maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 7 - 12-13 września

Błękitni Ropczyce

3-0

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

13 września, 16:00

Sokół Nisko

2-2

Jedność Niechobrz

12 września, 16:00

KS Wiązownica

5-0

Wisłoka Dębica

13 września, 15:30

Przełom Besko

1-4

Wisłok Wiśniowa

11 września, 16:30

Cosmos Nowotaniec

4-1

Kolbuszowianka Kolbuszowa

13 września, 14:00

LKS Skołoszów

2-3

Crasnovia Krasne

13 września, 15:00

LKS Pisarowce

0-0

Stal Nowa Dęba

12 września, 16:00

Rzemieślnik Pilzno

2-2

Bukowa Jastkowice

13 września, 16:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

 

1.

 Wisłok Wiśniowa

7

19

6

1

0

17-6

 

2.

 Crasnovia Krasne

7

18

6

0

1

19-7

 

3.

 Cosmos Nowotaniec

7

18

6

0

1

21-8

 

4.

 Sokół Nisko

7

17

5

2

0

12-7

 

5.

 Błękitni Ropczyce

7

13

4

1

2

13-9

 

6.

 LKS Pisarowce

7

13

4

1

2

13-10

 

7.

 KS Wiązownica

7

12

4

0

3

11-9

 

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

7

10

3

1

3

8-10

 

9.

 Rzemieślnik Pilzno

7

9

2

3

2

11-7

 

10.

 Bukowa Jastkowice

7

5

1

2

4

7-12

 

11.

 Przełom Besko

7

5

1

2

4

7-14

 

12.

 LKS Skołoszów

7

5

1

2

4

9-18

 

13.

 Wisłoka Dębica

7

4

1

1

5

5-15

 

14.

 Stal Nowa Dęba

7

4

1

1

5

6-10

 

15.

 Jedność Niechobrz

7

4

1

1

5

6-11

 

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

7

2

0

2

5

3-15

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 6 - 12-13 września

Czarni 1910 Jasło

2-1

Orzeł Bieździedza

12 września, 16:00

Orzeł Faliszówka

2-2

Przełęcz Dukla

13 września, 15:00

Partyzant Targowiska

1-0

Bieszczady Ustrzyki Dolne

13 września, 15:00

LKS Skołyszyn

3-1

Górnik Strachocina

13 września, 15:00

Kotwica Korczyna

3-1

Szarotka Uherce

13 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

3-1

Grabowianka Grabówka

13 września, 17:00

Markiewicza Krosno

1-0

Zgoda Zarszyn

13 września, 16:30

Iskra Przysietnica

3-2

Gaudium Łężyny

13 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

6

16

5

1

0

19-6

2.

 Iwonka Iwonicz

6

14

4

2

0

17-6

3.

 Partyzant Targowiska

6

14

4

2

0

14-5

4.

 Kotwica Korczyna

6

14

4

2

0

11-5

5.

 Przełęcz Dukla

6

13

4

1

1

16-5

6.

 LKS Skołyszyn

6

10

2

4

0

9-5

7.

 Grabowianka Grabówka

6

9

2

3

1

10-9

8.

 Markiewicza Krosno

6

9

3

0

3

6-15

9.

 Szarotka Uherce

6

7

2

1

3

8-12

10.

 Orzeł Bieździedza

6

6

2

0

4

9-12

11.

 Iskra Przysietnica

6

6

1

3

2

8-9

12.

 Górnik Strachocina

6

6

2

0

4

9-14

13.

 Zgoda Zarszyn

6

4

1

1

4

16-16

14.

 Orzeł Faliszówka

6

4

1

1

4

11-21

15.

 Gaudium Łężyny

6

1

0

1

5

4-13

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

6

0

0

0

6

3-17

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 13 września

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.

       

Brzozovia Brzozów

5-2

Leśnik Baligród

13 września, 16:30

Victoria Pakoszówka

1-3

Lotniarz Bezmiechowa

13 września, 13:00

Wisłok Sieniawa

1-3

Ekoball Sanok

13 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

4-2

Sanovia Lesko

13 września, 15:00

Cisy Jabłonica Polska

3-1

Bukowianka Bukowsko

13 września, 11:00

Wisłok Krościenko Wyżne

4-4

LKS Izdebki

13 września, 16:30

LKS Długie

0-0

LKS Haczów

13 września, 16:30

Płomień Zmiennica

4-2

Orzeł Bażanówka

13 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

7

21

7

0

0

24-5

2.

