maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend października została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 12 - 17-18 października

Sokół

Sokolniki

(k.

Stalowej Woli)

1-7

Crasnovia

Krasne

18 października, 15:30

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

-

Stal Nowa Dęba

31 października, 11:00

w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany

Wisłok

Wiśniowa

1-2

Bukowa Jastkowice

18 października, 14:00

Wisłoka

Dębica

1-1

Rzemieślnik

Pilzno

17 października, 15:00

Jedność

Niechobrz

2-2

LKS Pisarowce

17 października, 14:30

Błękitni

Ropczyce

4-0

LKS Skołoszów

17 października, 15:00

Sokół

Nisko

1-0

Cosmos

Nowotaniec

17 października, 15:00

KS Wiązownica

1-0

Przełom Besko

18 października, 14:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

12

29

9

2

1

21-11

2.

 Cosmos Nowotaniec

12

28

9

1

2

27-10

3.

 Crasnovia Krasne

12

24

8

0

4

28-14

4.

 Wisłok Wiśniowa

12

23

7

2

3

21-15

5.

 KS Wiązownica

12

22

7

1

4

18-11

6.

 Błękitni Ropczyce

12

22

7

1

4

21-14

7.

 LKS Pisarowce

12

20

6

2

4

21-17

8.

 Rzemieślnik Pilzno

12

17

4

5

3

19-10

9.

 Bukowa Jastkowice

12

15

4

3

5

15-18

10.

 LKS Skołoszów

12

14

4

2

6

15-25

11.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

11

13

4

1

6

12-17

12.

 Stal Nowa Dęba

11

11

3

2

6

12-15

13.

 Wisłoka Dębica

12

11

3

2

7

12-22

14.

 Jedność Niechobrz

12

9

2

3

7

10-20

15.

 Przełom Besko

12

8

2

2

8

16-23

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

12

3

0

3

9

10-36

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 11 - 17-18 października

Grabowianka

Grabówka

3-3

Czarni

1910

Jasło

18 października, 15:00

Szarotka Uherce

1-1

LKS

Zarszyn

17 października, 11:00

Górnik

Strachocina

2-2

Gaudium

Łężyny

18 października, 15:30

Bieszczady Ustrzyki

Dolne

1-1

Iskra

Przysietnica

18 października, 15:30

Przełęcz

Dukla

2-1

Markiewicza

Krosno

18 października, 15:30

Orzeł

Bieździedza

0-2

Iwonka

Iwonicz

18 października, 15:30

Orzeł

Faliszówka

1-1

Kotwica

Korczyna

18 października, 15:00

Partyzant

Targowiska

3-0

LKS

Skołyszyn

18 października, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

11

27

8

3

0

31-13

2.

 Przełęcz Dukla

11

25

8

1

2

26-10

3.

 Kotwica Korczyna

11

24

7

3

1

18-8

4.

 Iwonka Iwonicz

11

23

7

2

2

30-15

5.

 Partyzant Targowiska

11

21

6

3

2

22-9

6.

 LKS Skołyszyn

11

20

5

5

1

17-11

7.

 Iskra Przysietnica

11

17

4

5

2

18-16

8.

 Markiewicza Krosno

11

16

5

1

5

13-22

9.

 Grabowianka Grabówka

11

13

3

4

4

19-17

10.

 Szarotka Uherce

11

13

3

4

4

14-16

11.

 Orzeł Bieździedza

11

10

3

1

7

15-19

12.

 Gaudium Łężyny

11

10

2

4

5

16-22

13.

 Zgoda Zarszyn

11

9

2

3

6

22-23

14.

 Górnik Strachocina

11

7

2

1

8

15-29

15.

 Orzeł Faliszówka

11

5

1

2

8

15-37

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

11

2

0

2

9

5-29

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 18 października

Pauza: Victoria Pakoszówka

Leśnik

Baligród

3-1

LKS

Izdebki

18 października, 15:30

Bukowianka

Bukowsko

4-2

LKS

Haczów

18 października, 15:00

Błękitni

Jasienica

Rosielna

0-1

Orzeł

Bażanówka

18 października, 13:00

Sanovia

Lesko

4-2

Płomień

Zmiennica

18 października, 15:30

Ekoball

Sanok

4-0

LKS

Długie

18 października, 14:30

Lotniarz

Bezmiechowa

2-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

18 października, 15:30

Brzozovia

Brzozów

0-1

Cisy

Jabłonica

Polska

18 października, 15:30

Wisłok Sieniawa

5-3

Iskra

Iskrzynia

18 października, 15:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

11

28

9

1

1

35-9

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

11

21

7

0

4

27-16

3.

