maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

15 items tagged "zapowiedź meczy"

Wyników 1 - 15 z 15

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 13, listopad 2015 12:08

W nadchodzącą niedzielę swoje mecze na boiskach piłkarskich przed przerwą rozegrają drużyny klasy A, grupy Krosno I. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

piłka

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 17 - 15 listopada

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.

       

Cisy

Jabłonica Polska

-

Leśnik Baligród

15 listopada, 11:00

LKS Długie

-

Iskra

Iskrzynia

15 listopada, 12:00

Płomień

Zmiennica

-

Wisłok Sieniawa

15 listopada, 12:00

Orzeł

Bażanówka

-

Victoria

Pakoszówka

15 listopada, 12:00

LKS Haczów

-

Brzozovia

Brzozów

15 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Lotniarz Bezmiechowa

15 listopada, 12:00

Bukowianka

Bukowsko

-

Ekoball Sanok

15 listopada, 12:00

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Sanovia Lesko

15 listopada, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 08, październik 2015 13:49

Już 10 i 11 października 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

 

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 11 - 10-11 października

Przełom Besko

-

Sokół Nisko

11 października, 14:00

Cosmos

Nowotaniec

-

Błękitni

Ropczyce

11 października, 14:00

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 10-11 października

Iwonka Iwonicz

-

Przełęcz Dukla

10 października, 15:30

Markiewicza

Krosno

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

11 października, 15:30

Iskra Przysietnica

-

Górnik

Strachocina

11 października, 15:30

Gaudium Łężyny

-

Szarotka Uherce

11 października, 15:30

LKS Zarszyn

-

Grabowianka

Grabówka

11 października, 15:30

 

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 11 października

Pauza: Brzozovia Brzozów.

       

Wisłok Sieniawa

-

Leśnik

Baligród

11 października, 15:00

Iskra Iskrzynia

-

Victoria Pakoszówka

11 października, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Lotniarz

Bezmiechowa

11 października, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Ekoball Sanok

11 października, 15:30

LKS Długie

-

Sanovia Lesko

11 października, 15:30

Płomień

Zmiennica

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 października, 15:00

Orzeł Bażanówka

-

Bukowianka

Bukowsko

11 października, 15:30

LKS Haczów

-

LKS Izdebki

11 października, 15:30

 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 10-11 października

 LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Pionier

Średnia Wieś

11 października, 13:00

LKS Tarnawa

-

Remix

Niebieszczany

11 października, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

-

LKS Odrzechowa

11 października, 12:00

Juventus Poraż

-

Orion Pielnia

11 października, 14:00

Nelson

Polańczyk

-

Florian

Rymanów Zdrój

11 października, 15:30

Jawornik Czarna

-

Orkan Markowce

11 października, 13:00

LKS Olszanica

-

Szarotka

Nowosielce

11 października, 15:30

 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 10-11 października

JKS Jasionów

-

LKS Głowienka

11 października, 15:30

Jasiołka

Jaśliska

-

LKS Kombornia

11 października, 12:00

LKS Lubatowa

-

LKS

Lubatówka

11 października, 15:30

LKS Wesoła

-

Victoria

Dobieszyn

11 października, 12:00

Huragan

Jasionka

-

Guzikówka

Krosno

11 października, 15:30

Błękitni

Żeglce

-

LKS Trześniów

11 października, 12:00

Jasiołka

Świerzowa

-

San Nozdrzec

11 października, 15:30

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: LKS Górzanka.

       

Bieszczady

Jankowce

-

Osława Zagórz

11 października, 15:30

Zalew Myczkowce

-

LKS Czaszyn

11 października, 12:00

LKS II Pisarowce

-

LKS

Tyrawa Wołoska

11 października, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Otryt Lutowiska

11 października, 16:30

ULKS

Czerteż

-

Krokus

Ropienka

11 października, 13:00

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Victoria Niebocko.

       

LKS Głębokie

-

LKS Górki

11 października, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS

Golcowa

11 października, 12:00

Sokół

Domaradz

-

Jutrzenka Jaćmierz

11 października, 11:00

Orły Jabłonka

-

LKS Hłudno

11 października, 12:00

Beskid

Posada Górna

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

11 października, 12:00

 

Źródło: 90 minut

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 26, czerwiec 2015 09:25

Już 28 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bieździedza

-

LKS Pisarowce

28 czerwca, 16:30

Przełęcz Dukla

-

Nafta Jedlicze

28 czerwca, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Kotwica Korczyna

28 czerwca, 16:30

Start Rymanów

-

Iwonka Iwonicz

27 czerwca, 17:00

Grabowianka Grabówka

-

LKS Haczów

28 czerwca, 16:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Skołyszyn

28 czerwca, 16:30

Szarotka Uherce

-

Orzeł Faliszówka

28 czerwca, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Bukowianka Bukowsko

