Beskid

Posada Górna

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

11 października, 12:00

 

Źródło: 90 minut

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 28, wrzesień 2015 08:04

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września

Przełom Besko

5-0

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

LKS Pisarowce

2-1

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

26 września, 16:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

9

22

7

1

1

24-9

2.

 Wisłok Wiśniowa

9

20

6

2

1

19-9

3.

 Sokół Nisko

9

20

6

2

1

16-10

4.

 LKS Pisarowce

9

19

6

1

2

17-11

5.

 Crasnovia Krasne

9

18

6

0

3

19-11

6.

 KS Wiązownica

9

16

5

1

3

12-9

7.

 Błękitni Ropczyce

9

16

5

1

3

14-10

8.

 Rzemieślnik Pilzno

9

13

3

4

2

14-8

9.

 LKS Skołoszów

9

11

3

2

4

13-19

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

9

10

3

1

5

9-14

11.

 Bukowa Jastkowice

9

9

2

3

4

9-13

12.

 Przełom Besko

9

8

2

2

5

13-17

13.

 Wisłoka Dębica

9

7

2

1

6

8-18

14.

 Stal Nowa Dęba

9

5

1

2

6

7-12

15.

 Jedność Niechobrz

9

5

1

2

6

6-16

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9

3

0

3

6

6-20

                                                                


Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września

Czarni 1910 Jasło

3-1

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant

Targowiska

1-1

Orzeł

Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

3-2

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

3-0

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

5-0

Górnik

Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza

Krosno

0-0

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

2-1

Grabowianka

Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium

Łężyny

3-3

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

8

20

6

2

0

25-10

2.

 Kotwica Korczyna

8

20

6

2

0

15-5

3.

 Iwonka Iwonicz

8

17

5

2

1

22-10

4.

 Przełęcz Dukla

8

16

5

1

2

19-8

5.

 Partyzant Targowiska

8

15

4

3

1

15-7

6.

 LKS Skołyszyn

8

14

3

5

0

12-7

7.

 Iskra Przysietnica

8

12

3

3

2

12-11

8.

 Grabowianka Grabówka

8

12

3

3

2

15-11

9.

 Szarotka Uherce

8

11

3

2

3

12-12

10.

 Orzeł Bieździedza

8

10

3

1

4

14-14

11.

 Markiewicza Krosno

8

10

3

1

4

6-19

12.

 Górnik Strachocina

8

6

2

0

6

9-20

13.

 LKS Zarszyn

8

5

1

2

5

20-21

14.

 Orzeł Faliszówka

8

4

1

1

6

13-28

15.

 Gaudium Łężyny

8

3

0

3

5

10-19

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

8

1

0

1

7

3-20

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Ekoball Sanok.

       

Victoria

Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia

Wisłok Sieniawa

3-2

Brzozovia

Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Lotniarz

Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

0-1

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

2-1

Błękitni

Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

3-4

Bukowianka

Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień

Zmiennica

6-1

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

2-0

LKS Haczów

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

8

21

7

0

1

25-7

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

9

15

5

0

4

22-14

3.

 Cisy Jabłonica Polska

9

15

5

0

4

21-13

4.

 LKS Długie

8

15

4

3

1

13-9

5.

 Bukowianka Bukowsko

8

15

5

0

3

18-17

6.

 Iskra Iskrzynia

9

14

4

2

3

17-15

7.

 Leśnik Baligród

8

13

4

1

3

21-21

8.

 Płomień Zmiennica

8

13

4

1

3

20-16

9.

 Orzeł Bażanówka

8

12

3

3

2

16-15

10.

 LKS Izdebki

8

11

3

2

3

12-14

11.

 Victoria Pakoszówka

8

10

3

1

4

16-16

12.

 Brzozovia Brzozów

9

10

3

1

5

14-21

13.

 Wisłok Krościenko Wyżne

9

9

2

3

4

16-21

14.

 Błękitni Jasienica Rosielna

8

9

3

0

5

11-18

15.

 LKS Haczów

8

8

1

5

2

9-11

16.

 Sanovia Lesko

8

7

2

1

5

8-19

17.

 Wisłok Sieniawa

9

4

1

1

7

15-27


Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-0

Remix

Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

3-2

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

2-4

Florian

Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

1-1

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson

Polańczyk

3-2

Szarotka

Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

4-0

LKS Olszanica

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

8

20

6

2

0

31-13

2.

 Juventus Poraż

8

18

5

3

0

21-8

3.

 Jawornik Czarna

8

16

5

1

2

23-11

4.

 LKS Odrzechowa

8

16

5

1

2

15-15

5.

 Pionier Średnia Wieś

8

15

5

0

3

15-12

6.