 LKS Długie

6

12

3

3

0

9-5

3.

 Leśnik Baligród

7

12

4

0

3

20-20

4.

 Cisy Jabłonica Polska

7

12

4

0

3

16-11

5.

 Lotniarz Bezmiechowa

7

12

4

0

3

16-10

6.

 LKS Izdebki

6

11

3

2

1

11-7

7.

 Brzozovia Brzozów

7

10

3

1

3

11-15

8.

 Płomień Zmiennica

6

9

3

0

3

12-13

9.

 Bukowianka Bukowsko

6

9

3

0

3

11-13

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

6

9

3

0

3

9-11

11.

 Orzeł Bażanówka

6

8

2

2

2

13-14

12.

 Iskra Iskrzynia

7

8

2

2

3

12-12

13.

 LKS Haczów

6

7

1

4

1

7-7

14.

 Victoria Pakoszówka

7

7

2

1

4

13-15

15.

 Wisłok Krościenko Wyżne

7

6

1

3

3

13-17

16.

 Sanovia Lesko

7

4

1

1

5

7-19

17.

 Wisłok Sieniawa

7

1

0

1

6

11-21

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 6 - 13 września

Polonia Kopytowa

5-3

Karpaty Klimkówka

13 września, 13:00

Orzeł Lubla

6-2

Wisłoka Nowy Żmigród

12 września, 17:00

Ostoja Kołaczyce

1-2

KS Zarzecze

13 września, 16:00

Tęcza Zręcin

3-0

LKS Osiek Jasielski

13 września, 15:00

Sobniów Jasło

3-4

Zamczysko Mrukowa

13 września, 11:00

Tempo Nienaszów

4-0

Burza Rogi

13 września, 16:30

Start Rymanów

3-1

LKS Moderówka

13 września, 11:00

Nafta Jedlicze

2-0

LKS Czeluśnica

13 września, 15:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

6

16

5

1

0

17-5

2.

 Orzeł Lubla

6

15

5

0

1

21-13

3.

 Zamczysko Mrukowa

6

15

5

0

1

13-9

4.

 Start Rymanów

6

13

4

1

1

13-7

5.

 LKS Czeluśnica

6

13

4

1

1

13-7

6.

 KS Zarzecze

6

12

4

0

2

11-8

7.

 Tempo Nienaszów

6

9

3

0

3

11-7

8.

 LKS Moderówka

6

9

3

0

3

11-7

9.

 Polonia Kopytowa

6

9

3

0

3

13-17

10.

 Wisłoka Nowy Żmigród

6

6

2

0

4

14-20

11.

 Ostoja Kołaczyce

6

6

2

0

4

7-8

12.

 Karpaty Klimkówka

6

6

2

0

4

15-18

13.

 Sobniów Jasło

6

4

1

1

4

10-17

14.

 Tęcza Zręcin

6

4

1

1

4

10-12

15.

 Burza Rogi

6

4

1

1

4

8-15

16.

 LKS Osiek Jasielski

6

0

0

0

6

7-24

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 12-13 września

LKS Płowce/Stróże Małe

1-2

LKS Odrzechowa

13 września, 13:00

Remix Niebieszczany

0-3

Orion Pielnia

13 września, 15:00

Pionier Średnia Wieś

2-0

Florian Rymanów Zdrój

13 września, 16:30

LKS Tarnawa

4-3

Orkan Markowce

13 września, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

2-2

Szarotka Nowosielce

13 września, 13:00

Juventus Poraż

3-1

LKS Olszanica

13 września, 14:00

Nelson Polańczyk

1-4

Jawornik Czarna

13 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Orion Pielnia

6

15

5

0

1

14-2

2.

 LKS Tarnawa

6

14

4

2

0

24-10

3.

 Juventus Poraż

6

14

4

2

0

15-6

4.

 Pionier Średnia Wieś

6

12

4

0

2

11-10

5.

 LKS Odrzechowa

6

12

4

0

2

10-11

6.

 Jawornik Czarna

6

10

3

1

2

17-10

7.

 LKS Płowce/Stróże Małe

6

10

3

1

2

13-14

8.

 Orkan Markowce

6

9

3

0

3

15-14

9.

 LKS Olszanica

6

9

3

0

3

10-15

10.