27 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bażanówka

-

Pionier Średnia Wieś

28 czerwca, 16:30

Lotniarz Bezmiechowa

-

Brzozovia Brzozów

28 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

-

Karpaty Klimkówka

28 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

-

LKS Długie

28 czerwca, 16:30

LKS Kombornia

-

Wisłok Krościenko Wyżne

28 czerwca, 16:30

Zgoda Zarszyn

-

Wisłok Sieniawa

28 czerwca, 16:30

Górnik Strachocina

-

Płomień Zmiennica

28 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

-

Błękitni Jasienica Rosielna

28 czerwca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 28 czerwca

Nelson Polańczyk

-

Szarotka Nowosielce

28 czerwca, 13:00

ULKS Czerteż

-

Leśnik Baligród

28 czerwca, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Jawornik Czarna

28 czerwca, 13:00

LKS Tarnawa

-

Drzewiarz Rzepedź

28 czerwca, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Orkan Markowce

28 czerwca, 13:00

Juventus Poraż

-

LKS Płowce/Stróże Małe

28 czerwca, 13:00

Victoria Pakoszówka

-

LKS Odrzechowa

28 czerwca, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 26 - 28 czerwca

Florian Rymanów Zdrój

-

Orły Jabłonka

28 czerwca, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Victoria Dobieszyn

28 czerwca, 13:00

San Nozdrzec

-

Nafta Chorkówka

28 czerwca, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

LKS Lubatówka

28 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

JKS Jasionów

28 czerwca, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Sokół Domaradz

28 czerwca, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Huragan Jasionka

28 czerwca, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 19, czerwiec 2015 08:32

Już 21 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 29 - 21 czerwca

Bukowianka

Bukowsko

-

Orzeł Bieździedza

21 czerwca, 16:30

Orzeł Faliszówka

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

21 czerwca, 16:30

LKS Skołyszyn

-

Szarotka Uherce

21 czerwca, 16:30

LKS Haczów

-

Partyzant Targowiska

21 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Grabowianka

Grabówka

21 czerwca, 16:30

Kotwica

Korczyna

-

Start Rymanów

21 czerwca, 16:30

Nafta Jedlicze

-

Iskra Przysietnica

21 czerwca, 16:30

LKS Pisarowce

-

Przełęcz Dukla

21 czerwca, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 29 - 21 czerwca

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Orzeł Bażanówka

21 czerwca, 16:30

Płomień Zmiennica

-

Sanovia Lesko

21 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Górnik Strachocina

21 czerwca, 16:30

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

LKS Zarszyn

21 czerwca, 16:30

LKS Długie

-

LKS Kombornia

21 czerwca, 16:30

Karpaty

Klimkówka

-

Orion Pielnia

21 czerwca, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

LKS Izdebki

21 czerwca, 18:00

Pionier

Średnia Wieś

-

Lotniarz

Bezmiechowa

21 czerwca, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 21 czerwca

LKS Odrzechowa

-

Nelson Polańczyk

21 czerwca, 13:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Victoria

Pakoszówka

21 czerwca, 13:00

Orkan Markowce

-

Juventus Poraż

21 czerwca, 13:00

Drzewiarz

Rzepedź

-

Pogórze

Srogów Górny

21 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

-

LKS Tarnawa

21 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

-

Remix

Niebieszczany

21 czerwca, 13:00

Szarotka

Nowosielce

-

ULKS Czerteż

21 czerwca, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 25 - 21 czerwca

Huragan

Jasionka

-

Florian

Rymanów Zdrój

21 czerwca, 13:00

Sokół

Domaradz

-

Błękitni Żeglce

21 czerwca, 13:00

JKS Jasionów

-

Cisy

Jabłonica Polska

21 czerwca, 13:00

LKS Lubatówka

-

Iskra Iskrzynia

21 czerwca, 13:00

Nafta

Chorkówka

-

Jasiołka

Jaśliska

21 czerwca, 13:00

Victoria

Dobieszyn

-

San Nozdrzec

21 czerwca, 13:00

Orły Jabłonka

-

Guzikówka

Krosno

21 czerwca, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 21 czerwca

LKS Wesoła

-

LKS Golcowa

21 czerwca, 13:00

Iskra

Wróblik Szlachecki

-

LKS Górki

21 czerwca, 13:00

LKS Wzdów

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

21 czerwca, 13:00

LKS Trześniów

-

Zryw Dydnia

21 czerwca, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Hłudno

21 czerwca, 13:00

LKS Głębokie

-

Victoria

Niebocko

21 czerwca, 13:00

Redakcja

źródło: 90minut.pl

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: środa, 03, czerwiec 2015 14:25