 Orion Pielnia

8

15

5

0

3

16-8

7.

 Orkan Markowce

8

13

4

1

3

19-17

8.

 LKS Płowce/Stróże Małe

8

13

4

1

3

15-16

9.

 LKS Olszanica

8

12

4

0

4

13-21

10.

 Nelson Polańczyk

8

7

2

1

5

14-22

11.

 Remix Niebieszczany

8

5

1

2

5

12-17

12.

 Szarotka Nowosielce

8

5

1

2

5

14-21

13.

 Florian Rymanów Zdrój

8

4

1

1

6

9-23

14.

 Drzewiarz Rzepedź

8

1

0

1

7

13-26

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

3-4

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

0-5

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

2-1

Victoria

Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

0-0

Guzikówka

Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

1-2

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan

Jasionka

2-6

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni

Żeglce

1-2

Jasiołka

Świerzowa

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Guzikówka Krosno

8

20

6

2

0

20-6

2.

 LKS Lubatówka

8

19

6

1

1

25-8

3.

 LKS Wesoła

8

18

6

0

2

25-17

4.

 LKS Lubatowa

8

15

4

3

1

24-11

5.

 Jasiołka Jaśliska

8

15

5

0

3

22-19

6.

 LKS Kombornia

8

13

4

1

3

22-19

7.

 Jasiołka Świerzowa

8

13

4

1

3

18-14

8.

 San Nozdrzec

8

11

3

2

3

23-28

9.

 LKS Trześniów

8

10

3

1

4

10-17

10.

 Huragan Jasionka

8

9

3

0

5

15-19

11.

 JKS Jasionów

8

7

2

1

5

16-23

12.

 Victoria Dobieszyn

8

6

1

3

4

12-16

13.

 LKS Głowienka

8

4

1

1

6

4-23

14.

 Błękitni Żeglce

8

0

0

0

8

6-22

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

LKS Czaszyn

1-3

Osława

Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady

Jankowce

2-0

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

1-3

LKS

Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

3-2

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

4-0

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

7

15

5

0

2

15-6

2.

 LKS II Pisarowce

5

12

4

0

1

20-8

3.

 LKS Tyrawa Wołoska

6

12

4

0

2

12-11

4.

 Pogórze Srogów Górny

6

12

4

0

2

14-15

5.

 ULKS Czerteż

6

8

2

2

2

9-11

6.

 Bieszczady Jankowce

6

8

2

2

2

14-14

7.

 Krokus Ropienka

6

7

2

1

3

11-16

8.

 Osława Zagórz

6

7

2

1

3

7-7

9.

 LKS Górzanka

7

7

2

1

4

8-12

10.

 Zalew Myczkowce

6

4

1

1

4

8-16

11.

 Otryt Lutowiska

5

3

1

0

4

6-8

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

       

Victoria

Niebocko

3-2

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

1-3

Jutrzenka

Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw

Dydnia

0-1

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

4-1

Górnik

Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

1-10

Beskid

Posada Górna

27 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

7

21

7

0

0

30-7

2.

 LKS Golcowa

6

12

4

0

2

23-14

3.

 LKS Głębokie

7

12

4

0

3

18-15

4.

 Sokół Domaradz

6

12

4

0

2

12-8

5.

 LKS Górki

6

12

4

0

2

19-9

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

6

10

3

1

2

16-11

7.

 LKS Hłudno

6

8

2

2

2

10-12

8.

 Victoria Niebocko

7

7

2

1

4

14-17

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

7

6

2

0

5

7-24

10.

 Zryw Dydnia

6

3

1

0

5

8-9

11.

 Orły Jabłonka

6

0

0

0

6

7-38

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 25, wrzesień 2015 07:13

Już 26 i 27 września 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września 

Przełom Besko

-

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos Nowotaniec

-

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września 

Czarni 1910 Jasło

-

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant Targowiska

-

Orzeł Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Górnik Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza Krosno

-

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

-

Grabowianka Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium Łężyny

-

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 27 września 

Pauza: Ekoball Sanok.

       

Victoria Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

Wisłok Sieniawa

-

Brzozovia Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

-

Lotniarz Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Błękitni Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

-

Bukowianka Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień Zmiennica

-

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

-

LKS Haczów

27 września, 15:30

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września 

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Remix Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

-

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Florian Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

-

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson Polańczyk

-

Szarotka Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

-

LKS Olszanica

27 września, 12:00

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

-

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

-

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

-

Victoria Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

-

Guzikówka Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

-

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan Jasionka

-

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni Żeglce

-

Jasiołka Świerzowa

27 września, 12:00

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

LKS Czaszyn

-

Osława Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady Jankowce

-

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

-

LKS Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

-

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze Srogów Górny

-

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

       

Victoria Niebocko

-

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

-

Jutrzenka Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

-

Górnik Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

-

Beskid Posada Górna

27 września, 15:00

Źródło: 90 minut

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 31, sierpień 2015 07:25

REGION / W miniony długi weekend sierpnia zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

 

Przełom Besko

1-3

Crasnovia Krasne

30 sierpnia, 16:30

Cosmos Nowotaniec

3-1

Stal Nowa Dęba

30 sierpnia, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

5

15

5

0

0

17-4

2.

