maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend września zostały rozegrane dwie kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 8 - 19-20 września

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

1-1

Bukowa Jastkowice

20 września, 16:00

Stal Nowa Dęba

1-1

Rzemieślnik Pilzno

19 września, 16:00

Crasnovia Krasne

0-2

LKS Pisarowce

19 września, 16:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa

0-2

LKS Skołoszów

19 września, 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-1

Cosmos Nowotaniec

20 września, 15:00

Wisłoka Dębica

3-1

Przełom Besko

19 września, 16:00 (300)

Jedność Niechobrz

0-0

KS Wiązownica

19 września, 16:00

Błękitni Ropczyce

1-0

Sokół Nisko

19 września, 16:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Wisłok Wiśniowa

8

20

6

2

0

18-7

2.

 Cosmos Nowotaniec

8

19

6

1

1

22-9

3.

 Crasnovia Krasne

8

18

6

0

2

19-9

4.

 Sokół Nisko

8

17

5

2

1

12-8

5.

 LKS Pisarowce

8

16

5

1

2

15-10

6.

 Błękitni Ropczyce

8

16

5

1

2

14-9

7.

 KS Wiązownica

8

13

4

1

3

11-9

8.

 Rzemieślnik Pilzno

8

10

2

4

2

12-8

9.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

8

10

3

1

4

8-12

10.

 LKS Skołoszów

8

8

2

2

4

11-18

11.

 Wisłoka Dębica

8

7

2

1

5

8-16

12.

 Bukowa Jastkowice

8

6

1

3

4

8-13

13.

 Przełom Besko

8

5

1

2

5

8-17

14.

 Jedność Niechobrz

8

5

1

2

5

6-11

15.

 Stal Nowa Dęba

8

5

1

2

5

7-11

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

8

3

0

3

5

4-16

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 7 - 19-20 września

Gaudium Łężyny

3-3

Czarni 1910 Jasło

20 września, 15:30

Zgoda Zarszyn

1-2

Iskra Przysietnica

20 września, 15:30

Grabowianka Grabówka

4-0

Markiewicza Krosno

18 września, 17:00

Szarotka Uherce

4-0

Iwonka Iwonicz

19 września, 11:00

Górnik Strachocina

0-1

Kotwica Korczyna

20 września, 15:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

0-0

LKS Skołyszyn

20 września, 15:30

Przełęcz Dukla

1-0

Partyzant Targowiska

19 września, 15:30

Orzeł Bieździedza

4-1

Orzeł Faliszówka

19 września, 16:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

7

17

5

2

0

22-9

2.

 Kotwica Korczyna

7

17

5

2

0

12-5

3.

 Przełęcz Dukla

7

16

5

1

1

17-5

4.

 Partyzant Targowiska

7

14

4

2

1

14-6

5.

 Iwonka Iwonicz

7

14

4

2

1

17-10

6.

 Grabowianka Grabówka

7

12

3

3

1

14-9

7.

 LKS Skołyszyn

7

11

2

5

0

9-5

8.

 Szarotka Uherce

7

10

3

1

3

12-12

9.

 Markiewicza Krosno

7

9

3

0

4

6-19

10.

 Orzeł Bieździedza

7

9

3

0

4

13-13

11.

 Iskra Przysietnica

7

9

2

3

2

10-10

12.

 Górnik Strachocina

7

6

2

0

5

9-15

13.

 Zgoda Zarszyn

7

4

1

1

5

17-18

14.

 Orzeł Faliszówka

7

4

1

1

5

12-25

15.

 Gaudium Łężyny

7

2

0

2

5

7-16

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

7

1

0

1

6

3-17

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Sanovia Lesko

Leśnik Baligród

1-1

Orzeł Bażanówka

20 września, 15:30

LKS Haczów

2-2

Płomień Zmiennica

20 września, 15:30

LKS Izdebki

0-1

LKS Długie

20 września, 15:00

Bukowianka Bukowsko

3-1

Wisłok Krościenko Wyżne

20 września, 15:00

Błękitni Jasienica Rosielna

1-5

Cisy Jabłonica Polska

20 września, 13:00

Ekoball Sanok

1-2

Iskra Iskrzynia

20 września, 15:30

Lotniarz Bezmiechowa

4-1

Wisłok Sieniawa

20 września, 15:30

Brzozovia Brzozów

1-3

Victoria Pakoszówka

20 września, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

8

21

7

0

1

25-7

2.

