maciek1

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

30 items tagged "wyniki meczy"

Wyników 1 - 20 z 30

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 12, listopad 2015 09:19

REGION / Wczoraj 11 listopada 2015 roku została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 DSC 2265

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 11 listopada

Cosmos

Nowotaniec

1-0

Sokół

Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11 listopada, 11:00

LKS      

   Skołoszów

5-0

Przełom

Besko

11 listopada, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

15

38

12

2

1

28-14

2.

 Cosmos Nowotaniec

15

37

12

1

2

33-11

3.

 Błękitni Ropczyce

15

27

8

3

4

27-18

4.

 Wisłok Wiśniowa

15

26

8

2

5

23-22

5.

 Crasnovia Krasne

15

25

8

1

6

30-19

6.

 KS Wiązownica

15

25

8

1

6

20-17

7.

 LKS Pisarowce

15

24

7

3

5

29-23

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

15

22

7

1

7

19-20

9.

 Stal Nowa Dęba

15

21

6

3

6

20-16

10.

 Rzemieślnik Pilzno

15

20

5

5

5

24-17

11.

 LKS Skołoszów

15

17

5

2

8

20-28

12.

 Wisłoka Dębica

15

16

4

4

7

17-25

13.

 Bukowa Jastkowice

15

16

4

4

7

17-24

14.

 Jedność Niechobrz

15

12

3

3

9

14-25

15.

 Przełom Besko

15

11

3

2

10

18-31

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

15

3

0

3

12

11-40

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 15 – 11 listopada

Górnik

Strachocina

2-2

Czarni 1910

Jasło

11 listopada, 13:00

Bieszczady                                          

Ustrzyki Dolne

2-4

Szarotka

Uherce

11 listopada, 13:00

Przełęcz

Dukla

2-0

Grabowianka

Grabówka

11 listopada, 13:00

Orzeł

Bieździedza

4-0

LKS Zarszyn

11 listopada, 13:00

Orzeł

Faliszówka

0-3

Gaudium

Łężyny

11 listopada, 13:00

Partyzant

Targowiska

2-0

Iskra

Przysietnica

11 listopada, 13:00

LKS Skołyszyn

5-1

Markiewicza

Krosno

11 listopada, 13:00

Kotwica

Korczyna

5-1

Iwonka

Iwonicz

11 listopada, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Przełęcz Dukla

15

37

12

1

2

35-11

2.

 Czarni 1910 Jasło

15

35

10

5

0

39-16

3.

 Kotwica Korczyna

15

30

8

6

1

26-12

4.

 LKS Skołyszyn

15

27

7

6

2

27-19

5.

 Iwonka Iwonicz

15

27

8

3

4

38-27

6.

 Partyzant Targowiska

15

26

7

5

3

26-12

7.

 Markiewicza Krosno

15

23

7

2

6

21-31

8.

 Iskra Przysietnica

15

20

5

5

5

23-23

9.

 Gaudium Łężyny

15

19

5

4

6

27-26

10.

 Grabowianka Grabówka

15

19

5

4

6

23-24

11.

 Szarotka Uherce

15

19

5

4

6

21-22

12.

 Orzeł Bieździedza

15

16

5

1

9

23-27

13.

 Górnik Strachocina

15

14

4

2

9

22-34

14.

 LKS Zarszyn

15

12

3

3

9

24-32

15.

 Orzeł Faliszówka

15

6

1

3

11

21-49

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

15

2

0

2

13

9-40

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.

       

Leśnik

Baligród

1-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 listopada, 12:00

Sanovia

Lesko

3-0

Bukowianka

Bukowsko

11 listopada, 12:00

Ekoball

Sanok

8-0

LKS Izdebki

11 listopada, 12:00

Lotniarz

Bezmiechowa

3-2

LKS Haczów

11 listopada, 12:00

Brzozovia

Brzozów

0-5

Orzeł

Bażanówka

11 listopada, 12:00

Victoria

Pakoszówka

4-0

Płomień

Zmiennica

11 listopada, 12:00

Wisłok

Sieniawa

0-3

LKS Długie

11 listopada, 12:00

Iskra

Iskrzynia

4-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

11 listopada, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

15

40

13

1

1

55-11

2.

 LKS Długie

15

30

9

3

3

27-17

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

15

28

9

1

5

37-24

4.

 Iskra Iskrzynia

15

27

8

3

4

39-23

5.

 Victoria Pakoszówka

15

26

8

2

5

33-25

6.

 Orzeł Bażanówka

15

24

6

6

3

31-27

7.

 Sanovia Lesko

15

23

7

2

6

24-25

8.

 Bukowianka Bukowsko

15

23

7

2

6

28-32

9.

 Leśnik Baligród

15

22

7

1

7

31-39

10.