 Sokół Nisko

4

12

4

0

0

6-2

3.

 Wisłok Wiśniowa

4

12

4

0

0

9-4

4.

 Crasnovia Krasne

5

12

4

0

1

13-5

5.

 LKS Pisarowce

5

9

3

0

2

11-9

6.

 KS Wiązownica

5

9

3

0

2

6-6

7.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

5

7

2

1

2

5-5

8.

 Błękitni Ropczyce

5

7

2

1

2

9-9

9.

 Rzemieślnik Pilzno

5

5

1

2

2

6-5

10.

 Przełom Besko

5

5

1

2

2

5-8

11.

 LKS Skołoszów

5

5

1

2

2

7-13

12.

 Bukowa Jastkowice

5

4

1

1

3

4-8

13.

 Wisłoka Dębica

5

4

1

1

3

3-7

14.

 Jedność Niechobrz

5

3

1

0

4

4-8

15.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

5

2

0

2

3

3-9

16.

 Stal Nowa Dęba

5

0

0

0

5

4-10

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

 

Czarni 1910 Jasło

2-1

Przełęcz Dukla

29 sierpnia, 17:00

Orzeł Bieździedza

3-1

Bieszczady Ustrzyki Dolne

29 sierpnia, 16:00

Orzeł Faliszówka

2-5

Górnik Strachocina

30 sierpnia, 15:00

Partyzant Targowiska

3-0

Szarotka Uherce

30 sierpnia, 15:00

LKS Skołyszyn

0-0

Grabowianka Grabówka

29 sierpnia, 17:00

Kotwica Korczyna

3-2

LKS Zarszyn

30 sierpnia, 15:00

Iwonka Iwonicz

4-0

Gaudium Łężyny

29 sierpnia, 16:30

Markiewicza Krosno

2-1

Iskra Przysietnica

30 sierpnia, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

4

10

3

1

0

14-3

2.

 Kotwica Korczyna

4

10

3

1

0

7-3

3.

 Przełęcz Dukla

4

9

3

0

1

12-3

4.

 Partyzant Targowiska

4

8

2

2

0

10-5

5.

 Grabowianka Grabówka

4

8

2

2

0

8-5

6.

 Iwonka Iwonicz

4

8

2

2

0

10-3

7.

 Szarotka Uherce

4

6

2

0

2

6-8

8.

 Orzeł Bieździedza

4

6

2

0

2

8-8

9.

 LKS Skołyszyn

4

6

1

3

0

5-3

10.

 Górnik Strachocina

4

6

2

0

2

8-8

11.

LKS Zarszyn

4

4

1

1

2

14-11

12.

 Markiewicza Krosno

4

3

1

0

3

4-15

13.

 Iskra Przysietnica

4

3

0

3

1

3-4

14.

 Gaudium Łężyny

4

1

0

1

3

2-9

15.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

4

0

0

0

4

2-13

16.

 Orzeł Faliszówka

4

0

0

0

4

6-18

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Pauza: LKS Izdebki.

       

Lotniarz Bezmiechowa

3-4

Leśnik Baligród

30 sierpnia, 16:30

Brzozovia Brzozów

1-6

Ekoball Sanok

30 sierpnia, 16:30

Victoria Pakoszówka

5-2

Sanovia Lesko

30 sierpnia, 13:00

Wisłok Sieniawa

2-4

Błękitni Jasienica Rosielna

30 sierpnia, 15:00

Iskra Iskrzynia

4-1

Bukowianka Bukowsko

30 sierpnia, 16:30

Cisy Jabłonica Polska

1-0

LKS Haczów

30 sierpnia, 11:00

LKS Długie

2-0

Płomień Zmiennica

30 sierpnia, 16:30

Orzeł Bażanówka

3-1

Wisłok Krościenko Wyżne

30 sierpnia, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

5

15

5

0

0

18-3

2.

 LKS Długie

4

10

3

1

0

9-5

3.

 Cisy Jabłonica Polska

5

9

3

0

2

13-7

4.

 Leśnik Baligród

5

9

3

0

2

13-11

5.

 Bukowianka Bukowsko

5

9

3

0

2

10-10

6.