 Bukowianka Bukowsko

11

21

7

0

4

25-23

4.

 LKS Długie

11

21

6

3

2

19-13

5.

 Orzeł Bażanówka

11

19

5

4

2

23-19

6.

 Leśnik Baligród

12

19

6

1

5

26-29

7.

 Cisy Jabłonica Polska

12

18

6

0

6

24-20

8.

 Iskra Iskrzynia

12

18

5

3

4

23-22

9.

 Victoria Pakoszówka

11

17

5

2

4

23-18

10.

 Płomień Zmiennica

11

14

4

2

5

23-22

11.

 Sanovia Lesko

11

13

4

1

6

15-24

12.

 LKS Izdebki

11

12

3

3

5

15-23

13.

 LKS Haczów

11

11

2

5

4

15-16

14.

 Wisłok Krościenko Wyżne

12

10

2

4

6

20-28

15.

 Błękitni Jasienica Rosielna

11

10

3

1

7

12-25

16.

 Brzozovia Brzozów

11

10

3

1

7

15-24

17.

 Wisłok Sieniawa

12

10

3

1

8

25-34

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 18 października

Burza

Rogi

2-0

Polonia

Kopytowa

18 października, 13:00

Zamczysko

Mrukowa

2-1

LKS

Moderówka

18 października, 13:00

LKS

Osiek

Jasielski

2-7

LKS

Czeluśnica

18 października, 11:00

KS

Zarzecze

2-3

Nafta

Jedlicze

18 października, 11:00

w Dębowcu

Wisłoka

Nowy

Żmigród

2-0

Start

Rymanów

18 października, 15:00

Karpaty

Klimkówka

2-4

Tempo

Nienaszów

18 października, 13:00

Orzeł

Lubla

4-2

Sobniów

Jasło

17 października, 15:00

Ostoja

Kołaczyce

2-1

Tęcza

Zręcin

18 października, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

11

31

10

1

0

38-13

2.

 Orzeł Lubla

11

25

8

1

2

35-23

3.

 Zamczysko Mrukowa

11

25

8

1

2

22-15

4.

 Start Rymanów

11

23

7

2

2

27-11

5.

 LKS Czeluśnica

11

22

7

1

3

31-14

6.

 Tempo Nienaszów

11

21

7

0

4

27-15

7.

 Wisłoka Nowy Żmigród

11

18

6

0

5

24-26

8.

 Ostoja Kołaczyce

11

16

5

1

5

19-16

9.

 LKS Moderówka

11

15

5

0

6

19-22

10.

 KS Zarzecze

11

15

5

0

6

15-19

11.

 Sobniów Jasło

11

11

3

2

6

19-27

12.

 Burza Rogi

11

10

3

1

7

19-24

13.

 Polonia Kopytowa

11

9

3

0

8

16-32

14.

 Tęcza Zręcin

11

8

2

2

7

19-22

15.

 Karpaty Klimkówka

11

7

2

1

8

22-33

16.

 LKS Osiek Jasielski

11

1

0

1

10

13-53

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 17-18 października

Szarotka

Nowosielce

2-0

LKS

Płowce/

Stróże Małe

18 października, 15:00

Orkan

Markowce

1-1

LKS

Olszanica

18 października, 12:00

Florian

Rymanów

Zdrój

2-5

Jawornik

Czarna

18 października, 12:00

Orion

Pielnia

1-2

Nelson

Polańczyk

18 października, 13:00

LKS

Odrzechowa

1-5

Juventus

Poraż

18 października, 12:00

Remix

Niebieszczany

2-0

Drzewiarz

Rzepedź

18 października, 15:00

Pionier

Średnia

Wieś

2-1

LKS

Tarnawa

18 października, 15:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Jawornik Czarna

11

25

8

1

2

36-16

2.

 LKS Tarnawa

11

24

7

3

1

40-22

3.

 Juventus Poraż

11

24

7

3

1

29-11

4.

 Pionier Średnia Wieś

11

18

6

0

5

17-22

5.

 Orion Pielnia

11

18

6

0

5

20-16

6.

 LKS Olszanica

11

17

5

2

4

21-25

7.

 LKS Płowce/Stróże Małe

11

17

5

2

4

21-19

8.

 Orkan Markowce

11

17

5

2

4

27-26

9.