 Cisy Jabłonica Polska

15

21

7

0

8

28-26

11.

 Błękitni Jasienica Rosielna

15

17

5

2

8

21-30

12.

 Wisłok Sieniawa

15

16

5

1

9

29-38

13.

 Brzozovia Brzozów

15

16

5

1

9

23-34

14.

 Płomień Zmiennica

15

14

4

2

9

27-36

15.

 LKS Haczów

15

14

3

5

7

20-26

16.

 LKS Izdebki

15

13

3

4

8

19-40

17.

 Wisłok Krościenko Wyżne

16

10

2

4

10

24-43

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 28, wrzesień 2015 08:04

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września

Przełom Besko

5-0

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

LKS Pisarowce

2-1

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

26 września, 16:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

9

22

7

1

1

24-9

2.

 Wisłok Wiśniowa

9

20

6

2

1

19-9

3.

 Sokół Nisko

9

20

6

2

1

16-10

4.

 LKS Pisarowce

9

19

6

1

2

17-11

5.

 Crasnovia Krasne

9

18

6

0

3

19-11

6.

 KS Wiązownica

9

16

5

1

3

12-9

7.

 Błękitni Ropczyce

9

16

5

1

3

14-10

8.

 Rzemieślnik Pilzno

9

13

3

4

2

14-8

9.

 LKS Skołoszów

9

11

3

2

4

13-19

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

9

10

3

1

5

9-14

11.

 Bukowa Jastkowice

9

9

2

3

4

9-13

12.

 Przełom Besko

9

8

2

2

5

13-17

13.

 Wisłoka Dębica

9

7

2

1

6

8-18

14.

 Stal Nowa Dęba

9

5

1

2

6

7-12

15.

 Jedność Niechobrz

9

5

1

2

6

6-16

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9

3

0

3

6

6-20

                                                                


Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września

Czarni 1910 Jasło

3-1

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant

Targowiska

1-1

Orzeł

Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

3-2

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

3-0

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

5-0

Górnik

Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza

Krosno

0-0

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

2-1

Grabowianka

Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium

Łężyny

3-3

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

8

20

6

2

0

25-10

2.

 Kotwica Korczyna

8

20

6

2

0

15-5

3.

 Iwonka Iwonicz

8

17

5

2

1

22-10

4.

 Przełęcz Dukla

8

16

5

1

2

19-8

5.

 Partyzant Targowiska

8

15

4

3

1

15-7

6.

 LKS Skołyszyn

8

14

3

5

0

12-7

7.

 Iskra Przysietnica

8

12

3

3

2

12-11

8.

 Grabowianka Grabówka

8

12

3

3

2

15-11

9.

 Szarotka Uherce

8

11

3

2

3

12-12

10.

 Orzeł Bieździedza

8

10

3

1

4

14-14

11.

 Markiewicza Krosno

8

10

3

1

4

6-19

12.

 Górnik Strachocina

8

6

2

0

6

9-20

13.

 LKS Zarszyn

8

5

1

2

5

20-21

14.

 Orzeł Faliszówka

8

4

1

1

6

13-28

15.

 Gaudium Łężyny

8

3

0

3

5

10-19

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

8

1

0

1

7

3-20

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Ekoball Sanok.

       

Victoria

Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia

Wisłok Sieniawa

3-2

Brzozovia

Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Lotniarz

Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

0-1

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

2-1

Błękitni

Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

3-4

Bukowianka

Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień

Zmiennica

6-1

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

2-0

LKS Haczów

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

8

21

7

0

1

25-7

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

9

15

5

0

4

22-14

3.

 Cisy Jabłonica Polska

9

15

5

0

4

21-13

4.

 LKS Długie

8

15

4

3

1

13-9

5.

 Bukowianka Bukowsko

8

15

5

0

3

18-17

6.

 Iskra Iskrzynia

9

14

4

2

3

17-15

7.

 Leśnik Baligród

8

13

4

1

3

21-21

8.

 Płomień Zmiennica

8

13

4

1

3

20-16

9.

 Orzeł Bażanówka

8

12

3

3

2

16-15

10.

 LKS Izdebki

8

11

3

2

3

12-14

11.

 Victoria Pakoszówka

8

10

3

1

4

16-16

12.

 Brzozovia Brzozów

9

10

3

1

5

14-21

13.

 Wisłok Krościenko Wyżne

9

9

2

3

4

16-21

14.

 Błękitni Jasienica Rosielna

8

9

3

0

5

11-18

15.

 LKS Haczów

8

8

1

5

2

9-11

16.

 Sanovia Lesko

8

7

2

1

5

8-19

17.

 Wisłok Sieniawa

9

4

1

1

7

15-27


Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-0

Remix

Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

3-2

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

2-4

Florian

Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

1-1

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson

Polańczyk

3-2

Szarotka

Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

4-0

LKS Olszanica

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

8

20

6

2

0

31-13

2.

