maciek1

Zatrudnianie cudzoziemców baner 750x100px 4

2

Partnerzy

sanok2_kopia

ustrzyki

zarszyn

besko

lesko

lesko2

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

podkarpacie

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem ustrzykionline.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
Tel. 506 137 803

Linki

Portale

Dzielnice


Stowarzyszenia

Urzędy
Urząd Skarbowy
ZUS
Urząd Miasta
Urząd Gminy
StarostwoPowiatowe
Urząd Pracy

Parafie

Szkoły

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

W miniony weekend października zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 piłka

 

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

LKS Pisarowce

4-1

KS Wiązownica

31 października, 14:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

13

32

10

2

1

23-11

2.

 Cosmos Nowotaniec

13

31

10

1

2

29-10

3.

 LKS Pisarowce

14

24

7

3

4

28-21

4.

 Crasnovia Krasne

13

24

8

0

5

28-16

5.

 Wisłok Wiśniowa

13

23

7

2

4

22-19

6.

 Błękitni Ropczyce

13

23

7

2

4

24-17

7.

 KS Wiązownica

14

22

7

1

6

19-17

8.

 Rzemieślnik Pilzno

13

20

5

5

3

21-11

9.

 Stal Nowa Dęba

13

17

5

2

6

18-16

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

13

16

5

1

7

14-19

11.

 Bukowa Jastkowice

13

15

4

3

6

16-21

12.

 LKS Skołoszów

13

14

4

2

7

15-27

13.

 Wisłoka Dębica

13

14

4

2

7

15-23

14.

 Przełom Besko

13

11

3

2

8

17-23

15.

 Jedność Niechobrz

13

9

2

3

8

11-22

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

13

3

0

3

10

10-37

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 13 - 31 października

 

Szarotka Uherce

0-2

Czarni 1910 Jasło

31 października, 13:00

Górnik

 

Strachocina

3-0

Grabowianka

 

Grabówka

31 października, 13:00

Bieszczady

 

Ustrzyki Dolne

0-1

LKS Zarszyn

31 października, 13:00

Przełęcz Dukla

2-0

Gaudium Łężyny

31 października, 13:00

Orzeł Bieździedza

2-1

Iskra

 

Przysietnica

31 października, 13:00

Orzeł Faliszówka

2-3

Markiewicza

 

Krosno

31 października, 13:00

Partyzant Targowiska

1-2

Iwonka Iwonicz

31 października, 13:00

LKS Skołyszyn

2-2

Kotwica Korczyna

31 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

13

33

10

3

0

36-13

2.

 Przełęcz Dukla

13

31

10

1

2

30-11

3.

 Iwonka Iwonicz

13

27

8

3

2

35-19

4.

 Kotwica Korczyna

13

26

7

5

1

20-10

5.

 Partyzant Targowiska

13

22

6

4

3

23-11

6.

 Markiewicza Krosno

13

22

7

1

5

19-25

7.

 LKS Skołyszyn

13

21

5

6

2

19-16

8.

 Iskra Przysietnica

13

17

4

5

4

20-20

9.

 Grabowianka Grabówka

13

16

4

4

5

21-21

10.

 Gaudium Łężyny

13

13

3

4

6

20-25

11.

 Orzeł Bieździedza

13

13

4

1

8

18-23

12.

 Szarotka Uherce

13

13

3

4

6

15-20

13.

 Górnik Strachocina

13

13

4

1

8

20-30

14.

 Zgoda Zarszyn

13

12

3

3

7

24-25

15.

 Orzeł Faliszówka

13

6

1

3

9

20-43

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

13

2

0

2

11

6-34

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Iskra Iskrzynia

Leśnik Baligród

3-0

Bukowianka

 

Bukowsko

31 października, 13:00

Błękitni

 

Jasienica Rosielna

4-1

LKS Izdebki

31 października, 13:00

Sanovia Lesko

3-0

LKS Haczów

31 października, 13:00

Ekoball Sanok

5-0

Orzeł

 

Bażanówka

31 października, 13:00

Lotniarz

 

Bezmiechowa

3-1

Płomień

 

Zmiennica

31 października, 13:00

Brzozovia Brzozów

1-2

LKS Długie

31 października, 13:00

Victoria Pakoszówka

4-2

Wisłok

 

Krościenko Wyżne

31 października, 13:00

Wisłok Sieniawa

1-0

Cisy

 

Jabłonica Polska

31 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

13

34

11

1

1

44-10

2.