Już 4 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

 

Kolejka 28 - 4 czerwca

 

 

Przełom Besko

-

LKS Skołoszów

4 czerwca, 16:30

Sawa Sonina

-

Cosmos

Nowotaniec

4 czerwca, 17:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 26 - 4 czerwca

Orzeł

Bieździedza

-

Iskra

Przysietnica

4 czerwca, 16:30

Start Rymanów

-

Przełęcz Dukla

4 czerwca, 16:30

Grabowianka

Grabówka

-

LKS Pisarowce

4 czerwca, 15:00

Szarotka Uherce

-

Kotwica Korczyna

4 czerwca, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Iwonka Iwonicz

4 czerwca, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

LKS Haczów

4 czerwca, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 4 czerwca

Orzeł Bażanówka

-

LKS Izdebki

4 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

-

Lotniarz

Bezmiechowa

4 czerwca, 13:00

LKS Kombornia

-

Pionier Średnia Wieś

4 czerwca, 15:00

LKS Zarszyn

-

Brzozovia Brzozów

4 czerwca, 15:00

Górnik Strachocina

-

Karpaty

Klimkówka

4 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Długie

4 czerwca, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Wisłok Krościenko Wyżne

4 czerwca, 15:00

Płomień Zmiennica

-

Wisłok Sieniawa

4 czerwca, 16:30

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 29, maj 2015 08:39

Już 30 i 31 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

DSC 2265

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 27 - 31 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa

-

Przełom Besko

31 maja, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Sokół Nisko

31 maja, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 25 - 30-31 maja

LKS Haczów

-

Orzeł Faliszówka

30 maja, 17:00

Iwonka Iwonicz

-

Bukowianka

Bukowsko

30 maja, 16:30

Kotwica Korczyna

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

31 maja, 15:00

Nafta Jedlicze

-

Szarotka Uherce

30 maja, 16:00

LKS Pisarowce

-

Partyzant Targowiska

31 maja, 11:00

w Sanoku; na stadionie MOSiR

Przełęcz Dukla

-

Grabowianka

Grabówka

31 maja, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Start Rymanów

31 maja, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 31 maja

Wisłok Sieniawa

-

Orzeł Bażanówka

31 maja, 15:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Płomień

Zmiennica

31 maja, 16:30

LKS Długie

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

31 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Sanovia Lesko

30 maja, 16:30

Brzozovia

Brzozów

-

Górnik

Strachocina

31 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Zarszyn

31 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

LKS

Kombornia

31 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

Orion Pielnia

31 maja, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 22 - 31 maja

Nelson

Polańczyk

-

Remix

Niebieszczany

31 maja, 13:00

LKS Tarnawa

-

ULKS Czerteż

31 maja, 13:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Szarotka Nowosielce

31 maja, 16:30

Juventus

Poraż

-

Leśnik

Baligród

31 maja, 14:00

Victoria

Pakoszówka

-

Jawornik Czarna

31 maja, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Drzewiarz

Rzepedź

31 maja, 12:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Orkan Markowce

31 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 31 maja

Florian

Rymanów Zdrój

-

San Nozdrzec

31 maja, 16:30

Jasiołka Jaśliska

-

Guzikówka

Krosno

31 maja, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Orły Jabłonka

31 maja, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Victoria Dobieszyn

31 maja, 10:00

Błękitni Żeglce

-

Nafta

Chorkówka

31 maja, 13:00

Huragan Jasionka

-

LKS Lubatówka

31 maja, 13:00

Sokół Domaradz

-

JKS Jasionów

31 maja, 11:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 31 maja

Pauza: LKS Olszanica.

       

Osława Zagórz

-

LKS Czaszyn

31 maja, 13:00

Otryt Lutowiska

-

Krokus Ropienka

31 maja, 13:00

Bieszczady

Jankowce

-

Zalew

Myczkowce

31 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 19 - 31 maja

LKS Hłudno

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

31 maja, 13:00

LKS Wesoła

-

Victoria Niebocko

31 maja, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Głębokie

31 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

Orzeł Milcza

31 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Golcowa

31 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

LKS Trześniów

31 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 21, maj 2015 17:47

Już 23 i 24 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 26 - 23-24 maja