 Juventus Poraż

8

18

5

3

0

21-8

3.

 Jawornik Czarna

8

16

5

1

2

23-11

4.

 LKS Odrzechowa

8

16

5

1

2

15-15

5.

 Pionier Średnia Wieś

8

15

5

0

3

15-12

6.

 Orion Pielnia

8

15

5

0

3

16-8

7.

 Orkan Markowce

8

13

4

1

3

19-17

8.

 LKS Płowce/Stróże Małe

8

13

4

1

3

15-16

9.

 LKS Olszanica

8

12

4

0

4

13-21

10.

 Nelson Polańczyk

8

7

2

1

5

14-22

11.

 Remix Niebieszczany

8

5

1

2

5

12-17

12.

 Szarotka Nowosielce

8

5

1

2

5

14-21

13.

 Florian Rymanów Zdrój

8

4

1

1

6

9-23

14.

 Drzewiarz Rzepedź

8

1

0

1

7

13-26

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

3-4

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

0-5

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

2-1

Victoria

Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

0-0

Guzikówka

Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

1-2

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan

Jasionka

2-6

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni

Żeglce

1-2

Jasiołka

Świerzowa

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Guzikówka Krosno

8

20

6

2

0

20-6

2.

 LKS Lubatówka

8

19

6

1

1

25-8

3.

 LKS Wesoła

8

18

6

0

2

25-17

4.

 LKS Lubatowa

8

15

4

3

1

24-11

5.

 Jasiołka Jaśliska

8

15

5

0

3

22-19

6.

 LKS Kombornia

8

13

4

1

3

22-19

7.

 Jasiołka Świerzowa

8

13

4

1

3

18-14

8.

 San Nozdrzec

8

11

3

2

3

23-28

9.

 LKS Trześniów

8

10

3

1

4

10-17

10.

 Huragan Jasionka

8

9

3

0

5

15-19

11.

 JKS Jasionów

8

7

2

1

5

16-23

12.

 Victoria Dobieszyn

8

6

1

3

4

12-16

13.

 LKS Głowienka

8

4

1

1

6

4-23

14.

 Błękitni Żeglce

8

0

0

0

8

6-22

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

LKS Czaszyn

1-3

Osława

Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady

Jankowce

2-0

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

1-3

LKS

Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

3-2

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

4-0

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

7

15

5

0

2

15-6

2.

 LKS II Pisarowce

5

12

4

0

1

20-8

3.

 LKS Tyrawa Wołoska

6

12

4

0

2

12-11

4.

 Pogórze Srogów Górny

6

12

4

0

2

14-15

5.

 ULKS Czerteż

6

8

2

2

2

9-11

6.

 Bieszczady Jankowce

6

8

2

2

2

14-14

7.

 Krokus Ropienka

6

7

2

1

3

11-16

8.

 Osława Zagórz

6

7

2

1

3

7-7

9.

 LKS Górzanka

7

7

2

1

4

8-12

10.

 Zalew Myczkowce

6

4

1

1

4

8-16

11.

 Otryt Lutowiska

5

3

1

0

4

6-8

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

       

Victoria

Niebocko

3-2

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

1-3

Jutrzenka

Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw

Dydnia

0-1

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

4-1

Górnik

Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

1-10

Beskid

Posada Górna

27 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

7

21

7

0

0

30-7

2.

 LKS Golcowa

6

12

4

0

2

23-14

3.

 LKS Głębokie

7

12

4

0

3

18-15

4.

 Sokół Domaradz

6

12

4

0

2

12-8

5.

 LKS Górki

6

12

4

0

2

19-9

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

6

10

3

1

2

16-11

7.

 LKS Hłudno

6

8

2

2

2

10-12

8.

 Victoria Niebocko

7

7

2

1

4

14-17

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

7

6

2

0

5

7-24

10.

 Zryw Dydnia

6

3

1

0

5

8-9

11.

 Orły Jabłonka

6

0

0

0

6

7-38

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 22, czerwiec 2015 10:10

21 czerwca została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Swoje piłkarskie zmagania w sezonie 2014/2015 w ten weekend zakończyły drużyny grupy Krosno II klasy C. Na czele tabeli uplasował się LKS Trześniów. Drugie miejsce zajął LKS Wesoła, zaś trzecie LKS Hłudno. Ostatnie miejsce w zestawieniu zajęła drużyna Iskra Wróblik Szlachecki. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Bukowianka

Bukowsko

4-2

Orzeł

Bieździedza

21 czerwca, 16:30

Orzeł

Faliszówka

2-2

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

21 czerwca, 16:30

LKS Skołyszyn

3-2

Szarotka Uherce

21 czerwca, 16:30

LKS Haczów

0-2

Partyzant

Targowiska

21 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

0-4

Grabowianka

Grabówka

21 czerwca, 16:30

Kotwica

Korczyna

4-2

Start Rymanów

21 czerwca, 16:30

Nafta Jedlicze

2-3

Iskra

Przysietnica

21 czerwca, 16:30

LKS Pisarowce

6-2

Przełęcz Dukla

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

29

68

21

5

3

85-35

2.

