maciek1

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

2 items tagged "ustrzykionline.pl"

Wyników 1 - 2 z 2

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 06, październik 2014 08:10

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 10 - 4-5 października

Przełom Besko

1-1

Stal Nowa Dęba

5 października, 16:00

Bukowa Jastkowice

1-0

Cosmos Nowotaniec

5 października, 16:00

                                                                

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Polonia Przemyśl

10

20

6

2

2

19-5

2.

 Rzemieślnik Pilzno

10

20

6

2

2

14-10

3.

 LKS Skołoszów

10

19

5

4

1

15-9

4.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

10

19

6

1

3

12-10

5.

 Bukowa Jastkowice

10

16

3

7

0

15-8

6.

 Strumyk Malawa

10

15

4

3

3

16-13

7.

 Pogoń Leżajsk

10

15

4

3

3

9-7

8.

 Cosmos Nowotaniec

10

13

3

4

3

14-10

9.

 Piast Tuczempy

10

13

3

4

3

9-8

10.

 Sawa Sonina

10

12

3

3

4

13-14

11.

 Przełom Besko

10

12

2

6

2

10-11

12.

 Sokół Nisko

10

11

3

2

5

15-17

13.

 Crasnovia Krasne

10

11

3

2

5

13-18

14.

 Stal Nowa Dęba

10

9

2

3

5

12-20

15.

 Wisłok Wiśniowa

10

6

1

3

6

16-25

16.

 Czarni 1910 Jasło

10

4

1

1

8

7-24


Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Faliszówka

3-3

LKS Haczów

5 października, 15:00

Bukowianka Bukowsko

1-0

Iwonka Iwonicz

5 października, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

1-1

Kotwica Korczyna

5 października, 15:30

Szarotka Uherce

0-1

Nafta Jedlicze

4 października, 15:30

Partyzant Targowiska

0-3

LKS Pisarowce

5 października, 15:00

Grabowianka Grabówka

2-4

Przełęcz Dukla

5 października, 15:00

Start Rymanów

0-3

Iskra Przysietnica

5 października, 11:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

10

26

8

2

0

31-12

2.

 Iwonka Iwonicz

10

20

6

2

2

19-11

3.

 Iskra Przysietnica

10

20

6

2

2

20-12

4.

 Przełęcz Dukla

10

20

6

2

2

27-15

5.

 Szarotka Uherce

10

17

5

2

3

14-13

6.

 Orzeł Bieździedza

10

16

4

4

2

17-12

7.

 Nafta Jedlicze

10

14

4

2

4

13-13

8.

 Bukowianka Bukowsko

10

12

3

3

4

9-11

9.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

10

12

3

3

4

12-19

10.

 Orzeł Faliszówka

10

11

3

2

5

16-16

11.

 Partyzant Targowiska

10

10

3

1

6

17-21

12.

 Kotwica Korczyna

10

9

1

6

3

8-10

13.

 LKS Skołyszyn

10

9

1

6

3

12-18

14.

 LKS Haczów

10

9

2

3

5

15-25

15.

 Start Rymanów

10

6

1

3

6

6-16

16.

 Grabowianka Grabówka

10

6

1

3

6

11-23

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Orzeł Bażanówka

2-2

Wisłok Sieniawa

5 października, 15:30

Płomień Zmiennica

1-0

Wisłok Krościenko Wyżne

5 października, 15:30

Błękitni Jasienica Rosielna

0-0

LKS Długie

5 października, 13:00

Sanovia Lesko

2-5

Karpaty Klimkówka

4 października, 15:30

Górnik Strachocina

0-1

Brzozovia Brzozów

5 października, 15:30

LKS Zarszyn

1-0

Pionier Średnia Wieś

5 października, 15:00

LKS Kombornia

1-5

Lotniarz Bezmiechowa

5 października, 15:00

Orion Pielnia

0-2

LKS Izdebki

5 października, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Zarszyn

10

20

6

2

2

24-15

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

10

18

4

6

0

23-12

3.

 Wisłok Krościenko Wyżne

10

18

6

0

4

26-21

4.

 Wisłok Sieniawa

10

18

5

3

2

30-23

5.

 Górnik Strachocina

10

18

6

0

4

27-20

6.

 Płomień Zmiennica

10

17

5

2

3

24-16

7.