Przełom Besko

-

Rzemieślnik

Pilzno

24 maja, 16:30

Czarni 1910 Jasło

-

Cosmos Nowotaniec

23 maja, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 24 - 23-24 maja

Orzeł Bieździedza

-

Start Rymanów

24 maja, 16:30

Grabowianka

Grabówka

-

Iskra Przysietnica

24 maja, 15:00

Szarotka Uherce

-

LKS Pisarowce

23 maja, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Nafta Jedlicze

24 maja, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

Kotwica Korczyna

24 maja, 15:00

Orzeł Faliszówka

-

Iwonka Iwonicz

24 maja, 15:00

LKS Skołyszyn

-

LKS Haczów

24 maja, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 24 - 23-24 maja

Orzeł Bażanówka

-

Orion Pielnia

24 maja, 16:30

LKS

Kombornia

-

LKS Izdebki

24 maja, 15:00

LKS Zarszyn

-

Lotniarz

Bezmiechowa

24 maja, 15:00

Górnik Strachocina

-

Pionier Średnia Wieś

24 maja, 16:30

Sanovia Lesko

-

Brzozovia Brzozów

23 maja, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Karpaty Klimkówka

24 maja, 13:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Długie

24 maja, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Wisłok

Krościenko Wyżne

24 maja, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 21 - 24 maja

Orkan Markowce

-

Nelson Polańczyk

24 maja, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

LKS Płowce

/Stróże Małe

24 maja, 13:00

Jawornik Czarna

-

LKS Odrzechowa

24 maja, 16:30

Leśnik Baligród

-

Victoria Pakoszówka

24 maja, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Juventus Poraż

24 maja, 17:30

ULKS Czerteż

-

Pogórze

Srogów Górny

24 maja, 14:00

Remix

Niebieszczany

-

LKS Tarnawa

24 maja, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 21 - 24 maja

JKS Jasionów

-

Florian

Rymanów Zdrój

24 maja, 16:30

LKS Lubatówka

-

Sokół Domaradz

24 maja, 12:00

Nafta

Chorkówka

-

Huragan Jasionka

24 maja, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Błękitni Żeglce

24 maja, 11:00

Orły Jabłonka

-

Cisy

Jabłonica Polska

24 maja, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Iskra Iskrzynia

24 maja, 14:00

San Nozdrzec

-

Jasiołka Jaśliska

24 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 24 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

Zalew Myczkowce

-

Osława Zagórz

24 maja, 13:00

Krokus Ropienka

-

Bieszczady Jankowce

24 maja, 13:00

LKS Czaszyn

-

LKS Olszanica

24 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 24 maja

Iskra

Wróblik Szlachecki

-

LKS Trześniów

24 maja, 15:30

w Milczy

LKS Golcowa

-

LKS Wzdów

24 maja, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Górki

24 maja, 13:00

LKS Głębokie

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

24 maja, 13:00

Victoria Niebocko

-

Zryw Dydnia

24 maja, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Wesoła

24 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 15, maj 2015 06:15

Już 16 i 17 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

DSC 2265

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 24 - 16-17 maja

 

Przełom Besko

-

Sawa Sonina

17 maja, 16:30

Wisłok Wiśniowa

-

Cosmos

Nowotaniec

16 maja, 11:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 23 - 16-17 maja

LKS Haczów

-

Orzeł Bieździedza

17 maja, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

LKS Skołyszyn

16 maja, 16:30

Nafta Jedlicze

-

Bukowianka

Bukowsko

17 maja, 15:00

LKS Pisarowce

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

17 maja, 11:00

w Sanoku; na stadionie MOSiR

Przełęcz Dukla

-

Szarotka Uherce

17 maja, 16:30

Iskra

Przysietnica

-

Partyzant

Targowiska

17 maja, 16:30

Start Rymanów

-

Grabowianka

Grabówka

16 maja, 17:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 23 - 17 maja

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Orzeł Bażanówka

17 maja, 16:30

LKS Długie

-

Wisłok Sieniawa

17 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Płomień

Zmiennica

16 maja, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

Błękitni Jasienica Rosielna

17 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

Sanovia Lesko

17 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

Górnik

Strachocina

17 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

LKS Zarszyn

17 maja, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Kombornia

17 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 20 - 17 maja

Nelson

Polańczyk

-

LKS Tarnawa

17 maja, 13:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Remix Niebieszczany

17 maja, 16:30

Juventus Poraż

-

ULKS Czerteż

17 maja, 14:00

Victoria

Pakoszówka

-

Szarotka Nowosielce

17 maja, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Leśnik Baligród

17 maja, 12:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Jawornik Czarna

17 maja, 13:00

Orkan Markowce

-

Drzewiarz Rzepedź

17 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 20 - 17 maja

Florian Rymanów Zdrój

-

Jasiołka Jaśliska

17 maja, 16:30

Iskra Iskrzynia

-

San Nozdrzec

17 maja, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Guzikówka Krosno

17 maja, 11:00

Błękitni Żeglce

-

Orły Jabłonka

17 maja, 13:00

Huragan

Jasionka

-

Victoria Dobieszyn

17 maja, 13:00

Sokół Domaradz

-

Nafta

Chorkówka

17 maja, 11:00

JKS Jasionów

-

LKS Lubatówka

17 maja, 16:30

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 17 maja

Pauza: Bieszczady Jankowce.