 Iwonka Iwonicz

29

58

18

4

7

57-35

3.

 Przełęcz Dukla

29

56

16

8

5

65-37

4.

 LKS Skołyszyn

29

48

13

9

7

58-41

5.

 Szarotka Uherce

29

47

14

5

10

46-48

6.

 Kotwica Korczyna

29

44

12

8

9

51-37

7.

 Iskra Przysietnica

29

41

12

5

12

46-42

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

29

41

11

8

10

33-38

9.

 Orzeł Faliszówka

29

40

11

7

11

62-50

10.

 Orzeł Bieździedza

29

40

10

10

9

45-47

11.

 Partyzant Targowiska

29

39

11

6

12

41-47

12.

 LKS Haczów

29

31

8

7

14

41-65

13.

 Nafta Jedlicze

29

30

8

6

15

44-52

14.

 Grabowianka Grabówka

29

28

8

4

17

37-64

15.

 Bukowianka Bukowsko

29

24

7

3

19

31-58

16.

 Start Rymanów

29

11

2

5

22

19-65

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Błękitni

Jasienica Rosielna

3-1

Orzeł Bażanówka

21 czerwca, 16:30

Płomień

Zmiennica

4-3

Sanovia Lesko

21 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

5-0

Górnik

Strachocina

21 czerwca, 16:30

Wisłok

Krościenko Wyżne

3-3

LKS Zarszyn

21 czerwca, 16:30

LKS Długie

1-2

LKS

Kombornia

21 czerwca, 16:30

Karpaty

Klimkówka

2-0

Orion Pielnia

21 czerwca, 16:30

Brzozovia

Brzozów

6-3

LKS Izdebki

21 czerwca, 18:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

Lotniarz

Bezmiechowa

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

29

60

19

3

7

72-43

2.

 LKS Zarszyn

29

56

17

5

7

70-43

3.

 Wisłok Sieniawa

29

53

15

8

6

75-46

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

29

50

14

8

7

59-41

5.

 Sanovia Lesko

29

44

13

5

11

79-52

6.

 Brzozovia Brzozów

29

44

12

8

9

58-50

7.

 Błękitni Jasienica Rosielna

29

42

12

6

11

48-59

8.

 Orzeł Bażanówka

29

42

12

6

11

48-58

9.

 Wisłok Krościenko Wyżne

29

42

13

3

13

63-57

10.

 LKS Izdebki

29

42

13

3

13

67-64

11.

 Płomień Zmiennica

29

39

11

6

12

51-46

12.

 Karpaty Klimkówka

29

37

11

4

14

57-61

13.

 LKS Długie

29

34

10

4

15

47-69

14.

 LKS Kombornia

29

32

9

5

15

44-68

15.

 Orion Pielnia

29

28

8

4

17

38-64

16.

 Pionier Średnia Wieś

29

10

2

4

23

27-82

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 21 czerwca

LKS Odrzechowa

4-1

Nelson

Polańczyk

21 czerwca, 13:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

3-2

Victoria

Pakoszówka

21 czerwca, 13:00

Orkan

Markowce

1-1

Juventus Poraż

21 czerwca, 13:00

Drzewiarz

Rzepedź

3-0

Pogórze

Srogów Górny

21 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

1-3

LKS Tarnawa

21 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

3-1

Remix

Niebieszczany

21 czerwca, 13:00

Szarotka

Nowosielce

5-1

ULKS Czerteż

20 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

25

60

19

3

3

90-30

2.

 Leśnik Baligród

25

49

15

4

6

74-39

3.

 LKS Tarnawa

25

47

14

5

6

69-38

4.

 Szarotka Nowosielce

25

43

13

4

8

61-44

5.

 Juventus Poraż

25

40

11

7

7

60-44

6.

 Jawornik Czarna

25

40

12

4

9

52-57

7.

 Remix Niebieszczany

25

39

12

3

10

65-46

8.

 Drzewiarz Rzepedź

25

32

9

5

11

34-40

9.

 Nelson Polańczyk

25

30

8

6

11

42-57

10.

 LKS Odrzechowa

25

27

8

3

14

43-54

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

25

26

7

5

13

44-65

12.

 Orkan Markowce

25

23

6

5

14

47-89

13.

 Pogórze Srogów Górny

25

20

6

2

17

32-80

14.