 LKS Odrzechowa

11

16

5

1

5

22-28

10.

 Remix Niebieszczany

11

12

3

3

5

22-21

11.

 Nelson Polańczyk

11

11

3

2

6

19-29

12.

 Szarotka Nowosielce

11

8

2

2

7

19-29

13.

 Drzewiarz Rzepedź

11

7

2

1

8

22-32

14.

 Florian Rymanów Zdrój

11

5

1

2

8

12-31

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 17-18 października

San

Nozdrzec

6-4

JKS

Jasionów

18 października, 12:00

LKS

Trześniów

2-2

Jasiołka

Świerzowa

18 października, 11:00

Guzikówka

Krosno

1-1

Błękitni

Żeglce

18 października, 11:00

Victoria

Dobieszyn

1-3

Huragan

Jasionka

18 października, 11:00

LKS

Lubatówka

2-0

LKS

Wesoła

18 października, 12:00

LKS

Kombornia

2-1

LKS

Lubatowa

18 października, 15:00

LKS

Głowienka

0-3

Jasiołka

Jaśliska

18 października, 15:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Lubatówka

11

24

7

3

1

30-11

2.

 Jasiołka Jaśliska

11

22

7

1

3

30-22

3.

 LKS Wesoła

11

21

7

0

4

27-21

4.

 Guzikówka Krosno

11

21

6

3

2

21-10

5.

 Jasiołka Świerzowa

11

20

6

2

3

26-18

6.

 LKS Kombornia

11

19

6

1

4

32-25

7.

 LKS Lubatowa

11

19

5

4

2

32-18

8.

 Huragan Jasionka

11

16

5

1

5

20-20

9.

 LKS Trześniów

11

15

4

3

4

15-21

10.

 San Nozdrzec

11

14

4

2

5

31-36

11.

 JKS Jasionów

11

10

3

1

7

26-34

12.

 Victoria Dobieszyn

11

9

2

3

6

18-25

13.

 LKS Głowienka

11

4

1

1

9

6-37

14.

 Błękitni Żeglce

11

4

1

1

9

11-27

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 18 października

Pauza: LKS Czaszyn

Osława

Zagórz

-

Krokus

Ropienka

18 października, 12:00

Otryt

Lutowiska

-

ULKS

Czerteż

18 października, 12:00

LKS

Tyrawa

Wołoska

0-5

Pogórze

Srogów

Górny

18 października, 12:00

LKS

Górzanka

1-2

LKS II

Pisarowce

18 października, 12:00

Bieszczady

Jankowce

2-1

Zalew

Myczkowce

18 października, 14:30

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

9

19

6

1

2

21-10

2.

 Pogórze Srogów Górny

9

19

6

1

2

26-17

3.

 LKS II Pisarowce

8

18

6

0

2

24-11

4.

 Bieszczady Jankowce

9

15

4

3

2

22-19

5.

 ULKS Czerteż

8

14

4

2

2

16-14

6.

 LKS Tyrawa Wołoska

8

12

4

0

4

13-18

7.

 Zalew Myczkowce

9

7

2

1

6

13-23

8.

 Osława Zagórz

8

7

2

1

5

11-15

9.

 LKS Górzanka

9

7

2

1

6

10-16

10.

 Otryt Lutowiska

7

7

2

1

4

7-8

11.

 Krokus Ropienka

8

7

2

1

5

14-26

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 18 października

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska

LKS

Hłudno

1-2

Beskid

Posada Górna

18 października, 12:00

Jutrzenka

Jaćmierz

5-3

Orły

Jabłonka

18 października, 12:00

LKS

Golcowa

0-3

Sokół

Domaradz

18 października, 12:00

LKS

Górki

4-2

Zryw

Dydnia

18 października, 12:00

Victoria

Niebocko

4-3

LKS

Głębokie

18 października, 12:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

9

27

9

0

0

35-8

2.

 LKS Górki

9

21

7

0

2

27-12

3.

 Sokół Domaradz

9

21

7

0

2

23-12

4.

 LKS Golcowa

9

18

6

0

3

30-20

5.

 Jutrzenka Jaćmierz

9

16

5

1

3

24-18

6.

 LKS Głębokie

10

12

4

0

6

22-23

7.

 LKS Hłudno

9

11

3

2

4

19-20

8.

 Victoria Niebocko

9

10

3

1

5

19-23

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

9

6

2

0

7

7-28

10.

 Zryw Dydnia

9

3

1

0

8

13-19

Źródło: 90 minut

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...