       

Osława Zagórz

-

LKS Olszanica

17 maja, 13:00

Otryt

Lutowiska

-

LKS Czaszyn

17 maja, 13:00

Zalew Myczkowce

-

Krokus Ropienka

17 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 17 - 17 maja

LKS Wesoła

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

17 maja, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Hłudno

17 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

Victoria Niebocko

17 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Głębokie

17 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

Orzeł Milcza

17 maja, 13:00

LKS Trześniów

-

LKS Golcowa

17 maja, 11:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 07, maj 2015 19:32

Już 9 i 10 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 23 - 9-10 maja

Crasnovia Krasne

-

Przełom Besko

9 maja, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Strumyk Malawa

10 maja, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 22 - 9-10 maja

Orzeł

Bieździedza

-

Grabowianka

Grabówka

9 maja, 17:00

Partyzant Targowiska

-

Start Rymanów

10 maja, 15:00

Szarotka Uherce

-

Iskra Przysietnica

9 maja, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Przełęcz Dukla

9 maja, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

LKS Pisarowce

10 maja, 15:00

LKS Haczów

-

Iwonka Iwonicz

10 maja, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 22 - 9-10 maja

Orzeł Bażanówka

-

LKS Kombornia

9 maja, 11:00

LKS Zarszyn

-

Orion Pielnia

10 maja, 15:00

Górnik

Strachocina

-

LKS Izdebki

10 maja, 16:30

Sanovia Lesko

-

Lotniarz

Bezmiechowa

9 maja, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Pionier Średnia Wieś

10 maja, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Brzozovia Brzozów

10 maja, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Karpaty

Klimkówka

8 maja, 17:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

LKS Długie

10 maja, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 19 - 10 maja

Drzewiarz Rzepedź

-

Nelson Polańczyk

10 maja, 13:00

Jawornik Czarna

-

Orkan Markowce

10 maja, 13:00

Leśnik Baligród

-

LKS Płowce

/Stróże Małe

10 maja, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

LKS Odrzechowa

10 maja, 13:00

ULKS Czerteż

-

Victoria

Pakoszówka

10 maja, 14:00

Remix

Niebieszczany

-

Juventus Poraż

10 maja, 13:00

LKS Tarnawa

-

Pogórze

Srogów Górny

10 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 19 - 10 maja

LKS Lubatówka

-

Florian Rymanów Zdrój

10 maja, 13:00

Nafta Chorkówka

-

JKS Jasionów

10 maja, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Sokół Domaradz

10 maja, 11:00

Orły Jabłonka

-

Huragan Jasionka

10 maja, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Błękitni Żeglce

10 maja, 14:00

San Nozdrzec

-

Cisy

Jabłonica Polska

10 maja, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Iskra Iskrzynia

10 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 10 maja

Pauza: Zalew Myczkowce.

       

Krokus Ropienka

-

Osława Zagórz

10 maja, 13:00

LKS Czaszyn

-

Bieszczady Jankowce

10 maja, 13:00

LKS Olszanica

-

Otryt Lutowiska

10 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 16 - 10 maja

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Golcowa

10 maja, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Trześniów

10 maja, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Wzdów

10 maja, 16:30

Victoria Niebocko

-

LKS Górki

10 maja, 13:00

LKS Hłudno

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

10 maja, 13:00

LKS Wesoła

-

Zryw Dydnia

10 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: czwartek, 30, kwiecień 2015 15:35

Już 1, 2 i 3 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 22 - 2-3 maja

 