 ULKS Czerteż

25

20

6

2

17

36-66

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 25 - 21 czerwca

Huragan

Jasionka

1-1

Florian

Rymanów Zdrój

21 czerwca, 13:00

Sokół

Domaradz

4-3

Błękitni

Żeglce

21 czerwca, 13:00

JKS Jasionów

1-3

Cisy

Jabłonica Polska

21 czerwca, 13:00

LKS Lubatówka

1-2

Iskra Iskrzynia

21 czerwca, 13:00

Nafta

Chorkówka

3-3

Jasiołka Jaśliska

21 czerwca, 13:00

Victoria

Dobieszyn

5-3

San Nozdrzec

21 czerwca, 13:00

Orły Jabłonka

0-1

Guzikówka

Krosno

21 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

25

61

20

1

4

93-33

2.

 Cisy Jabłonica Polska

25

51

15

6

4

61-31

3.

 Victoria Dobieszyn

25

47

15

2

8

63-47

4.

 Nafta Chorkówka

25

43

12

7

6

68-45

5.

 Guzikówka Krosno

25

40

13

1

11

50-36

6.

 JKS Jasionów

25

37

11

4

10

63-51

7.

 Jasiołka Jaśliska

25

35

11

2

12

43-50

8.

 Błękitni Żeglce

25

34

10

4

11

47-51

9.

 San Nozdrzec

25

33

10

3

12

58-73

10.

 LKS Lubatówka

25

31

8

7

10

43-43

11.

 Florian Rymanów Zdrój

25

30

9

3

13

43-51

12.

 Sokół Domaradz

25

23

6

5

14

43-68

13.

 Huragan Jasionka

25

20

4

8

13

34-60

14.

 Orły Jabłonka

25

13

4

1

20

33-103

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 21 czerwca

LKS Wesoła

6-1

LKS Golcowa

21 czerwca, 13:00

Iskra

Wróblik Szlachecki

1-5

LKS Górki

21 czerwca, 13:00

LKS Wzdów

4-2

Górnik

Grabownica Starzeńska

21 czerwca, 13:00

LKS

Trześniów

5-2

Zryw Dydnia

21 czerwca, 13:00

Orzeł Milcza

2-6

LKS Hłudno

21 czerwca, 13:00

LKS Głębokie

3-1

Victoria

Niebocko

21 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Trześniów

22

59

19

2

1

100-30

2.

 LKS Wesoła

22

56

18

2

2

88-22

3.

 LKS Hłudno

22

49

16

1

5

84-23

4.

 LKS Golcowa

22

43

14

1

7

64-24

5.

 Orzeł Milcza

22

37

11

4

7

53-46

6.

 LKS Górki

22

26

8

2

12

42-49

7.

 Victoria Niebocko

22

25

8

1

13

44-61

8.

 LKS Głębokie

22

25

7

4

11

51-56

9.

 LKS Wzdów

22

21

6

3

13

34-78

10.

 Górnik Grabownica Starzeńska

22

19

5

4

13

38-79

11.

 Zryw Dydnia

22

11

3

2

17

29-107

12.

 Iskra Wróblik Szlachecki

22

10

2

4

16

30-82

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 15, czerwiec 2015 09:59

13 i 14 czerwca zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Sezon powoli zbliża się ku końcowi. Swoje zmagania tydzień temu zakończyły drużyny z grupy I klasy C. W ten weekend ostatnie mecze rozegrały zespoły z grupy podkarpackiej z IV ligi. Na pierwszym miejscu uplasowała się Polonia Przemyśl z 64 punktami, na drugim Piast Tuczempy z 56 punktami. Podium zamyka Cosmos Nowotaniec z 52 punktami. Ostatnie miejsce zajęli Czarni 1910 Jasło, zdobywając zaledwie 16 punktów. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 30 - 13 czerwca

Przełom Besko

3-0

Pogoń Leżajsk

13 czerwca, 15:00

LKS Skołoszów

0-0

Cosmos

Nowotaniec

13 czerwca, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Polonia Przemyśl

30

64

19

7

4

65-21

2.

 Piast Tuczempy

30

56

16

8

6

43-21

3.

 Cosmos Nowotaniec

30

52

15

7

8

48-32

4.

 Wisłok Wiśniowa

30

50

14

8

8

50-40

5.

 Rzemieślnik Pilzno

30

48

14

6

10

35-30

6.

 LKS Skołoszów

30

46

12

10

8

43-38

7.

 Crasnovia Krasne

30

43

12

7

11

52-47

8.

 Pogoń Leżajsk

30

40

11

7

12

33-29

9.

 Sokół Nisko

30

40

11

7

12

52-57

10.

 Bukowa Jastkowice

30

39

10

9

11

39-46

11.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

30

39

12

3

15

37-48

12.