 Brzozovia Brzozów

5

7

2

1

2

5-10

7.

 LKS Izdebki

4

7

2

1

1

4-3

8.

 Orzeł Bażanówka

4

7

2

1

1

11-10

9.

 Victoria Pakoszówka

5

7

2

1

2

11-9

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

5

6

2

0

3

7-10

11.

 Płomień Zmiennica

4

6

2

0

2

4-6

12.

 Lotniarz Bezmiechowa

5

6

2

0

3

10-8

13.

 LKS Haczów

4

5

1

2

1

5-5

14.

 Iskra Iskrzynia

5

5

1

2

2

7-8

15.

 Wisłok Krościenko Wyżne

5

4

1

1

3

7-11

16.

 Wisłok Sieniawa

5

1

0

1

4

8-15

17.

 Sanovia Lesko

5

1

0

1

4

2-13

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

LKS Płowce/Stróże Małe

1-0

Orion Pielnia

30 sierpnia, 13:00

LKS Odrzechowa

2-1

Florian Rymanów Zdrój

30 sierpnia, 12:00

Remix Niebieszczany

2-3

Orkan Markowce

30 sierpnia, 15:00

Pionier Średnia Wieś

0-5

Szarotka Nowosielce

30 sierpnia, 16:30

LKS Tarnawa

5-1

LKS Olszanica

30 sierpnia, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

2-6

Jawornik Czarna

30 sierpnia, 13:00

Juventus Poraż

1-1

Nelson Polańczyk

30 sierpnia, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Orion Pielnia

4

9

3

0

1

8-2

2.

 LKS Odrzechowa

4

9

3

0

1

8-7

3.

 Pionier Średnia Wieś

4

9

3

0

1

8-8

4.

 LKS Tarnawa

4

8

2

2

0

14-6

5.

 Juventus Poraż

4

8

2

2

0

10-4

6.

 Jawornik Czarna

4

7

2

1

1

12-7

7.

 LKS Płowce/Stróże Małe

4

7

2

1

1

8-9

8.

 Orkan Markowce

4

6

2

0

2

10-9

9.

 LKS Olszanica

4

6

2

0

2

7-11

10.

 Szarotka Nowosielce

4

4

1

1

2

8-5

11.

 Nelson Polańczyk

4

4

1

1

2

5-9

12.

 Remix Niebieszczany

4

1

0

1

3

6-10

13.

 Florian Rymanów Zdrój

4

1

0

1

3

4-12

14.

 Drzewiarz Rzepedź

4

0

0

0

4

6-15

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

JKS Jasionów

5-3

Victoria Dobieszyn

30 sierpnia, 16:30

LKS Lubatówka

0-3

Guzikówka Krosno

30 sierpnia, 11:00

LKS Kombornia

5-1

LKS Trześniów

30 sierpnia, 15:00

LKS Głowienka

1-1

San Nozdrzec

30 sierpnia, 15:00

Jasiołka Jaśliska

0-4

Jasiołka Świerzowa

30 sierpnia, 15:00

LKS Lubatowa

3-1

Błękitni Żeglce

30 sierpnia, 16:30

LKS Wesoła

4-1

Huragan Jasionka

30 sierpnia, 11:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Wesoła

4

12

4

0

0

16-9

2.

 Guzikówka Krosno

4

10

3

1

0

9-3

3.

 LKS Kombornia

4

9

3

0

1

15-8

4.

 LKS Lubatówka

4

9

3

0

1

11-4

5.

 LKS Lubatowa

4

9

3

0

1

13-7

6.

 Jasiołka Świerzowa

4

6

2

0

2

10-5

7.

 Jasiołka Jaśliska

4

6

2

0

2

10-10

8.

 San Nozdrzec

4

5

1

2

1

7-10

9.

 LKS Głowienka

4

4

1

1

2

4-9

10.

 Huragan Jasionka

4

3

1

0

3

7-10

11.

 JKS Jasionów

4

3

1

0

3

9-15

12.

 LKS Trześniów

4

3

1

0

3

4-12

13.

 Victoria Dobieszyn

4

2

0

2

2

6-9

14.

 Błękitni Żeglce

4

0

0

0

4

3-13

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 3 - 30 sierpnia

LKS Tyrawa Wołoska

1-0

Osława Zagórz

30 sierpnia, 13:00

LKS Górzanka

2-1

Otryt Lutowiska

30 sierpnia, 13:00

LKS Czaszyn

4-0

Krokus Ropienka

30 sierpnia, 13:00

Bieszczady Jankowce

1-1

ULKS Czerteż

30 sierpnia, 16:30

Zalew Myczkowce

1-3

Pogórze Srogów Górny

30 sierpnia, 13:00

---

-

LKS II Pisarowce

 
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

3

9

3

0

0

9-1

2.

