maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony października września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 13 - 24-25 października

Przełom Besko

1-0

Sokół

Sokolniki

(k. Stalowej Woli)

25 października, 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

KS Wiązownica

25 października, 14:00

LKS Skołoszów

0-2

Sokół Nisko

25 października, 14:00

LKS Pisarowce

3-3

Błękitni Ropczyce

24 października, 15:00

Rzemieślnik Pilzno

2-1

Jedność Niechobrz

25 października, 14:00

Bukowa Jastkowice

1-3

Wisłoka Dębica

25 października, 14:00

Stal Nowa Dęba

4-1

Wisłok Wiśniowa

24 października, 14:00

Crasnovia Krasne

0-2

Kolbuszowianka Kolbuszowa

24 października, 14:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

13

32

10

2

1

23-11

2.

 Cosmos Nowotaniec

13

31

10

1

2

29-10

3.

 Crasnovia Krasne

13

24

8

0

5

28-16

4.

 Wisłok Wiśniowa

13

23

7

2

4

22-19

5.

 Błękitni Ropczyce

13

23

7

2

4

24-17

6.

 KS Wiązownica

13

22

7

1

5

18-13

7.

 LKS Pisarowce

13

21

6

3

4

24-20

8.

 Rzemieślnik Pilzno

13

20

5

5

3

21-11

9.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

12

16

5

1

6

14-17

10.

 Bukowa Jastkowice

13

15

4

3

6

16-21

11.

 Stal Nowa Dęba

12

14

4

2

6

16-16

12.

 LKS Skołoszów

13

14

4

2

7

15-27

13.

 Wisłoka Dębica

13

14

4

2

7

15-23

14.

 Przełom Besko

13

11

3

2

8

17-23

15.

 Jedność Niechobrz

13

9

2

3

8

11-22

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

13

3

0

3

10

10-37

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 12 - 24-25 października

Czarni 1910 Jasło

3-0

LKS Skołyszyn

24 października, 15:00

Kotwica Korczyna

0-0

Partyzant Targowiska

25 października, 13:00

Iwonka Iwonicz

3-3

Orzeł Faliszówka

25 października, 13:00

Markiewicza Krosno

3-1

Orzeł

Bieździedza

25 października, 13:00

na boisku przy ul. Bursaki

Iskra Przysietnica

1-2

Przełęcz Dukla

25 października, 13:00

Gaudium Łężyny

4-1

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

25 października, 13:00

Zgoda Zarszyn

1-2

Górnik

Strachocina

25 października, 13:00

Grabowianka

Grabówka

2-1

Szarotka Uherce

25 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

12

30

9

3

0

34-13

2.

 Przełęcz Dukla

12

28

9

1

2

28-11

3.

 Kotwica Korczyna

12

25

7

4

1

18-8

4.

 Iwonka Iwonicz

12

24

7

3

2

33-18

5.

 Partyzant Targowiska

12

22

6

4

2

22-9

6.

 LKS Skołyszyn

12

20

5

5

2

17-14

7.

 Markiewicza Krosno

12

19

6

1

5

16-23

8.

 Iskra Przysietnica

12

17

4

5

3

19-18

9.

 Grabowianka Grabówka

12

16

4

4

4

21-18

10.

 Gaudium Łężyny

12

13

3

4

5

20-23

11.

 Szarotka Uherce

12

13

3

4

5

15-18

12.

 Orzeł Bieździedza

12

10

3

1

8

16-22

13.

 Górnik Strachocina

12

10

3

1

8

17-30

14.

 Zgoda Zarszyn

12

9

2

3

7

23-25

15.

 Orzeł Faliszówka

12

6

1

3

8

18-40

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

12

2

0

2

10

6-33

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 25 października

Pauza: Wisłok Sieniawa

Iskra Iskrzynia

7-1

Leśnik Baligród

25 października, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

4-0

Victoria Pakoszówka

25 października, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

1-4

Brzozovia Brzozów

25 października, 13:00

LKS Długie

2-1

Lotniarz

Bezmiechowa

25 października, 13:00

Płomień Zmiennica

1-4

Ekoball Sanok

25 października, 13:00

Orzeł Bażanówka

0-0

Sanovia Lesko

25 października, 13:00

LKS Haczów

2-1

Błękitni

Jasienica Rosielna

25 października, 13:00

LKS Izdebki

2-2

Bukowianka

Bukowsko

25 października, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

12

31

10

1

1

39-10

2.

