maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września

Przełom Besko

5-0

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

LKS Pisarowce

2-1

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

26 września, 16:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

9

22

7

1

1

24-9

2.

 Wisłok Wiśniowa

9

20

6

2

1

19-9

3.

 Sokół Nisko

9

20

6

2

1

16-10

4.

 LKS Pisarowce

9

19

6

1

2

17-11

5.

 Crasnovia Krasne

9

18

6

0

3

19-11

6.

 KS Wiązownica

9

16

5

1

3

12-9

7.

 Błękitni Ropczyce

9

16

5

1

3

14-10

8.

 Rzemieślnik Pilzno

9

13

3

4

2

14-8

9.

 LKS Skołoszów

9

11

3

2

4

13-19

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

9

10

3

1

5

9-14

11.

 Bukowa Jastkowice

9

9

2

3

4

9-13

12.

 Przełom Besko

9

8

2

2

5

13-17

13.

 Wisłoka Dębica

9

7

2

1

6

8-18

14.

 Stal Nowa Dęba

9

5

1

2

6

7-12

15.

 Jedność Niechobrz

9

5

1

2

6

6-16

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9

3

0

3

6

6-20

                                                                


Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września

Czarni 1910 Jasło

3-1

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant

Targowiska

1-1

Orzeł

Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

3-2

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

3-0

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

5-0

Górnik

Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza

Krosno

0-0

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

2-1

Grabowianka

Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium

Łężyny

3-3

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

8

20

6

2

0

25-10

2.

 Kotwica Korczyna

8

20

6

2

0

15-5

3.

 Iwonka Iwonicz

8

17

5

2

1

22-10

4.

 Przełęcz Dukla

8

16

5

1

2

19-8

5.

 Partyzant Targowiska

8

15

4

3

1

15-7

6.

 LKS Skołyszyn

8

14

3

5

0

12-7

7.

 Iskra Przysietnica

8

12

3

3

2

12-11

8.

 Grabowianka Grabówka

8

12

3

3

2

15-11

9.

 Szarotka Uherce

8

11

3

2

3

12-12

10.

 Orzeł Bieździedza

8

10

3

1

4

14-14

11.

 Markiewicza Krosno

8

10

3

1

4

6-19

12.

 Górnik Strachocina

8

6

2

0

6

9-20

13.

 LKS Zarszyn

8

5

1

2

5

20-21

14.

 Orzeł Faliszówka

8

4

1

1

6

13-28

15.

 Gaudium Łężyny

8

3

0

3

5

10-19

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

8

1

0

1

7

3-20

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Ekoball Sanok.

       

Victoria

Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia

Wisłok Sieniawa

3-2

Brzozovia

Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Lotniarz

Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

0-1

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

2-1

Błękitni

Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

3-4

Bukowianka

Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień

Zmiennica

6-1

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

2-0

LKS Haczów

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

8

21

7

0

1

25-7

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

9

15

5

0

4

22-14

3.

 Cisy Jabłonica Polska

9

15

5

0

4

21-13

4.

 LKS Długie

8

15

4

3

1

13-9

5.

 Bukowianka Bukowsko

8

15

5

0

3

18-17

6.

 Iskra Iskrzynia

9

14

4

2

3

17-15

7.

 Leśnik Baligród

8

13

4

1

3

21-21

8.

 Płomień Zmiennica

8

13

4

1

3

20-16

9.

 Orzeł Bażanówka

8

12

3

3

2

16-15

10.

 LKS Izdebki

8

11

3

2

3

12-14

11.

 Victoria Pakoszówka

8

10

3

1

4

16-16

12.

 Brzozovia Brzozów

9

10

3

1

5

14-21

13.

 Wisłok Krościenko Wyżne

9

9

2

3

4

16-21

14.

 Błękitni Jasienica Rosielna

8

9

3

0

5

11-18

15.

 LKS Haczów

8

8

1

5

2

9-11

16.

 Sanovia Lesko

8

7

2

1

5

8-19

17.

 Wisłok Sieniawa

9

4

1

1

7

15-27


Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-0

Remix

Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

3-2

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

2-4

Florian

Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

1-1

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson

Polańczyk

3-2

Szarotka

Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

4-0

LKS Olszanica

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

8

20

6

2

0

31-13

2.

 Juventus Poraż

8

18

5

3

0

21-8

3.

 Jawornik Czarna

8

16

5

1

2

23-11

4.

 LKS Odrzechowa

8

16

5

1

2

15-15

5.

 Pionier Średnia Wieś

8

15

5

0

3

15-12

6.

 Orion Pielnia

8

15

5

0

3

16-8

7.

 Orkan Markowce

8

13

4

1

3

19-17

8.

 LKS Płowce/Stróże Małe

8

13

4

1

3

15-16

9.

 LKS Olszanica

8

12

4

0

4

13-21

10.

 Nelson Polańczyk

8

7

2

1

5

14-22

11.

 Remix Niebieszczany

8

5

1

2

5

12-17

12.

 Szarotka Nowosielce

8

5

1

2

5

14-21

13.

 Florian Rymanów Zdrój

8

4

1

1

6

9-23

14.

 Drzewiarz Rzepedź

8

1

0

1

7

13-26

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

3-4

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

0-5

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

2-1

Victoria

Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

0-0

Guzikówka

Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

1-2

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan

Jasionka

2-6

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni

Żeglce

1-2

Jasiołka

Świerzowa

27 września, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Guzikówka Krosno

8

20

6

2

0

20-6

2.

 LKS Lubatówka

8

19

6

1

1

25-8

3.

 LKS Wesoła

8

18

6

0

2

25-17

4.

 LKS Lubatowa

8

15

4

3

1

24-11

5.

 Jasiołka Jaśliska

8

15

5

0

3

22-19

6.

 LKS Kombornia

8

13

4

1

3

22-19

7.

 Jasiołka Świerzowa

8

13

4

1

3

18-14

8.

 San Nozdrzec

8

11

3

2

3

23-28

9.

 LKS Trześniów

8

10

3

1

4

10-17

10.

 Huragan Jasionka

8

9

3

0

5

15-19

11.

 JKS Jasionów

8

7

2

1

5

16-23

12.

 Victoria Dobieszyn

8

6

1

3

4

12-16

13.

 LKS Głowienka

8

4

1

1

6

4-23

14.

 Błękitni Żeglce

8

0

0

0

8

6-22

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

LKS Czaszyn

1-3

Osława

Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady

Jankowce

2-0

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

1-3

LKS

Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

3-2

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

4-0

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

7

15

5

0

2

15-6

2.

 LKS II Pisarowce

5

12

4

0

1

20-8

3.

 LKS Tyrawa Wołoska

6

12

4

0

2

12-11

4.

 Pogórze Srogów Górny

6

12

4

0

2

14-15

5.

 ULKS Czerteż

6

8

2

2

2

9-11

6.

 Bieszczady Jankowce

6

8

2

2

2

14-14

7.

 Krokus Ropienka

6

7

2

1

3

11-16

8.

 Osława Zagórz

6

7

2

1

3

7-7

9.

 LKS Górzanka

7

7

2

1

4

8-12

10.

 Zalew Myczkowce

6

4

1

1

4

8-16

11.

 Otryt Lutowiska

5

3

1

0

4

6-8

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

       

Victoria

Niebocko

3-2

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

1-3

Jutrzenka

Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw

Dydnia

0-1

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

4-1

Górnik

Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

1-10

Beskid

Posada Górna

27 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

7

21

7

0

0

30-7

2.

 LKS Golcowa

6

12

4

0

2

23-14

3.

 LKS Głębokie

7

12

4

0

3

18-15

4.

 Sokół Domaradz

6

12

4

0

2

12-8

5.

 LKS Górki

6

12

4

0

2

19-9

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

6

10

3

1

2

16-11

7.

 LKS Hłudno

6

8

2

2

2

10-12

8.

 Victoria Niebocko

7

7

2

1

4

14-17

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

7

6

2

0

5

7-24

10.

 Zryw Dydnia

6

3

1

0

5

8-9

11.

 Orły Jabłonka

6

0

0

0

6

7-38

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...