 Pogórze Srogów Górny

3

6

2

0

1

8-7

3.

 Krokus Ropienka

3

6

2

0

1

5-7

4.

 ULKS Czerteż

3

4

1

1

1

4-3

5.

 LKS Tyrawa Wołoska

2

3

1

0

1

3-3

6.

 LKS II Pisarowce

1

3

1

0

0

5-1

7.

 LKS Górzanka

3

3

1

0

2

4-6

8.

 Osława Zagórz

2

3

1

0

1

1-1

9.

 Bieszczady Jankowce

2

1

0

1

1

3-5

10.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

11.

 Otryt Lutowiska

2

0

0

0

2

1-3

12.

 Zalew Myczkowce

2

0

0

0

2

2-8

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Jutrzenka Jaćmierz

-

---

 

LKS Golcowa

5-0

LKS Hłudno

30 sierpnia, 13:00

LKS Górki

7-0

Górnik Grabownica Starzeńska

30 sierpnia, 13:00

Victoria Niebocko

0-3

Beskid Posada Górna

30 sierpnia, 13:00

LKS Głębokie

7-2

Orły Jabłonka

30 sierpnia, 16:30

Zryw Dydnia

0-1

Sokół Domaradz

30 sierpnia, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

3

9

3

0

0

13-5

2.

 LKS Głębokie

3

9

3

0

0

12-4

3.

 LKS Górki

3

6

2

0

1

14-6

4.

 LKS Golcowa

3

6

2

0

1

14-7

5.

 Sokół Domaradz

3

6

2

0

1

4-3

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

2

4

1

1

0

5-2

7.

 Victoria Niebocko

3

3

1

0

2

5-5

8.

 LKS Hłudno

2

1

0

1

1

1-6

9.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

10.

 Zryw Dydnia

2

0

0

0

2

1-4

11.

 Górnik Grabownica Starzeńska

3

0

0

0

3

2-15

12.

 Orły Jabłonka

3

0

0

0

3

4-18


Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 29, czerwiec 2015 06:19

27 i 28 czerwca 2015 roku została rozegrana ostania kolejka na boiskach piłkarskich. Tym samym wczoraj zakończył się sezon piłkarski 2014/2015. W klasie okręgowej pierwsze miejsce zajął LKS Pisarowce z 69 punktami. Za nim uplasowali się Iwonka Iwonicz i Przełęcz Dukla. W grupie Krosno I w klasie A pierwsze miejsce zdobył Górnik Strachocina, za nią LKS Zarszyn i Lotniarz Bezmiechowa. W grupie Krosno I klasy B w ogólnym zestawieniu zwyciężyła Victoria Pakoszówka. Drugie i trzecie miejsce należy odpowiednio do Leśnika Baligród i LKS Tarnawy. W grupie Krosno II klasy B pierwsze miejsce zajęła Iskra Iskrzynia. Za nią znalazły się Cisy Jabłonica Polska oraz Victoria Dobieszyn. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł

Bieździedza

3-3

LKS Pisarowce

28 czerwca, 16:30

Przełęcz Dukla

5-4

Nafta Jedlicze

28 czerwca, 16:30

Iskra

Przysietnica

2-0

Kotwica

Korczyna

28 czerwca, 16:30

Start

Rymanów

2-2

Iwonka Iwonicz

27 czerwca, 17:00

Grabowianka

Grabówka

2-0

LKS Haczów

28 czerwca, 16:30

Partyzant

Targowiska

5-0

LKS Skołyszyn

28 czerwca, 16:30

Szarotka Uherce

6-1

Orzeł Faliszówka

28 czerwca, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

3-0

Bukowianka

Bukowsko

27 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

30

69

21

6

3

88-38

2.

 Iwonka Iwonicz

30

59

18

5

7

59-37

3.

 Przełęcz Dukla

30

59

17

8

5

70-41

4.

 Szarotka Uherce

30

50

15

5

10

52-49

5.

 LKS Skołyszyn

30

48

13

9

8

58-46

6.

 Kotwica Korczyna

30

44

12

8

10

51-39

7.

 Iskra Przysietnica

30

44

13

5

12

48-42

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

30

44

12

8

10

36-38

9.

 Partyzant Targowiska

30

42

12

6

12

46-47

10.

 Orzeł Bieździedza

30

41

10

11

9

48-50

11.

 Orzeł Faliszówka

30

40

11

7

12

63-56

12.

 Grabowianka Grabówka

30

31

9

4

17

39-64

13.

 LKS Haczów

30

31

8

7

15

41-67

14.