 Przełom Besko

30

38

9

11

10

36-36

13.

 Stal Nowa Dęba

30

35

9

8

13

41-49

14.

 Strumyk Malawa

30

35

9

8

13

44-51

15.

 Sawa Sonina

30

21

5

6

19

28-61

16.

 Czarni 1910 Jasło

30

16

4

4

22

24-64

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Iskra Przysietnica

3-3

LKS Pisarowce

14 czerwca, 16:30

Start Rymanów

1-1

Nafta

Jedlicze

13 czerwca, 17:00

Grabowianka

Grabówka

5-2

Kotwica Korczyna

14 czerwca, 15:00

Partyzant

Targowiska

3-1

Iwonka Iwonicz

14 czerwca, 15:00

Szarotka Uherce

5-1

LKS Haczów

13 czerwca, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

1-1

LKS Skołyszyn

14 czerwca, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

1-2

Orzeł Faliszówka

14 czerwca, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

28

65

20

5

3

79-33

2.

 Iwonka Iwonicz

28

58

18

4

6

57-31

3.

 Przełęcz Dukla

28

56

16

8

4

63-31

4.

 Szarotka Uherce

28

47

14

5

9

44-45

5.

 LKS Skołyszyn

28

45

12

9

7

55-39

6.

 Kotwica Korczyna

28

41

11

8

9

47-35

7.

 Orzeł Bieździedza

28

40

10

10

8

43-43

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

28

40

11

7

10

31-36

9.

 Orzeł Faliszówka

28

39

11

6

11

60-48

10.

 Iskra Przysietnica

28

38

11

5

12

43-40

11.

 Partyzant Targowiska

28

36

10

6

12

39-47

12.

 LKS Haczów

28

31

8

7

13

41-63

13.

 Nafta Jedlicze

28

30

8

6

14

42-49

14.

 Grabowianka Grabówka

28

25

7

4

17

33-64

15.

 Bukowianka Bukowsko

28

21

6

3

19

27-56

16.

 Start Rymanów

28

11

2

5

21

17-61

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Orzeł Bażanówka

2-1

Lotniarz

Bezmiechowa

14 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

3-0

Pionier

Średnia Wieś

14 czerwca, 15:00

Orion Pielnia

2-0

Brzozovia

Brzozów

14 czerwca, 13:00

LKS Kombornia

1-2

Karpaty

Klimkówka

14 czerwca, 13:00

LKS Zarszyn

1-3

LKS Długie

14 czerwca, 15:00

Górnik Strachocina

2-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

14 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

3-1

Wisłok Sieniawa

14 czerwca, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

2-0

Płomień Zmiennica

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

28

60

19

3

6

72-38

2.

 LKS Zarszyn

28

55

17

4

7

67-40

3.

 Wisłok Sieniawa

28

50

14

8

6

70-46

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

28

47

13

8

7

57-40

5.

 Sanovia Lesko

28

44

13

5

10

76-48

6.

 Orzeł Bażanówka

28

42

12

6

10

47-55

7.

 LKS Izdebki

28

42

13

3

12

64-58

8.

 Wisłok Krościenko Wyżne

28

41

13

2

13

60-54

9.

 Brzozovia Brzozów

28

41

11

8

9

52-47

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

28

39

11

6

11

45-58

11.

 Płomień Zmiennica

28

36

10

6

12

47-43

12.

 LKS Długie

28

34

10

4

14

46-67

13.

 Karpaty Klimkówka

28

34

10

4

14

55-61

14.

 LKS Kombornia

28

29

8

5

15

42-67

15.

 Orion Pielnia

28

28

8

4

16

38-62

16.

 Pionier Średnia Wieś

28

10

2

4

22

26-80

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 24 - 14 czerwca

Nelson

Polańczyk

4-1

ULKS Czerteż

14 czerwca, 13:00

Remix

Niebieszczany

2-4

Szarotka

Nowosielce

14 czerwca, 16:30

LKS Tarnawa

3-2

Leśnik Baligród

14 czerwca, 11:00

Pogórze

Srogów Górny

3-4

Jawornik Czarna

14 czerwca, 16:30

Juventus Poraż

1-1

Drzewiarz

Rzepedź

14 czerwca, 14:00

Victoria

Pakoszówka

9-1

Orkan Markowce

14 czerwca, 13:00

LKS Odrzechowa

4-1

LKS Płowce

/Stróże Małe

14 czerwca, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

24

60

19

3

2

88-27

2.

 Leśnik Baligród

24

46

14

4

6

71-38

3.

 LKS Tarnawa

24

44

13

5

6

66-37

4.

 Jawornik Czarna

24

40

12

4

8

51-54

5.

 Szarotka Nowosielce

24

40

12

4

8

56-43

6.