 LKS Izdebki

10

16

5

1

4

19-19

8.

 Karpaty Klimkówka

10

15

4

3

3

30-23

9.

 Brzozovia Brzozów

10

14

3

5

2

19-14

10.

 Orion Pielnia

10

13

4

1

5

19-18

11.

 Orzeł Bażanówka

10

13

3

4

3

18-19

12.

 LKS Długie

10

12

3

3

4

16-25

13.

 Błękitni Jasienica Rosielna

10

12

3

3

4

13-25

14.

 Sanovia Lesko

10

12

3

3

4

26-18

15.

 Pionier Średnia Wieś

10

2

0

2

8

14-30

16.

 LKS Kombornia

10

2

0

2

8

12-42


Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Nelson Polańczyk

2-2

LKS Płowce/Stróże Małe

5 października, 12:00

LKS Odrzechowa

5-0

Orkan Markowce

5 października, 15:30

Victoria Pakoszówka

5-0

Drzewiarz Rzepedź

5 października, 14:00

Juventus Poraż

1-3

Jawornik Czarna

5 października, 13:00

Pogórze Srogów Górny

1-6

Leśnik Baligród

5 października, 15:30

LKS Tarnawa

2-1

Szarotka Nowosielce

5 października, 12:00

Remix Niebieszczany

1-0

ULKS Czerteż

5 października, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

10

25

8

1

1

39-12

2.

 LKS Tarnawa

10

21

6

3

1

34-11

3.

 Leśnik Baligród

10

19

6

1

3

28-17

4.

 Jawornik Czarna

9

18

6

0

3

17-20

5.

 Juventus Poraż

10

17

5

2

3

28-18

6.

 Remix Niebieszczany

10

17

5

2

3

36-18

7.

 Nelson Polańczyk

10

16

4

4

2

21-16

8.

 Orkan Markowce

10

14

4

2

4

26-35

9.

 LKS Odrzechowa

10

11

3

2

5

18-19

10.

 ULKS Czerteż

10

10

3

1

6

11-20

11.

 Szarotka Nowosielce

10

9

3

0

7

17-28

12.

 LKS Płowce/Stróże Małe

9

8

2

2

5

18-27

13.

 Drzewiarz Rzepedź

10

7

2

1

7

6-22

14.

 Pogórze Srogów Górny

10

4

1

1

8

11-47

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Huragan Jasionka

1-3

JKS Jasionów

5 października, 12:00

Błękitni Żeglce

3-2

LKS Lubatówka

5 października, 12:00

Cisy Jabłonica Polska

2-2

Nafta Chorkówka

5 października, 11:00

Iskra Iskrzynia

8-0

Victoria Dobieszyn

5 października, 12:00

Jasiołka Jaśliska

4-3

Orły Jabłonka

5 października, 12:00

San Nozdrzec

2-2

Guzikówka Krosno

5 października, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

10

27

9

0

1

37-8

2.

 JKS Jasionów

10

25

8

1

1

36-16

3.

 Guzikówka Krosno

10

22

7

1

2

29-11

4.

 Cisy Jabłonica Polska

10

21

6

3

1

27-13

5.

 Nafta Chorkówka

10

16

4

4

2

28-20

6.

 Victoria Dobieszyn

10

14

4

2

4

19-28

7.

 LKS Lubatówka

10

12

3

3

4

21-19

8.

 San Nozdrzec

10

11

3

2

5

18-27

9.

 Błękitni Żeglce

10

10

3

1

6

12-19

10.

 Sokół Domaradz

9

10

3

1

5

17-20

11.

 Florian Rymanów Zdrój

9

10

3

1

5

16-25

12.

 Huragan Jasionka

10

9

2

3

5

16-26

13.

 Jasiołka Jaśliska

10

7

2

1

7

16-31

14.

 Orły Jabłonka

10

1

0

1

9

11-40

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Iskra Wróblik Szlachecki

5-1

Victoria Niebocko

5 października, 15:00

w Milczy

LKS Głębokie

2-7

LKS Hłudno

5 października, 15:30

Orzeł Milcza

0-2

LKS Wesoła

5 października, 12:00

LKS Golcowa

9-1

Zryw Dydnia

5 października, 12:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

7-1

Górnik Grabownica Starzeńska

5 października, 11:00

LKS Wzdów

0-5

LKS Górki

5 października, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Golcowa

10

24

8

0

2

26-7

2.