 Nafta Jedlicze

30

30

8

6

16

48-57

15.

 Bukowianka Bukowsko

30

24

7

3

20

31-61

16.

 Start Rymanów

30

12

2

6

22

21-67

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bażanówka

2-0

Pionier

Średnia Wieś

28 czerwca, 16:30

Lotniarz

Bezmiechowa

8-0

Brzozovia

Brzozów

28 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

1-4

Karpaty

Klimkówka

28 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

2-6

LKS Długie

28 czerwca, 16:30

LKS Kombornia

2-6

Wisłok

Krościenko Wyżne

28 czerwca, 16:30

LKS Zarszyn

3-0

Wisłok Sieniawa

28 czerwca, 16:30

Górnik

Strachocina

2-2

Płomień Zmiennica

28 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

1-0

Błękitni

Jasienica Rosielna

28 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

30

61

19

4

7

74-45

2.

LKS Zarszyn

30

59

18

5

7

73-43

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

30

53

15

8

7

67-41

4.

 Wisłok Sieniawa

30

53

15

8

7

75-49

5.

 Sanovia Lesko

30

47

14

5

11

80-52

6.

 Orzeł Bażanówka

30

45

13

6

11

50-58

7.

 Wisłok Krościenko Wyżne

30

45

14

3

13

69-59

8.

 Brzozovia Brzozów

30

44

12

8

10

58-58

9.

 Błękitni Jasienica Rosielna

30

42

12

6

12

48-60

10.

 LKS Izdebki

30

42

13

3

14

68-68

11.

 Karpaty Klimkówka

30

40

12

4

14

61-62

12.

 Płomień Zmiennica

30

40

11

7

12

53-48

13.

 LKS Długie

30

37

11

4

15

53-71

14.

 LKS Kombornia

30

32

9

5

16

46-74

15.

 Orion Pielnia

30

28

8

4

18

40-70

16.

 Pionier Średnia Wieś

30

10

2

4

24

27-84

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 28 czerwca

Nelson

Polańczyk

0-8

Szarotka

Nowosielce

28 czerwca, 13:00

ULKS Czerteż

1-4

Leśnik Baligród

28 czerwca, 13:00

Remix

Niebieszczany

1-3

Jawornik Czarna

28 czerwca, 13:00

LKS Tarnawa

3-1

Drzewiarz

Rzepedź

28 czerwca, 13:00

Pogórze

Srogów Górny

2-2

Orkan Markowce

28 czerwca, 13:00

Juventus Poraż

2-2

LKS Płowce

/Stróże Małe

28 czerwca, 13:00

Victoria

Pakoszówka

3-0

LKS Odrzechowa

28 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

26

63

20

3

3

93-30

2.

 Leśnik Baligród

26

52

16

4

6

78-40

3.

 LKS Tarnawa

26

50

15

5

6

72-39

4.

 Szarotka Nowosielce

26

46

14

4

8

69-44

5.

 Jawornik Czarna

26

43

13

4

9

55-58

6.

 Juventus Poraż

26

41

11

8

7

62-46

7.

 Remix Niebieszczany

26

39

12

3

11

66-49

8.

 Drzewiarz Rzepedź

26

32

9

5

12

35-43

9.

 Nelson Polańczyk

26

30

8

6

12

42-65

10.

 LKS Odrzechowa

26

27

8

3

15

43-57

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

26

27

7

6

13

46-67

12.

 Orkan Markowce

26

24

6

6

14

49-91

13.

 Pogórze Srogów Górny

26

21

6

3

17

34-82

14.

 ULKS Czerteż

26

20

6

2

18

37-70

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 26 - 28 czerwca

Florian

Rymanów Zdrój

5-4

Orły Jabłonka

28 czerwca, 13:00

Guzikówka

Krosno

2-1

Victoria

Dobieszyn

28 czerwca, 13:00

San Nozdrzec

3-0

Nafta Chorkówka

28 czerwca, 13:00

(wo)

 

goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Jasiołka

Jaśliska

5-0

LKS

Lubatówka

28 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

6-3

JKS Jasionów

28 czerwca, 13:00

Cisy Jabłonica

Polska

3-0

Sokół Domaradz

28 czerwca, 13:00

Błękitni Żeglce

0-2

Huragan Jasionka

28 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

26

64

21

1

4

99-36

2.

 Cisy Jabłonica Polska

26

54

16

6

4

64-31

3.

 Victoria Dobieszyn

26

47

15

2

9

64-49

4.

 Guzikówka Krosno

26

43

14

1

11

52-37

5.

 Nafta Chorkówka

26

43

12

7

7

68-48

6.