 Remix Niebieszczany

24

39

12

3

9

64-43

7.

 Juventus Poraż

24

39

11

6

7

59-43

8.

 Nelson Polańczyk

24

30

8

6

10

41-53

9.

 Drzewiarz Rzepedź

24

29

8

5

11

31-40

10.

 LKS Odrzechowa

24

24

7

3

14

39-53

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

24

23

6

5

13

41-63

12.

 Orkan Markowce

24

22

6

4

14

46-88

13.

 Pogórze Srogów Górny

24

20

6

2

16

32-77

14.

 ULKS Czerteż

24

20

6

2

16

35-61

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 24 - 14 czerwca

Florian

Rymanów Zdrój

2-0

Guzikówka Krosno

14 czerwca, 16:30

San Nozdrzec

9-2

Orły Jabłonka

14 czerwca, 13:00

Jasiołka Jaśliska

0-1

Victoria

Dobieszyn

14 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Nafta Chorkówka

14 czerwca, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

2-2

LKS Lubatówka

14 czerwca, 11:00

Błękitni Żeglce

4-3

JKS Jasionów

14 czerwca, 13:00

Huragan

Jasionka

2-2

Sokół Domaradz

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

24

58

19

1

4

91-32

2.

 Cisy Jabłonica Polska

24

48

14

6

4

58-30

3.

 Victoria Dobieszyn

24

44

14

2

8

58-44

4.

 Nafta Chorkówka

24

42

12

6

6

65-42

5.

 Guzikówka Krosno

24

37

12

1

11

49-36

6.

 JKS Jasionów

24

37

11

4

9

62-48

7.

 Błękitni Żeglce

24

34

10

4

10

44-47

8.

 Jasiołka Jaśliska

24

34

11

1

12

40-47

9.

 San Nozdrzec

24

33

10

3

11

55-68

10.

 LKS Lubatówka

24

31

8

7

9

42-41

11.

 Florian Rymanów Zdrój

24

29

9

2

13

42-50

12.

 Sokół Domaradz

24

20

5

5

14

39-65

13.

 Huragan Jasionka

24

19

4

7

13

33-59

14.

 Orły Jabłonka

24

13

4

1

19

33-102

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 21 - 14 czerwca

Victoria

Niebocko

3-0

Iskra

Wróblik Szlachecki

14 czerwca, 13:00

LKS Hłudno

2-0

LKS Głębokie

14 czerwca, 13:00

LKS Wesoła

2-1

Orzeł Milcza

14 czerwca, 13:00

Zryw Dydnia

2-4

LKS Golcowa

14 czerwca, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

2-11

LKS Trześniów

14 czerwca, 13:00

LKS Górki

8-1

LKS Wzdów

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Trześniów

21

56

18

2

1

95-28

2.

 LKS Wesoła

21

53

17

2

2

82-21

3.

 LKS Hłudno

21

46

15

1

5

78-21

4.

 LKS Golcowa

21

43

14

1

6

63-18

5.

 Orzeł Milcza

21

37

11

4

6

51-40

6.

 Victoria Niebocko

21

25

8

1

12

43-58

7.

 LKS Górki

21

23

7

2

12

37-48

8.

 LKS Głębokie

21

22

6

4

11

48-55

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

21

19

5

4

12

36-75

10.

 LKS Wzdów

21

18

5

3

13

30-76

11.

 Zryw Dydnia

21

11

3

2

16

27-102

12.

 Iskra Wróblik Szlachecki

21

10

2

4

15

29-77

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: poniedziałek, 08, czerwiec 2015 09:17

6 i 7 czerwca zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 29 - 7 czerwca

Strumyk Malawa

2-2

Przełom Besko

7 czerwca, 17:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Rzemieślnik

Pilzno

7 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Polonia Przemyśl

28

61

18

7

3

62-20

2.

 Piast Tuczempy

29

53

15

8

6

40-21

3.

 Cosmos Nowotaniec

29

51

15

6

8

48-32

4.

 Wisłok Wiśniowa

29

47

13

8

8

49-40

5.

 Rzemieślnik Pilzno

29

45

13

6

10

34-30

6.

 LKS Skołoszów

29

45

12

9

8

43-38

7.

 Crasnovia Krasne

29

43

12

7

10

51-44

8.

 Pogoń Leżajsk

29

40

11

7

11

33-26

9.

 Bukowa Jastkowice

29

39

10

9

10

39-45

10.

 Sokół Nisko

29

37

10

7

12

49-56

11.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

29

36

11

3

15

36-48

12.

 Stal Nowa Dęba

29

35

9

8

12

39-46

13.

 Przełom Besko

29

35

8

11

10

33-36

14.

 Strumyk Malawa

29

35

9

8

12

44-50

15.