Przełom Besko

-

Sokół Nisko

3 maja, 16:30

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

-

Cosmos Nowotaniec

3 maja, 17:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 17 – 1 maja

Bukowianka Bukowsko

-

Partyzant Targowiska

1 maja, 11:00

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Szarotka Uherce

1 maja, 11:00

LKS Pisarowce

-

Kotwica Korczyna

1 maja, 11:00

Przełęcz Dukla

-

Iwonka Iwonicz

1 maja, 11:00

Iskra Przysietnica

-

LKS Haczów

1 maja, 11:00

Start Rymanów

-

LKS Skołyszyn

1 maja, 11:00

Grabowianka

Grabówka

-

Orzeł Faliszówka

1 maja, 11:00

Kolejka 21 - 2-3 maja

Iwonka Iwonicz

-

Orzeł Bieździedza

3 maja, 16:30

Kotwica Korczyna

-

LKS Haczów

3 maja, 15:00

LKS Pisarowce

-

Orzeł Faliszówka

3 maja, 11:00

w Sanoku

Przełęcz Dukla

-

Bukowianka Bukowsko

3 maja, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

3 maja, 16:30

Start Rymanów

-

Szarotka Uherce

3 maja, 13:00

Grabowianka

Grabówka

-

Partyzant Targowiska

3 maja, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 17 – 1 maja

Brzozovia Brzozów

-

Orzeł Bażanówka

1 maja, 11:00

Pionier Średnia Wieś

-

Karpaty Klimkówka

1 maja, 11:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

LKS Długie

1 maja, 11:00

LKS Izdebki

-

Wisłok Krościenko Wyżne

1 maja, 11:00

Orion Pielnia

-

Wisłok Sieniawa

1 maja, 11:00

LKS Kombornia

-

Płomień Zmiennica

1 maja, 11:00

LKS Zarszyn

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

1 maja, 11:00

Górnik Strachocina

-

Sanovia Lesko

1 maja, 11:00

Kolejka 21 - 3 maja

LKS Długie

-

Orzeł Bażanówka

3 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Wisłok Krościenko Wyżne

3 maja, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

Wisłok Sieniawa

3 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

Płomień Zmiennica

3 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

3 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

Sanovia Lesko

3 maja, 15:00

Orion Pielnia

-

Górnik Strachocina

3 maja, 13:00

LKS Kombornia

-

LKS Zarszyn

3 maja, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 18 - 3 maja

Nelson Polańczyk

-

Pogórze

Srogów Górny

3 maja, 13:00

Juventus Poraż

-

LKS Tarnawa

3 maja, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

Remix Niebieszczany

3 maja, 13:00

w Strachocinie

LKS Odrzechowa

-

ULKS Czerteż

3 maja, 12:00

LKS Płowce/

Stróże Małe

-

Szarotka Nowosielce

3 maja, 13:00

Orkan Markowce

-

Leśnik Baligród

3 maja, 16:30

Drzewiarz Rzepedź

-

Jawornik Czarna

3 maja, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 3 maja

 

Florian

Rymanów Zdrój

-

Iskra Iskrzynia

3 maja, 16:30

Cisy Jabłonica Polska

-

Jasiołka Jaśliska

3 maja, 11:00

Błękitni Żeglce

-

San Nozdrzec

3 maja, 13:00

Huragan Jasionka

-

Guzikówka Krosno

3 maja, 15:00

Sokół Domaradz

-

Orły Jabłonka

3 maja, 11:00

JKS Jasionów

-

Victoria Dobieszyn

3 maja, 16:30

LKS Lubatówka

-

Nafta Chorkówka

3 maja, 15:30

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 3 maja

Pauza: Krokus Ropienka.

       

Osława Zagórz

-

Otryt Lutowiska

3 maja, 13:00

Bieszczady Jankowce

-

LKS Olszanica

3 maja, 13:00

Zalew Myczkowce

-

LKS Czaszyn

3 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 3 maja

Zryw Dydnia

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

3 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

LKS Wesoła

3 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Hłudno

3 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

Victoria Niebocko

3 maja, 13:00

LKS Trześniów

-

LKS Głębokie

3 maja, 11:00

LKS Golcowa

-

Orzeł Milcza

3 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 24, kwiecień 2015 12:22

Już 25 i 26 kwietnia 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Piast Tuczempy

-

Przełom Besko

25 kwietnia, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Stal Nowa Dęba

26 kwietnia, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Szarotka Uherce

-

Grabowianka Grabówka

25 kwietnia, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Start Rymanów

26 kwietnia, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Iskra Przysietnica

26 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

-

LKS Pisarowce

26 kwietnia, 15:00

LKS Haczów

-

Nafta Jedlicze

26 kwietnia, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Kotwica Korczyna

25 kwietnia, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Orzeł Bażanówka

-

LKS Zarszyn

26 kwietnia, 16:30

Górnik Strachocina

-

LKS Kombornia

26 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

Orion Pielnia

25 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Izdebki

26 kwietnia, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Lotniarz Bezmiechowa

26 kwietnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Pionier Średnia Wieś

26 kwietnia, 15:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Brzozovia Brzozów