 LKS Długie

7

15

4

3

0

10-5

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

8

15

5

0

3

20-11

4.

 Cisy Jabłonica Polska

8

15

5

0

3

21-12

5.

 Leśnik Baligród

8

13

4

1

3

21-21

6.

 Bukowianka Bukowsko

7

12

4

0

3

14-14

7.

 Iskra Iskrzynia

8

11

3

2

3

14-13

8.

 LKS Izdebki

7

11

3

2

2

11-8

9.

 Victoria Pakoszówka

8

10

3

1

4

16-16

10.

 Płomień Zmiennica

7

10

3

1

3

14-15

11.

 Brzozovia Brzozów

8

10

3

1

4

12-18

12.

 Orzeł Bażanówka

7

9

2

3

2

14-15

13.

 Błękitni Jasienica Rosielna

7

9

3

0

4

10-16

14.

 LKS Haczów

7

8

1

5

1

9-9

15.

 Wisłok Krościenko Wyżne

8

6

1

3

4

14-20

16.

 Sanovia Lesko

7

4

1

1

5

7-19

17.

 Wisłok Sieniawa

8

1

0

1

7

12-25

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 20 września

LKS Czeluśnica

5-0

Polonia Kopytowa

20 września, 15:30

LKS Moderówka

1-4

Nafta Jedlicze

20 września, 15:00

Burza Rogi

0-2

Start Rymanów

20 września, 15:30

Zamczysko Mrukowa

4-2

Tempo Nienaszów

20 września, 13:00

LKS Osiek Jasielski

3-3

Sobniów Jasło

20 września, 11:00

KS Zarzecze

1-0

Tęcza Zręcin

20 września, 14:00

Wisłoka Nowy Żmigród

2-1

Ostoja Kołaczyce

20 września, 15:00

Karpaty Klimkówka

1-3

Orzeł Lubla

20 września, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

7

19

6

1

0

21-6

2.

 Orzeł Lubla

7

18

6

0

1

24-14

3.

 Zamczysko Mrukowa

7

18

6

0

1

17-11

4.

 Start Rymanów

7

16

5

1

1

15-7

5.

 LKS Czeluśnica

7

16

5

1

1

18-7

6.

 KS Zarzecze

7

15

5

0

2

12-8

7.

 Tempo Nienaszów

7

9

3

0

4

13-11

8.

 Polonia Kopytowa

7

9

3

0

4

13-22

9.

 LKS Moderówka

7

9

3

0

4

12-11

10.

 Wisłoka Nowy Żmigród

7

9

3

0

4

16-21

11.

 Ostoja Kołaczyce

7

6

2

0

5

8-10

12.

 Karpaty Klimkówka

7

6

2

0

5

16-21

13.

 Sobniów Jasło

7

5

1

2

4

13-20

14.

 Burza Rogi

7

4

1

1

5

8-17

15.

 Tęcza Zręcin

7

4

1

1

5

10-13

16.

 LKS Osiek Jasielski

7

1

0

1

6

10-27

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 19-20 września

Jawornik Czarna

2-1

LKS Płowce/Stróże Małe

20 września, 12:00

LKS Olszanica

3-2

Nelson Polańczyk

20 września, 15:30

Szarotka Nowosielce

1-5

Juventus Poraż

20 września, 15:00

Orkan Markowce

3-2

Drzewiarz Rzepedź

20 września, 12:00

Florian Rymanów Zdrój

1-4

LKS Tarnawa

20 września, 15:30

Orion Pielnia

0-3

Pionier Średnia Wieś

20 września, 13:00

LKS Odrzechowa

3-3

Remix Niebieszczany

20 września, 12:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

7

17

5

2

0

28-11

2.

 Juventus Poraż

7

17

5

2

0

20-7

3.

 Pionier Średnia Wieś

7

15

5

0

2

14-10

4.

 Orion Pielnia

7

15

5

0

2

14-5

5.

 Jawornik Czarna

7

13

4

1

2

19-11

6.

 LKS Odrzechowa

7

13

4

1

2

13-14

7.

 Orkan Markowce

7

12

4

0

3

18-16

8.

 LKS Olszanica

7

12

4

0

3

13-17

9.

 LKS Płowce/Stróże Małe

7

10

3

1

3

14-16

10.

 Remix Niebieszczany

7

5

1

2

4

12-16

11.

 Szarotka Nowosielce

7

5

1

2

4

12-18

12.