 Sawa Sonina

28

21

5

6

17

28-55

16.

 Czarni 1910 Jasło

29

13

3

4

22

21-62

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

LKS Skołyszyn

1-0

Bukowianka

Bukowsko

7 czerwca, 15:00

LKS Haczów

0-2

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

7 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

0-2

Szarotka Uherce

6 czerwca, 16:30

Nafta

Jedlicze

6-0

Grabowianka

Grabówka

7 czerwca, 15:00

LKS Pisarowce

5-1

Start Rymanów

7 czerwca, 11:00

Przełęcz Dukla

1-1

Iskra Przysietnica

7 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

27

64

20

4

3

76-30

2.

 Iwonka Iwonicz

27

58

18

4

5

56-28

3.

 Przełęcz Dukla

27

55

16

7

4

61-29

4.

 LKS Skołyszyn

27

44

12

8

7

54-38

5.

 Szarotka Uherce

27

44

13

5

9

39-44

6.

 Kotwica Korczyna

27

41

11

8

8

45-30

7.

 Orzeł Bieździedza

27

39

10

9

8

41-41

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

27

39

11

6

10

30-35

9.

 Iskra Przysietnica

27

37

11

4

12

40-37

10.

 Orzeł Faliszówka

27

36

10

6

11

58-47

11.

 Partyzant Targowiska

27

33

9

6

12

36-46

12.

 LKS Haczów

27

31

8

7

12

40-58

13.

 Nafta Jedlicze

27

29

8

5

14

41-48

14.

 Grabowianka Grabówka

27

22

6

4

17

28-62

15.

 Bukowianka Bukowsko

27

21

6

3

18

26-54

16.

 Start Rymanów

27

10

2

4

21

16-60

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 27 - 7 czerwca

Płomień Zmiennica

3-0

Orzeł Bażanówka

7 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

3-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

7 czerwca, 15:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

3-0

Sanovia Lesko

7 czerwca, 16:30

LKS Długie

1-7

Górnik Strachocina

7 czerwca, 16:30

Karpaty Klimkówka

3-5

LKS Zarszyn

7 czerwca, 13:00

Brzozovia

Brzozów

3-1

LKS Kombornia

7 czerwca, 16:30

Pionier

Średnia Wieś

0-2

Orion Pielnia

7 czerwca, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

5-1

LKS Izdebki

7 czerwca, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

27

57

18

3

6

70-38

2.

 LKS

Zarszyn

27

55

17

4

6

66-37

3.

 Wisłok Sieniawa

27

50

14

8

5

69-43

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

27

47

13

8

6

56-38

5.

 Wisłok Krościenko Wyżne

27

41

13

2

12

60-52

6.

 Sanovia Lesko

27

41

12

5

10

73-47

7.

 Brzozovia Brzozów

27

41

11

8

8

52-45

8.

 Orzeł Bażanówka

27

39

11

6

10

45-54

9.

 LKS Izdebki

27

39

12

3

12

61-58

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

27

36

10

6

11

43-58

11.

 Płomień Zmiennica

27

36

10

6

11

47-41

12.

 LKS Długie

27

31

9

4

14

43-66

13.

 Karpaty Klimkówka

27

31

9

4

14

53-60

14.

 LKS Kombornia

27

29

8

5

14

41-65

15.

 Orion Pielnia

27

25

7

4

16

36-62

16.

 Pionier Średnia Wieś

27

10

2

4

21

26-77

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 23 - 7 czerwca

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-1

Nelson Polańczyk

7 czerwca, 13:00

Orkan Markowce

2-2

LKS Odrzechowa

7 czerwca, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

0-3

Victoria

Pakoszówka

7 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

1-1

Juventus Poraż

7 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

5-0

Pogórze

Srogów Górny

7 czerwca, 16:30

Szarotka

Nowosielce

3-2

LKS Tarnawa

7 czerwca, 15:00

ULKS Czerteż

1-4

Remix Niebieszczany

7 czerwca, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

23

57

18

3

2

79-26

2.

 Leśnik Baligród

23

46

14

4

5

69-35

3.

 LKS Tarnawa

23

41

12

5

6

63-35

4.

 Remix Niebieszczany

23

39

12

3

8

62-39

5.

 Juventus Poraż

23

38

11

5

7

58-42

6.

 Jawornik Czarna

23

37

11

4

8

47-51

7.

 Szarotka Nowosielce

23

37

11

4

8

52-41

8.

 Drzewiarz Rzepedź

23

28

8

4

11

30-39

9.

 Nelson Polańczyk

23

27

7

6

10

37-52

10.

 LKS Płowce/Stróże Małe

23

23

6

5

12

40-59

11.

 Orkan Markowce

23

22

6

4

13

45-79

12.

 LKS Odrzechowa

23