26 kwietnia, 16:30

LKS Długie

-

Karpaty Klimkówka

26 kwietnia, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Jawornik Czarna

-

Nelson Polańczyk

26 kwietnia, 13:00

Leśnik Baligród

-

Drzewiarz Rzepedź

26 kwietnia, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Orkan Markowce

26 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

LKS Płowce/Stróże Małe

26 kwietnia, 14:00

Remix Niebieszczany

-

LKS Odrzechowa

26 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

-

Victoria Pakoszówka

26 kwietnia, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Juventus Poraż

26 kwietnia, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Nafta Chorkówka

-

Florian Rymanów Zdrój

26 kwietnia, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

LKS Lubatówka

26 kwietnia, 11:00

Orły Jabłonka

-

JKS Jasionów

26 kwietnia, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Sokół Domaradz

26 kwietnia, 14:00

San Nozdrzec

-

Huragan Jasionka

26 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Błękitni Żeglce

26 kwietnia, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Cisy Jabłonica Polska

26 kwietnia, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 26 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.

       

LKS Czaszyn

-

Krokus Ropienka

26 kwietnia, 13:00

LKS Olszanica

-

Zalew Myczkowce

26 kwietnia, 13:00

Otryt Lutowiska

-

Bieszczady Jankowce

26 kwietnia, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Orzeł Milcza

26 kwietnia, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Golcowa

26 kwietnia, 16:30

Victoria Niebocko

-

LKS Trześniów

26 kwietnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Wzdów

26 kwietnia, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Górki

26 kwietnia, 13:00

Zryw Dydnia

-

Górnik Grabownica

Starzeńska

26 kwietnia, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 10, kwiecień 2015 08:39

Już 11 i 12 kwietnia 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

 

Polonia Przemyśl

-

Przełom Besko

11 kwietnia, 14:00

Cosmos Nowotaniec

-

Piast Tuczempy

12 kwietnia, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Orzeł Bieździedza

-

Szarotka Uherce

11 kwietnia, 17:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Partyzant Targowiska

12 kwietnia, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Grabowianka Grabówka

12 kwietnia, 15:00

Orzeł Faliszówka

-

Start Rymanów

12 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Iskra Przysietnica

12 kwietnia, 15:00

LKS Haczów

-

Przełęcz Dukla

12 kwietnia, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

LKS Pisarowce

11 kwietnia, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

 Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Orzeł Bażanówka

-

Górnik Strachocina

12 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Zarszyn

11 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Kombornia

12 kwietnia, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Orion Pielnia

12 kwietnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Izdebki

12 kwietnia, 16:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Lotniarz Bezmiechowa

12 kwietnia, 16:30

LKS Długie

-

Pionier Średnia Wieś

12 kwietnia, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Brzozovia Brzozów

12 kwietnia, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

 Kolejka 15 - 12 kwietnia

Leśnik Baligród

-

Nelson Polańczyk

12 kwietnia, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Jawornik Czarna

12 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

Drzewiarz Rzepedź

12 kwietnia, 14:00

Remix Niebieszczany

-

Orkan Markowce

12 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

-

LKS Płowce/Stróże Małe

12 kwietnia, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

LKS Odrzechowa

12 kwietnia, 16:30

Juventus Poraż

-

Victoria Pakoszówka

12 kwietnia, 14:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 12 kwietnia

Victoria Dobieszyn

-

Florian Rymanów Zdrój

12 kwietnia, 11:00

Orły Jabłonka

-

Nafta Chorkówka

12 kwietnia, 16:30

Guzikówka Krosno

-

LKS Lubatówka

12 kwietnia, 14:00

San Nozdrzec

-

JKS Jasionów

12 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Sokół Domaradz

12 kwietnia, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Huragan Jasionka

12 kwietnia, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Błękitni Żeglce

12 kwietnia, 11:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Głębokie

12 kwietnia, 13:00

Victoria Niebocko

-

Orzeł Milcza

12 kwietnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Golcowa

12 kwietnia, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Trześniów

12 kwietnia, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Wzdów

12 kwietnia, 13:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Górki

12 kwietnia, 16:30

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: środa, 25, marzec 2015 09:05

Już 28 i 29 marca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 17 - 28-29 marca

Przełom Besko

-

Cosmos Nowotaniec

29 marca,

16:30

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 16 - 28-29 marca

Orzeł Bieździedza

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

29 marca, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Szarotka Uherce

29 marca, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Grabowianka Grabówka