 LKS Długie

12

24

7

3

2

21-14

3.

 Bukowianka Bukowsko

12

22

7

1

4

27-25

4.

 Iskra Iskrzynia

13

21

6

3

4

30-23

5.

 Lotniarz Bezmiechowa

12

21

7

0

5

28-18

6.

 Cisy Jabłonica Polska

13

21

7

0

6

28-20

7.

 Orzeł Bażanówka

12

20

5

5

2

23-19

8.

 Leśnik Baligród

13

19

6

1

6

27-36

9.

 Victoria Pakoszówka

12

17

5

2

5

23-22

10.

 Sanovia Lesko

12

14

4

2

6

15-24

11.

 LKS Haczów

12

14

3

5

4

17-17

12.

 Płomień Zmiennica

12

14

4

2

6

24-26

13.

 Brzozovia Brzozów

12

13

4

1

7

19-25

14.

 LKS Izdebki

12

13

3

4

5

17-25

15.

 Błękitni Jasienica Rosielna

12

10

3

1

8

13-27

16.

 Wisłok Krościenko Wyżne

13

10

2

4

7

21-32

17.

 Wisłok Sieniawa

12

10

3

1

8

25-34

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 25 października

Polonia Kopytowa

2-4

Tęcza Zręcin

25 października, 13:00

w Zręcinie; Polonia gospodarzem

Sobniów Jasło

0-0

Ostoja Kołaczyce

25 października, 11:00

Tempo Nienaszów

2-0

Orzeł Lubla

25 października, 13:00

Start Rymanów

1-2

Karpaty Klimkówka

25 października, 11:00

LKS Czeluśnica

1-4

KS Zarzecze

25 października, 13:00

LKS Moderówka

7-1

LKS Osiek Jasielski

25 października, 13:00

Burza Rogi

0-1

Zamczysko Mrukowa

25 października, 13:00

Wisłoka Nowy Żmigród

4-1

Nafta Jedlicze

25 października, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

12

31

10

1

1

39-17

2.

 Zamczysko Mrukowa

12

28

9

1

2

23-15

3.

 Orzeł Lubla

12

25

8

1

3

35-25

4.

 Tempo Nienaszów

12

24

8

0

4

29-15

5.

 Start Rymanów

12

23

7

2

3

28-13

6.

 LKS Czeluśnica

12

22

7

1

4

32-18

7.

 Wisłoka Nowy Żmigród

12

21

7

0

5

28-27

8.

 LKS Moderówka

12

18

6

0

6

26-23

9.

 KS Zarzecze

12

18

6

0

6

19-20

10.

 Ostoja Kołaczyce

12

17

5

2

5

19-16

11.

 Sobniów Jasło

12

12

3

3

6

19-27

12.

 Tęcza Zręcin

12

11

3

2

7

23-24

13.

 Karpaty Klimkówka

12

10

3

1

8

24-34

14.

 Burza Rogi

12

10

3

1

8

19-25

15.

 Polonia Kopytowa

12

9

3

0

9

18-36

16.

 LKS Osiek Jasielski

12

1

0

1

11

14-60

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 24-25 października

LKS Płowce/Stróże Małe

0-1

LKS Tarnawa

25 października, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

0-0

Pionier Średnia Wieś

25 października, 11:00

Juventus Poraż

5-2

Remix Niebieszczany

25 października, 14:00

Nelson Polańczyk

2-1

LKS Odrzechowa

25 października, 13:00

Jawornik Czarna

7-1

Orion Pielnia

25 października, 11:00

LKS Olszanica

2-1

Florian Rymanów Zdrój

25 października, 13:00

Szarotka Nowosielce

3-2

Orkan Markowce

25 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Jawornik Czarna

12

28

9

1

2

43-17

2.

 LKS Tarnawa

12

27

8

3

1

41-22

3.

 Juventus Poraż

12

27

8

3

1

34-13

4.

 LKS Olszanica

12

20

6

2

4

23-26

5.

 Pionier Średnia Wieś

12

19

6

1

5

17-22

6.

 Orion Pielnia

12

18

6

0

6

21-23

7.

 LKS Płowce/Stróże Małe

12

17

5

2

5

21-20

8.

 Orkan Markowce

12

17

5

2

5

29-29

9.

 LKS Odrzechowa

12

16

5

1

6

23-30

10.

 Nelson Polańczyk

12

14

4

2

6

21-30

11.