 Jasiołka Jaśliska

26

38

12

2

12

48-50

7.

 JKS Jasionów

26

37

11

4

11

66-57

8.

 San Nozdrzec

26

36

11

3

12

61-73

9.

 Błękitni Żeglce

26

34

10

4

12

47-53

10.

 Florian Rymanów Zdrój

26

33

10

3

13

48-55

11.

 LKS Lubatówka

26

31

8

7

11

43-48

12.

 Huragan Jasionka

26

23

5

8

13

36-60

13.

 Sokół Domaradz

26

23

6

5

15

43-71

14.

 Orły Jabłonka

26

13

4

1

21

37-108

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 26, czerwiec 2015 09:25

Już 28 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bieździedza

-

LKS Pisarowce

28 czerwca, 16:30

Przełęcz Dukla

-

Nafta Jedlicze

28 czerwca, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Kotwica Korczyna

28 czerwca, 16:30

Start Rymanów

-

Iwonka Iwonicz

27 czerwca, 17:00

Grabowianka Grabówka

-

LKS Haczów

28 czerwca, 16:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Skołyszyn

28 czerwca, 16:30

Szarotka Uherce

-

Orzeł Faliszówka

28 czerwca, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Bukowianka Bukowsko

27 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bażanówka

-

Pionier Średnia Wieś

28 czerwca, 16:30

Lotniarz Bezmiechowa

-

Brzozovia Brzozów

28 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

-

Karpaty Klimkówka

28 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

-

LKS Długie

28 czerwca, 16:30

LKS Kombornia

-

Wisłok Krościenko Wyżne

28 czerwca, 16:30

Zgoda Zarszyn

-

Wisłok Sieniawa

28 czerwca, 16:30

Górnik Strachocina

-

Płomień Zmiennica

28 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

-

Błękitni Jasienica Rosielna

28 czerwca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 28 czerwca

Nelson Polańczyk

-

Szarotka Nowosielce

28 czerwca, 13:00

ULKS Czerteż

-

Leśnik Baligród

28 czerwca, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Jawornik Czarna

28 czerwca, 13:00

LKS Tarnawa

-

Drzewiarz Rzepedź

28 czerwca, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Orkan Markowce

28 czerwca, 13:00

Juventus Poraż

-

LKS Płowce/Stróże Małe

28 czerwca, 13:00

Victoria Pakoszówka

-

LKS Odrzechowa

28 czerwca, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 26 - 28 czerwca

Florian Rymanów Zdrój

-

Orły Jabłonka

28 czerwca, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Victoria Dobieszyn

28 czerwca, 13:00

San Nozdrzec

-

Nafta Chorkówka

28 czerwca, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

LKS Lubatówka

28 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

JKS Jasionów

28 czerwca, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Sokół Domaradz

28 czerwca, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Huragan Jasionka

28 czerwca, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 22, czerwiec 2015 10:10

21 czerwca została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Swoje piłkarskie zmagania w sezonie 2014/2015 w ten weekend zakończyły drużyny grupy Krosno II klasy C. Na czele tabeli uplasował się LKS Trześniów. Drugie miejsce zajął LKS Wesoła, zaś trzecie LKS Hłudno. Ostatnie miejsce w zestawieniu zajęła drużyna Iskra Wróblik Szlachecki. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Bukowianka

Bukowsko

4-2

Orzeł

Bieździedza

21 czerwca, 16:30

Orzeł

Faliszówka

2-2

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

21 czerwca, 16:30

LKS Skołyszyn

3-2

Szarotka Uherce

21 czerwca, 16:30

LKS Haczów

0-2

Partyzant

Targowiska

21 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

0-4

Grabowianka

Grabówka

21 czerwca, 16:30

Kotwica

Korczyna

4-2

Start Rymanów

21 czerwca, 16:30

Nafta Jedlicze

2-3

Iskra

Przysietnica

21 czerwca, 16:30

LKS Pisarowce

6-2

Przełęcz Dukla

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

29

68

21

5

3

85-35

2.

 Iwonka Iwonicz

29

58

18

4

7

57-35

3.

 Przełęcz Dukla

29

56

16

8

5

65-37

4.

 LKS Skołyszyn

29

48

13

9

7

58-41

5.

 Szarotka Uherce

29

47

14

5

10

46-48

6.

 Kotwica Korczyna

29

44

12

8

9

51-37

7.

 Iskra Przysietnica

29

41

12

5

12

46-42

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

29

41

11

8

10

33-38

9.

 Orzeł Faliszówka

29

40

11

7

11

62-50

10.

 Orzeł Bieździedza

29

40

10

10

9

45-47

11.

 Partyzant Targowiska

29

39

11

6

12

41-47

12.