 Szarotka Nowosielce

6

5

1

2

3

11-13

11.

 Remix Niebieszczany

6

4

1

1

4

9-13

12.

 Nelson Polańczyk

6

4

1

1

4

9-17

13.

 Drzewiarz Rzepedź

6

1

0

1

5

9-19

14.

 Florian Rymanów Zdrój

6

1

0

1

5

4-17

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 6 - 12-13 września

JKS Jasionów

2-2

LKS Lubatówka

13 września, 16:30

LKS Kombornia

1-1

Victoria Dobieszyn

13 września, 15:00

LKS Głowienka

0-5

Guzikówka Krosno

13 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

3-1

LKS Trześniów

13 września, 13:00

LKS Lubatowa

8-1

San Nozdrzec

13 września, 16:30

LKS Wesoła

4-1

Jasiołka Świerzowa

13 września, 13:00

Huragan Jasionka

3-0

Błękitni Żeglce

13 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Wesoła

6

18

6

0

0

22-11

2.

 Guzikówka Krosno

6

16

5

1

0

18-5

3.

 LKS Lubatowa

6

13

4

1

1

23-10

4.

 LKS Lubatówka

6

13

4

1

1

17-8

5.

 Jasiołka Jaśliska

6

12

4

0

2

19-16

6.

 LKS Kombornia

6

10

3

1

2

18-13

7.

 Huragan Jasionka

6

9

3

0

3

11-10

8.

 Jasiołka Świerzowa

6

7

2

1

3

13-11

9.

 LKS Trześniów

6

6

2

0

4

7-15

10.

 San Nozdrzec

6

5

1

2

3

13-24

11.

 JKS Jasionów

6

4

1

1

4

11-18

12.

 LKS Głowienka

6

4

1

1

4

4-16

13.

 Victoria Dobieszyn

6

3

0

3

3

9-14

14.

 Błękitni Żeglce

6

0

0

0

6

4-18

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 5 - 13 września

LKS Górzanka

1-1

Osława Zagórz

13 września, 13:00

LKS Czaszyn

3-0

LKS Tyrawa Wołoska

13 września, 13:00

Bieszczady Jankowce

2-1

Otryt Lutowiska

13 września, 16:30

Zalew Myczkowce

2-0

Krokus Ropienka

13 września, 13:00

---

-

ULKS Czerteż

 

LKS II Pisarowce

7-0

Pogórze Srogów Górny

13 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

5

15

5

0

0

13-1

2.

 LKS II Pisarowce

3

9

3

0

0

14-2

3.

 Krokus Ropienka

5

7

2

1

2

9-13

4.

 LKS Tyrawa Wołoska

4

6

2

0

2

5-7

5.

 Pogórze Srogów Górny

4

6

2

0

2

8-14

6.

 ULKS Czerteż

4

5

1

2

1

5-4

7.

 Bieszczady Jankowce

4

5

1

2

1

9-10

8.

 Osława Zagórz

4

4

1

1

2

3-4

9.

 LKS Górzanka

5

4

1

1

3

6-9

10.

 Zalew Myczkowce

4

4

1

1

2

5-9

11.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

12.

 Otryt Lutowiska

4

0

0

0

4

2-6

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 5 - 13 września

LKS Golcowa

-

---

 

LKS Górki

2-0

Jutrzenka Jaćmierz

13 września, 13:00

Victoria Niebocko

3-3

LKS Hłudno

13 września, 13:00

LKS Głębokie

4-1

Górnik Grabownica Starzeńska

13 września, 16:30

Zryw Dydnia

0-1

Beskid Posada Górna

13 września, 13:00

Sokół Domaradz

3-0

Orły Jabłonka

13 września, 11:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

5

15

5

0

0

16-5

2.

 LKS Górki

5

12

4

0

1

18-6

3.

 LKS Głębokie

5

12

4

0

1

16-7

4.

 LKS Golcowa

4

9

3

0

1

18-10

5.

 Sokół Domaradz

4

9

3

0

1

7-3

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

4

4

1

1

2

8-8

7.

 Victoria Niebocko

5

4

1

1

3

9-10

8.

 Zryw Dydnia

4

3

1

0

3

8-7

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

5

3

1

0

4

5-20

10.

 LKS Hłudno

4

2

0

2

2

4-11

11.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

12.

 Orły Jabłonka

5

0

0

0

5

6-28

Źródło: 90minut

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...