 Nelson Polańczyk

7

4

1

1

5

11-20

13.

 Drzewiarz Rzepedź

7

1

0

1

6

11-22

14.

 Florian Rymanów Zdrój

7

1

0

1

6

5-21

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 19-20 września

Błękitni Żeglce

1-2

JKS Jasionów

20 września, 12:00

Jasiołka Świerzowa

3-2

Huragan Jasionka

20 września, 15:30

San Nozdrzec

4-2

LKS Wesoła

20 września, 12:00

LKS Trześniów

1-1

LKS Lubatowa

20 września, 11:00

Guzikówka Krosno

2-1

Jasiołka Jaśliska

20 września, 11:00

Victoria Dobieszyn

2-0

LKS Głowienka

20 września, 11:00

LKS Kombornia

0-3

LKS Lubatówka

20 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Guzikówka Krosno

7

19

6

1

0

20-6

2.

 LKS Wesoła

7

18

6

0

1

24-15

3.

 LKS Lubatówka

7

16

5

1

1

20-8

4.

 LKS Lubatowa

7

14

4

2

1

24-11

5.

 Jasiołka Jaśliska

7

12

4

0

3

20-18

6.

 LKS Kombornia

7

10

3

1

3

18-16

7.

 Jasiołka Świerzowa

7

10

3

1

3

16-13

8.

 Huragan Jasionka

7

9

3

0

4

13-13

9.

 San Nozdrzec

7

8

2

2

3

17-26

10.

 JKS Jasionów

7

7

2

1

4

13-19

11.

 LKS Trześniów

7

7

2

1

4

8-16

12.

 Victoria Dobieszyn

7

6

1

3

3

11-14

13.

 LKS Głowienka

7

4

1

1

5

4-18

14.

 Błękitni Żeglce

7

0

0

0

7

5-20

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 20 września

Osława Zagórz

1-2

Pogórze Srogów Górny

20 września, 12:00

ULKS Czerteż

4-3

LKS II Pisarowce

20 września, 13:00

Krokus Ropienka

-

---

 

Otryt Lutowiska

4-2

Zalew Myczkowce

20 września, 12:00

LKS Tyrawa Wołoska

4-3

Bieszczady Jankowce

20 września, 12:00

LKS Górzanka

2-1

LKS Czaszyn

20 września, 12:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

6

15

5

0

1

14-3

2.

 LKS II Pisarowce

4

9

3

0

1

17-6

3.

 LKS Tyrawa Wołoska

5

9

3

0

2

9-10

4.

 Pogórze Srogów Górny

5

9

3

0

2

10-15

5.

 ULKS Czerteż

5

8

2

2

1

9-7

6.

 Krokus Ropienka

5

7

2

1

2

9-13

7.

 LKS Górzanka

6

7

2

1

3

8-10

8.

 Bieszczady Jankowce

5

5

1

2

2

12-14

9.

 Osława Zagórz

5

4

1

1

3

4-6

10.

 Zalew Myczkowce

5

4

1

1

3

7-13

11.

 Otryt Lutowiska

5

3

1

0

4

6-8

12.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 6 - 20 września

---

-

Orły Jabłonka

 

Beskid Posada Górna

4-1

Sokół Domaradz

20 września, 12:00

Górnik Grabownica Starzeńska

1-0

Zryw Dydnia

20 września, 15:30

LKS Hłudno

5-1

LKS Głębokie

20 września, 12:00

Jutrzenka Jaćmierz

5-2

Victoria Niebocko

20 września, 12:00

LKS Golcowa

3-1

LKS Górki

20 września, 12:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

6

18

6

0

0

20-6

2.

 LKS Golcowa

5

12

4

0

1

21-11

3.

 LKS Głębokie

6

12

4

0

2

17-12

4.

 LKS Górki

6

12

4

0

2

19-9

5.

 Sokół Domaradz

5

9

3

0

2

8-7

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

5

7

2

1

2

13-10

7.

 Górnik Grabownica Starzeńska

6

6

2

0

4

6-20

8.

 LKS Hłudno

5

5

1

2

2

9-12

9.

 Victoria Niebocko

6

4

1

1

4

11-15

10.

 Zryw Dydnia

5

3

1

0

4

8-8

11.

 ---

0

0

0

0

0

0-0

12.

 Orły Jabłonka

5

0

0

0

5

6-28

Źródło: 90minut

Redakcja

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...