 Remix Niebieszczany

12

12

3

3

6

24-26

12.

 Szarotka Nowosielce

12

11

3

2

7

22-31

13.

 Drzewiarz Rzepedź

12

8

2

2

8

22-32

14.

 Florian Rymanów Zdrój

12

5

1

2

9

13-33

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 24-25 października

JKS Jasionów

1-8

Jasiołka Jaśliska

25 października, 13:00

LKS Lubatowa

1-3

LKS Głowienka

25 października, 13:00

LKS Wesoła

4-1

LKS Kombornia

25 października, 13:00

Huragan Jasionka

1-0

LKS Lubatówka

25 października, 13:00

Błękitni Żeglce

7-3

Victoria Dobieszyn

25 października, 13:00

Jasiołka Świerzowa

0-4

Guzikówka Krosno

25 października, 13:00

San Nozdrzec

3-0

LKS Trześniów

25 października, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Jasiołka Jaśliska

12

25

8

1

3

38-23

2.

 Guzikówka Krosno

12

24

7

3

2

25-10

3.

 LKS Wesoła

12

24

8

0

4

31-22

4.

 LKS Lubatówka

12

24

7

3

2

30-12

5.

 Jasiołka Świerzowa

12

20

6

2

4

26-22

6.

 LKS Kombornia

12

19

6

1

5

33-29

7.

 LKS Lubatowa

12

19

5

4

3

33-21

8.

 Huragan Jasionka

12

19

6

1

5

21-20

9.

 San Nozdrzec

12

17

5

2

5

34-36

10.

 LKS Trześniów

12

15

4

3

5

15-24

11.

 JKS Jasionów

12

10

3

1

8

27-42

12.

 Victoria Dobieszyn

12

9

2

3

7

21-32

13.

 LKS Głowienka

12

7

2

1

9

9-38

14.

 Błękitni Żeglce

12

7

2

1

9

18-30

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 25 października

Pauza: Bieszczady Jankowce

Zalew Myczkowce

1-2

Osława Zagórz

25 października, 11:00

LKS II Pisarowce

2-0

LKS Czaszyn

25 października, 13:00

Pogórze Srogów Górny

1-1

LKS Górzanka

25 października, 13:00

ULKS Czerteż

2-0

LKS Tyrawa Wołoska

25 października, 13:00

Krokus Ropienka

-

Otryt Lutowiska

25 października, 11:00

nie odbył się - sędziowie nie dojechali

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS II Pisarowce

9

21

7

0

2

26-11

2.

 Pogórze Srogów Górny

10

20

6

2

2

27-18

3.

 LKS Czaszyn

10

19

6

1

3

21-12

4.

 ULKS Czerteż

10

17

5

2

3

19-17

5.

 Bieszczady Jankowce

9

15

4

3

2

22-19

6.

 Osława Zagórz

10

13

4

1

5

16-16

7.

 LKS Tyrawa Wołoska

9

12

4

0

5

13-20

8.

 Otryt Lutowiska

8

10

3

1

4

10-9

9.

 LKS Górzanka

10

8

2

2

6

11-17

10.

 Zalew Myczkowce

10

7

2

1

7

14-25

11.

 Krokus Ropienka

9

7

2

1

6

14-29

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 25 października

Pauza: LKS Głębokie

Zryw Dydnia

0-6

Victoria Niebocko

25 października, 11:00

Sokół Domaradz

0-4

LKS Górki

25 października, 11:00

Orły Jabłonka

2-5

LKS Golcowa

25 października, 11:00

w Niebocku

Beskid Posada Górna

0-3

Jutrzenka

Jaćmierz

25 października, 11:00

Górnik Grabownica

Starzeńska

2-2

LKS Hłudno

25 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

10

27

9

0

1

35-11

2.

 LKS Górki

10

24

8

0

2

31-12

3.

 Sokół Domaradz

10

21

7

0

3

23-16

4.

 LKS Golcowa

10

21

7

0

3

35-22

5.

 Jutrzenka Jaćmierz

10

19

6

1

3

27-18

6.

 Victoria Niebocko

10

13

4

1

5

25-23

7.

 LKS Hłudno

10

12

3

3

4

21-22

8.

 LKS Głębokie

10

12

4

0

6

22-23

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

10

7

2

1

7

9-30

10.

 Zryw Dydnia

10

3

1

0

9

13-25

11.

 Orły Jabłonka

10

3

1

0

9

14-53

Źródło: 90 minut

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...