29 marca, 15:00

LKS Haczów

-

Start Rymanów

29 marca, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Iskra Przysietnica

28 marca, 16:30

Nafta Jedlicze

-

LKS Pisarowce

29 marca, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 29 marca

Orzeł Bażanówka

-

Sanovia Lesko

29 marca, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Górnik Strachocina

29 marca, 13:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Zarszyn

29 marca, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Kombornia

29 marca, 15:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Orion Pielnia

29 marca, 16:30

LKS Długie

-

LKS Izdebki

29 marca, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Lotniarz Bezmiechowa

29 marca, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Pionier Średnia Wieś

29 marca, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 29 marca

Nelson Polańczyk

-

Victoria Pakoszówka

29 marca, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Juventus Poraż

29 marca, 16:30

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Pogórze Srogów Górny

29 marca, 13:00

Orkan Markowce

-

LKS Tarnawa

29 marca, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Remix Niebieszczany

29 marca, 13:00

Jawornik Czarna

-

ULKS Czerteż

29 marca, 13:00

Leśnik Baligród

-

Szarotka Nowosielce

29 marca, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 29 marca

Florian Rymanów Zdrój

-

Błękitni Żeglce

29 marca, 16:30

Huragan Jasionka

-

Cisy Jabłonica Polska

29 marca, 13:00

Sokół Domaradz

-

Iskra Iskrzynia

29 marca, 11:00

JKS Jasionów

-

Jasiołka Jaśliska

29 marca, 16:30

LKS Lubatówka

-

San Nozdrzec

29 marca, 13:00

Nafta Chorkówka

-

Guzikówka Krosno

29 marca, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Orły Jabłonka

29 marca, 11:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 07, listopad 2014 08:46

Już 8 i 9 listpada 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 8-9 listopada

 

Pogoń Leżajsk

-

Przełom Besko

8 listopada, 14:00

Cosmos Nowotaniec

-

LKS Skołoszów

9 listopada, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 15 - 8-9 listopada

LKS Pisarowce

-

Orzeł Bieździedza

8 listopada, 13:00

Nafta Jedlicze

-

Przełęcz Dukla

8 listopada, 13:00

Kotwica Korczyna

-

Iskra Przysietnica

9 listopada, 13:00

Iwonka Iwonicz

-

Start Rymanów

9 listopada, 13:00

LKS Haczów

-

Grabowianka Grabówka

9 listopada, 13:00

Orzeł Faliszówka

-

Szarotka Uherce

9 listopada, 12:00

Bukowianka Bukowsko

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

9 listopada, 13:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 15 - 9 listopada

Pionier Średnia Wieś

-

Orzeł Bażanówka

9 listopada, 12:00

Brzozovia Brzozów

-

Lotniarz Bezmiechowa

9 listopada, 12:00

Karpaty Klimkówka

-

LKS Izdebki

9 listopada, 12:00

LKS Długie

-

Orion Pielnia

9 listopada, 12:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

LKS Kombornia

9 listopada, 12:00

Wisłok Sieniawa

-

LKS Zarszyn

9 listopada, 12:00

Płomień Zmiennica

-

Górnik Strachocina

9 listopada, 11:00

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Sanovia Lesko

9 listopada, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka Nożna
Utworzone: piątek, 31, październik 2014 07:29

Już 2 listopada 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 14 - 2 listopada

Przełom Besko

-

Strumyk Malawa

2 listopada, 14:00

Rzemieślnik Pilzno

-

Cosmos Nowotaniec

2 listopada, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 14 - 2 listopada

Orzeł Bieździedza

-

Bukowianka Bukowsko

2 listopada, 11:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Orzeł Faliszówka

2 listopada, 11:00

Szarotka Uherce

-

LKS Skołyszyn

2 listopada, 13:00

Partyzant Targowiska

-

LKS Haczów

2 listopada, 13:00

Grabowianka Grabówka

-

Iwonka Iwonicz

2 listopada, 13:00

Start Rymanów

-

Kotwica Korczyna

2 listopada, 11:00

Iskra Przysietnica

-

Nafta Jedlicze

2 listopada, 13:00

Przełęcz Dukla

-

LKS Pisarowce

2 listopada, 13:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 2 listopada

Orzeł Bażanówka

-

Błękitni Jasienica Rosielna

2 listopada, 12:00

Sanovia Lesko

-

Płomień Zmiennica

2 listopada, 12:00

Górnik Strachocina

-

Wisłok Sieniawa

2 listopada, 12:00

LKS Zarszyn

-

Wisłok Krościenko Wyżne

2 listopada, 12:00

LKS Kombornia

-

LKS Długie

2 listopada, 12:00

Orion Pielnia

-

Karpaty Klimkówka

2 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Brzozovia Brzozów

2 listopada, 12:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Pionier Średnia Wieś

2 listopada, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze