maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend października została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 11 - 10-11 października

KS Wiązownica

5-0

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11 października, 14:30

Przełom Besko

1-2

Sokół Nisko

11 października, 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

Błękitni Ropczyce

11 października, 14:00

LKS Skołoszów

1-2

Jedność Niechobrz

11 października, 15:00

LKS Pisarowce

2-3

Wisłoka Dębica

10 października, 11:00

Rzemieślnik Pilzno

4-0

Wisłok Wiśniowa

10 października, 15:00

Bukowa Jastkowice

3-2

Kolbuszowianka Kolbuszowa

11 października, 15:00

Stal Nowa Dęba

1-0

Crasnovia Krasne

10 października, 15:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

11

28

9

1

1

27-9

2.

 Sokół Nisko

11

26

8

2

1

20-11

3.

 Wisłok Wiśniowa

11

23

7

2

2

20-13

4.

 Crasnovia Krasne

11

21

7

0

4

21-13

5.

 KS Wiązownica

11

19

6

1

4

17-11

6.

 LKS Pisarowce

11

19

6

1

4

19-15

7.

 Błękitni Ropczyce

11

19

6

1

4

17-14

8.

 Rzemieślnik Pilzno

11

16

4

4

3

18-9

9.

 LKS Skołoszów

11

14

4

2

5

15-21

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

11

13

4

1

6

12-17

11.

 Bukowa Jastkowice

11

12

3

3

5

13-17

12.

 Stal Nowa Dęba

11

11

3

2

6

12-15

13.

 Wisłoka Dębica

11

10

3

1

7

11-21

14.

 Przełom Besko

11

8

2

2

7

16-22

15.

 Jedność Niechobrz

11

8

2

2

7

8-18

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11

3

0

3

8

9-29

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

 

Kolejka 10 - 10-11 października

Czarni 1910 Jasło

2-0

Partyzant Targowiska

11 października, 15:00

LKS Skołyszyn

4-1

Orzeł Faliszówka

11 października, 15:00

Kotwica Korczyna

2-1

Orzeł Bieździedza

11 października, 15:00

Iwonka Iwonicz

1-4

Przełęcz Dukla

10 października, 15:30

Markiewicza Krosno

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

11 października, 15:30

goście nie dojechali

Iskra Przysietnica

4-3

Górnik Strachocina

11 października, 15:30

Gaudium Łężyny

2-0

Szarotka Uherce

11 października, 15:30

Zgoda Zarszyn

1-0

Grabowianka Grabówka

11 października, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

10

26

8

2

0

28-10

2.

 Kotwica Korczyna

10

23

7

2

1

17-7

3.

 Przełęcz Dukla

10

22

7

1

2

24-9

4.

 Iwonka Iwonicz

10

20

6

2

2

28-15

5.

 LKS Skołyszyn

10

20

5

5

0

17-8

6.

 Partyzant Targowiska

10

18

5

3

2

19-9

7.

 Markiewicza Krosno

10

16

5

1

4

12-20

8.

 Iskra Przysietnica

10

16

4

4

2

17-15

9.

 Grabowianka Grabówka

10

12

3

3

4

16-14

10.

 Szarotka Uherce

10

12

3

3

4

13-15

11.

 Orzeł Bieździedza

10

10

3

1

6

15-17

12.

 Gaudium Łężyny

10

9

2

3

5

14-20

13.

 LKS Zarszyn

10

8

2

2

6

21-22

14.

 Górnik Strachocina

10

6

2

0

8

13-27

15.

 Orzeł Faliszówka

10

4

1

1

8

14-36

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

10

1

0

1

9

4-28

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

 

Kolejka 11 - 11 października

Pauza: Brzozovia Brzozów

Wisłok Sieniawa

4-1

Leśnik Baligród

11 października, 15:00

Iskra Iskrzynia

1-1

Victoria Pakoszówka

11 października, 15:00

Cisy Jabłonica Polska

2-3

Lotniarz Bezmiechowa

11 października, 12:00

Wisłok Krościenko Wyżne

2-2

Ekoball Sanok

11 października, 15:30

LKS Długie

1-0

Sanovia Lesko

11 października, 15:30

Płomień Zmiennica

1-1

Błękitni Jasienica Rosielna

11 października, 15:00

Orzeł Bażanówka

4-2

Bukowianka Bukowsko

11 października, 15:30

LKS Haczów

4-0

LKS Izdebki

11 października, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

10

25

8

1

1

31-9

2.

 LKS Długie

10

21

6

3

1

19-9

3.

 Iskra Iskrzynia

11

18

5

3

3

20-17

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

10

18

6

0

4

25-16

5.

 Bukowianka Bukowsko

10

18

6

0

4

21-21

6.

 Victoria Pakoszówka

11

17

5

2

4

23-18

7.

 Orzeł Bażanówka

10

16

4

4

2

22-19

8.

 Leśnik Baligród

11

16

5

1

5

23-28

9.

 Cisy Jabłonica Polska

11

15

5

0

6

23-20

10.

 Płomień Zmiennica

10

14

4

2

4

21-18

11.

 LKS Izdebki

10

12

3

3

4

14-20

12.

 LKS Haczów

10

11

2

5

3

13-12

13.

 Brzozovia Brzozów

10

10

3

1

6

15-23

14.

 Sanovia Lesko

10

10

3

1

6

11-22

15.

 Wisłok Krościenko Wyżne

11

10

2

4

5

20-26

16.

 Błękitni Jasienica Rosielna

10

10

3

1

6

12-24

17.

 Wisłok Sieniawa

11

7

2

1

8

20-31

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

 

Kolejka 10 - 11 października

Polonia Kopytowa

1-2

Ostoja Kołaczyce

11 października, 13:00

Tęcza Zręcin

4-2

Orzeł Lubla

11 października, 15:00

Sobniów Jasło

1-0

Karpaty Klimkówka

11 października, 11:00

Tempo Nienaszów

3-2

Wisłoka Nowy Żmigród

11 października, 11:00

Start Rymanów

4-0

KS Zarzecze

11 października, 11:00

Nafta Jedlicze

7-0

LKS Osiek Jasielski

10 października, 16:00

LKS Czeluśnica

0-1

Zamczysko Mrukowa

11 października, 15:30

LKS Moderówka

2-1

Burza Rogi

11 października, 11:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

10

28

9

1

0

35-11

2.

 Start Rymanów

10

23

7

2

1

27-9

3.

 Orzeł Lubla

10

22

7

1

2

31-21

4.

 Zamczysko Mrukowa

10

22

7

1

2

20-14

5.

 LKS Czeluśnica

10

19

6

1

3

24-12

6.

 Tempo Nienaszów

10

18

6

0

4

23-13

7.

 KS Zarzecze

10

15

5

0

5

13-16

8.

 LKS Moderówka

10

15

5

0

5

18-20

9.

 Wisłoka Nowy Żmigród

10

15

5

0

5

22-26

10.

 Ostoja Kołaczyce

10

13

4

1

5

17-15

11.

 Sobniów Jasło

10

11

3

2

5

17-23

12.

 Polonia Kopytowa

10

9

3

0

7

16-30

13.

 Tęcza Zręcin

10

8

2

2

6

18-20

14.

 Karpaty Klimkówka

10

7

2

1

7

20-29

15.

 Burza Rogi

10

7

2

1

7

17-24

16.

 LKS Osiek Jasielski

10

1

0

1

9

11-46

 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

 

Kolejka 10 - 10-11 października

LKS Płowce/Stróże Małe

5-0

Pionier Średnia Wieś

11 października, 13:00

LKS Tarnawa

4-4

Remix Niebieszczany

11 października, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

4-3

LKS Odrzechowa

11 października, 12:00

Juventus Poraż

1-2

Orion Pielnia

11 października, 14:00

Nelson Polańczyk

1-1

Florian Rymanów Zdrój

11 października, 15:30

Jawornik Czarna

6-2

Orkan Markowce

11 października, 13:00

LKS Olszanica

6-2

Szarotka Nowosielce

11 października, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

10

24

7

3

0

39-20

2.

 Jawornik Czarna

10

22

7

1

2

31-14

3.

 Juventus Poraż

10

21

6

3

1

24-10

4.

 Orion Pielnia

10

18

6

0

4

19-14

5.

 LKS Płowce/Stróże Małe

10

17

5

2

3

21-17

6.

 LKS Olszanica

10

16

5

1

4

20-24

7.

 LKS Odrzechowa

10

16

5

1

4

21-23

8.

 Orkan Markowce

10

16

5

1

4

26-25

9.

 Pionier Średnia Wieś

10

15

5

0

5

15-21

10.

 Remix Niebieszczany

10

9

2

3

5

20-21

11.

 Nelson Polańczyk

10

8

2

2

6

17-28

12.

 Drzewiarz Rzepedź

10

7

2

1

7

22-30

13.

 Szarotka Nowosielce

10

5

1

2

7

17-29

14.

 Florian Rymanów Zdrój

10

5

1

2

7

10-26

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

 

Kolejka 10 - 10-11 października

JKS Jasionów

5-1

LKS Głowienka

11 października, 15:30

Jasiołka Jaśliska

4-2

LKS Kombornia

11 października, 12:00

LKS Lubatowa

2-2

LKS Lubatówka

11 października, 15:30

LKS Wesoła

1-2

Victoria Dobieszyn

11 października, 12:00

Huragan Jasionka

2-0

Guzikówka Krosno

11 października, 15:30

Błękitni Żeglce

2-3

LKS Trześniów

11 października, 12:00

Jasiołka Świerzowa

2-1

San Nozdrzec

11 października, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Lubatówka

10

21

6

3

1

28-11

2.

 LKS Wesoła

10

21

7

0

3

27-19

3.

 Guzikówka Krosno

10

20

6

2

2

20-9

4.

 Jasiołka Świerzowa

10

19

6

1

3

24-16

5.

 LKS Lubatowa

10

19

5

4

1

31-16

6.

 Jasiołka Jaśliska

10

19

6

1

3

27-22

7.

 LKS Kombornia

10

16

5

1

4

30-24

8.

 LKS Trześniów

10

14

4

2

4

13-19

9.

 Huragan Jasionka

10

13

4

1

5

17-19

10.

 San Nozdrzec

10

11

3

2

5

25-32

11.

 JKS Jasionów

10

10

3

1

6

22-28

12.

 Victoria Dobieszyn

10

9

2

3

5

17-22

13.

 LKS Głowienka

10

4

1

1

8

6-34

14.

 Błękitni Żeglce

10

3

1

0

9

10-26

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

 

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: LKS Górzanka

Bieszczady Jankowce

4-2

Osława Zagórz

11 października, 15:30

Zalew Myczkowce

2-4

LKS Czaszyn

11 października, 12:00

LKS II Pisarowce

2-1

LKS Tyrawa Wołoska

11 października, 15:00

Pogórze Srogów Górny

0-0

Otryt Lutowiska

11 października, 15:30

ULKS Czerteż

3-1

Krokus Ropienka

11 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

9

19

6

1

2

21-10

2.

 Pogórze Srogów Górny

8

16

5

1

2

21-17

3.

 LKS II Pisarowce

7

15

5

0

2

22-10

4.

 ULKS Czerteż

8

14

4

2

2

16-14

5.

 LKS Tyrawa Wołoska

7

12

4

0

3

13-13

6.

 Bieszczady Jankowce

8

12

3

3

2

20-18

7.

 Zalew Myczkowce

8

7

2

1

5

12-21

8.

 Osława Zagórz

8

7

2

1

5

11-15

9.

 LKS Górzanka

8

7

2

1

5

9-14

10.

 Otryt Lutowiska

7

7

2

1

4

7-8

11.

 Krokus Ropienka

8

7

2

1

5

14-26

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

 

Kolejka 9 - 11 października

Pauza: Victoria Niebocko

LKS Głębokie

0-1

LKS Górki

11 października, 15:30

Zryw Dydnia

2-4

LKS Golcowa

11 października, 12:00

Sokół Domaradz

3-1

Jutrzenka Jaćmierz

11 października, 11:00

Orły Jabłonka

1-5

LKS Hłudno

11 października, 12:00

Beskid Posada Górna

3-0

Górnik Grabownica Starzeńska

11 października, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...