 LKS Wesoła

9

23

7

2

0

31-8

3.

 LKS Trześniów

10

23

7

2

1

28-13

4.

 LKS Hłudno

10

21

7

0

3

43-9

5.

 Orzeł Milcza

10

18

6

0

4

24-20

6.

 LKS Wzdów

10

15

5

0

5

16-24

7.

 LKS Górki

10

13

4

1

5

17-21

8.

 LKS Głębokie

10

9

2

3

5

27-25

9.

 Victoria Niebocko

10

9

3

0

7

14-24

10.

 Górnik Grabownica Starzeńska

10

8

2

2

6

12-33

11.

 Iskra Wróblik Szlachecki

10

8

2

2

6

20-28

12.

 Zryw Dydnia

9

0

0

0

9

8-54

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 03, październik 2014 08:08

Już 4 i 5 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 10 - 4-5 października

Przełom Besko

-

Stal Nowa Dęba

5 października, 16:00

Bukowa Jastkowice

-

Cosmos Nowotaniec

4 października, 11:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Faliszówka

-

LKS Haczów

5 października, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Iwonka Iwonicz

5 października, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Kotwica Korczyna

5 października, 15:30

Szarotka Uherce

-

Nafta Jedlicze

4 października, 15:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Pisarowce

5 października, 15:00

Grabowianka Grabówka

-

Przełęcz Dukla

5 października, 15:00

Start Rymanów

-

Iskra Przysietnica

5 października, 11:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Orzeł Bażanówka

-

Wisłok Sieniawa

5 października, 15:30

Płomień Zmiennica

-

Wisłok Krościenko Wyżne

5 października, 15:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Długie

5 października, 13:00

Sanovia Lesko

-

Karpaty Klimkówka

4 października, 15:30

Górnik Strachocina

-

Brzozovia Brzozów

5 października, 15:30

LKS Zarszyn

-

Pionier Średnia Wieś

5 października, 15:00

LKS Kombornia

-

Lotniarz Bezmiechowa

5 października, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Izdebki

5 października, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Nelson Polańczyk

-

LKS Płowce/Stróże Małe

5 października, 12:00

LKS Odrzechowa

-

Orkan Markowce

5 października, 15:30

Victoria Pakoszówka

-

Drzewiarz Rzepedź

5 października, 14:00

Juventus Poraż

-

Jawornik Czarna

5 października, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Leśnik Baligród

5 października, 15:30

LKS Tarnawa

-

Szarotka Nowosielce

5 października, 12:00

Remix Niebieszczany

-

ULKS Czerteż

5 października, 12:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Huragan Jasionka

-

JKS Jasionów

5 października, 12:00

Błękitni Żeglce

-

LKS Lubatówka

5 października, 12:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Nafta Chorkówka

5 października, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Victoria Dobieszyn

5 października, 12:00

Jasiołka Jaśliska

-

Orły Jabłonka

5 października, 12:00

San Nozdrzec

-

Guzikówka Krosno

5 października, 12:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Victoria Niebocko

5 października, 15:00

w Milczy

LKS Głębokie

-

LKS Hłudno

5 października, 15:30

Orzeł Milcza

-

LKS Wesoła

5 października, 12:00

LKS Golcowa

-

Zryw Dydnia

5 października, 12:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

Górnik Grabownica Starzeńska

5 października, 11:00

LKS Wzdów

-

LKS Górki

5 października, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    John 19.11.2017 10:32
    Regards. I value this. my web page; John ...
     
  • Ustrzyckie Archiwum Sportowe
    metadiamond.soup.io 14.11.2017 13:21
    When you see how much money did you will be spending in this particular process, the research won't be ...
     
  • Udany bieg „Tropem żubra” FOTO
    WeddingDressIreland 03.11.2017 20:49
    Wow, marvelous blog layout! How long have youu been running a blog for? you make running a blog glance ...
     
  • Przedszkola i żłobki
    kobietyaktywne.pl 31.10.2017 22:50
    Ciekawy artykuł, wiele wnoszący. Czekam na więcej
     
  • Kolej Linowa "Laworta" - Zaprasza
    praca zaliczeniowa 30.10.2017 21:36
    Nie mogło być lepiej. Świetnie. Pozdrawiam