 LKS Haczów

29

31

8

7

14

41-65

13.

 Nafta Jedlicze

29

30

8

6

15

44-52

14.

 Grabowianka Grabówka

29

28

8

4

17

37-64

15.

 Bukowianka Bukowsko

29

24

7

3

19

31-58

16.

 Start Rymanów

29

11

2

5

22

19-65

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Błękitni

Jasienica Rosielna

3-1

Orzeł Bażanówka

21 czerwca, 16:30

Płomień

Zmiennica

4-3

Sanovia Lesko

21 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

5-0

Górnik

Strachocina

21 czerwca, 16:30

Wisłok

Krościenko Wyżne

3-3

LKS Zarszyn

21 czerwca, 16:30

LKS Długie

1-2

LKS

Kombornia

21 czerwca, 16:30

Karpaty

Klimkówka

2-0

Orion Pielnia

21 czerwca, 16:30

Brzozovia

Brzozów

6-3

LKS Izdebki

21 czerwca, 18:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

Lotniarz

Bezmiechowa

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

29

60

19

3

7

72-43

2.

 LKS Zarszyn

29

56

17

5

7

70-43

3.

 Wisłok Sieniawa

29

53

15

8

6

75-46

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

29

50

14

8

7

59-41

5.

 Sanovia Lesko

29

44

13

5

11

79-52

6.

 Brzozovia Brzozów

29

44

12

8

9

58-50

7.

 Błękitni Jasienica Rosielna

29

42

12

6

11

48-59

8.

 Orzeł Bażanówka

29

42

12

6

11

48-58

9.

 Wisłok Krościenko Wyżne

29

42

13

3

13

63-57

10.

 LKS Izdebki

29

42

13

3

13

67-64

11.

 Płomień Zmiennica

29

39

11

6

12

51-46

12.

 Karpaty Klimkówka

29

37

11

4

14

57-61

13.

 LKS Długie

29

34

10

4

15

47-69

14.

 LKS Kombornia

29

32

9

5

15

44-68

15.

 Orion Pielnia

29

28

8

4

17

38-64

16.

 Pionier Średnia Wieś

29

10

2

4

23

27-82

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 21 czerwca

LKS Odrzechowa

4-1

Nelson

Polańczyk

21 czerwca, 13:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

3-2

Victoria

Pakoszówka

21 czerwca, 13:00

Orkan

Markowce

1-1

Juventus Poraż

21 czerwca, 13:00

Drzewiarz

Rzepedź

3-0

Pogórze

Srogów Górny

21 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

1-3

LKS Tarnawa

21 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

3-1

Remix

Niebieszczany

21 czerwca, 13:00

Szarotka

Nowosielce

5-1

ULKS Czerteż

20 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

25

60

19

3

3

90-30

2.

 Leśnik Baligród

25

49

15

4

6

74-39

3.

 LKS Tarnawa

25

47

14

5

6

69-38

4.

 Szarotka Nowosielce

25

43

13

4

8

61-44

5.

 Juventus Poraż

25

40

11

7

7

60-44

6.

 Jawornik Czarna

25

40

12

4

9

52-57

7.

 Remix Niebieszczany

25

39

12

3

10

65-46

8.

 Drzewiarz Rzepedź

25

32

9

5

11

34-40

9.

 Nelson Polańczyk

25

30

8

6

11

42-57

10.

 LKS Odrzechowa

25

27

8

3

14

43-54

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

25

26

7

5

13

44-65

12.

 Orkan Markowce

25

23

6

5

14

47-89

13.

 Pogórze Srogów Górny

25

20

6

2

17

32-80

14.

 ULKS Czerteż

25

20

6

2

17

36-66

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 25 - 21 czerwca

Huragan

Jasionka

1-1

Florian

Rymanów Zdrój

21 czerwca, 13:00

Sokół

Domaradz

4-3

Błękitni

Żeglce

21 czerwca, 13:00

JKS Jasionów

1-3

Cisy

Jabłonica Polska

21 czerwca, 13:00

LKS Lubatówka

1-2

Iskra Iskrzynia

21 czerwca, 13:00

Nafta

Chorkówka

3-3

Jasiołka Jaśliska

21 czerwca, 13:00

Victoria

Dobieszyn

5-3

San Nozdrzec

21 czerwca, 13:00

Orły Jabłonka

0-1

Guzikówka

Krosno

21 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

25

61

20

1

4

93-33

2.

 Cisy Jabłonica Polska

25

51

15

6

4

61-31

3.

 Victoria Dobieszyn

25

47

15

2

8

63-47

4.

 Nafta Chorkówka

25

43

12

7

6

68-45