 LKS Długie

13

27

8

3

2

23-15

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

13

24

8

0

5

31-19

4.

 Leśnik Baligród

14

22

7

1

6

30-36

5.

 Bukowianka Bukowsko

13

22

7

1

5

27-28

6.

 Iskra Iskrzynia

13

21

6

3

4

30-23

7.

 Cisy Jabłonica Polska

14

21

7

0

7

28-21

8.

 Victoria Pakoszówka

13

20

6

2

5

27-24

9.

 Orzeł Bażanówka

13

20

5

5

3

23-24

10.

 Sanovia Lesko

13

17

5

2

6

18-24

11.

 Płomień Zmiennica

13

14

4

2

7

25-29

12.

 LKS Haczów

13

14

3

5

5

17-20

13.

 Błękitni Jasienica Rosielna

13

13

4

1

8

17-28

14.

 Brzozovia Brzozów

13

13

4

1

8

20-27

15.

 Wisłok Sieniawa

13

13

4

1

8

26-34

16.

 LKS Izdebki

13

13

3

4

6

18-29

17.

 Wisłok Krościenko Wyżne

14

10

2

4

8

23-36

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 13 - 31 października

 

Zamczysko

 

Mrukowa

1-1

Polonia Kopytowa

31 października, 13:00

LKS Osiek

 

Jasielski

2-1

Burza Rogi

31 października, 11:00

KS Zarzecze

1-1

LKS Moderówka

31 października, 11:00

Wisłoka

 

Nowy Żmigród

1-4

LKS Czeluśnica

31 października, 13:00

Karpaty

 

Klimkówka

0-2

Nafta Jedlicze

31 października, 13:00

Orzeł Lubla

3-0

Start Rymanów

31 października, 11:00

Ostoja Kołaczyce

1-0

Tempo Nienaszów

31 października, 13:00

Tęcza Zręcin

2-2

Sobniów Jasło

31 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Nafta Jedlicze

13

34

11

1

1

41-17

2.

 Zamczysko Mrukowa

13

29

9

2

2

24-16

3.

 Orzeł Lubla

13

28

9

1

3

38-25

4.

 LKS Czeluśnica

13

25

8

1

4

36-19

5.

 Tempo Nienaszów

13

24

8

0

5

29-16

6.

 Start Rymanów

13

23

7

2

4

28-16

7.

 Wisłoka Nowy Żmigród

13

21

7

0

6

29-31

8.

 Ostoja Kołaczyce

13

20

6

2

5

20-16

9.

 LKS Moderówka

13

19

6

1

6

27-24

10.

 KS Zarzecze

13

19

6

1

6

20-21

11.

 Sobniów Jasło

13

13

3

4

6

21-29

12.

 Tęcza Zręcin

13

12

3

3

7

25-26

13.

 Karpaty Klimkówka

13

10

3

1

9

24-36

14.

 Burza Rogi

13

10

3

1

9

20-27

15.

 Polonia Kopytowa

13

10

3

1

9

19-37

16.

 LKS Osiek Jasielski

13

4

1

1

11

16-61

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 31 października

 

Orkan Markowce

2-0

LKS

 

Płowce/

Stróże Małe

31 października, 13:00

Florian

 

Rymanów Zdrój

1-4

Szarotka Nowosielce

31 października, 12:00

Orion Pielnia

-

LKS Olszanica

8 listopada, 13:00

LKS

 

Odrzechowa

0-2

Jawornik Czarna

31 października, 13:00

Remix

 

Niebieszczany

2-1

Nelson Polańczyk

31 października, 13:00

Pionier

 

Średnia Wieś

1-2

Juventus Poraż

31 października, 13:00

LKS Tarnawa

5-1

Drzewiarz Rzepedź

31 października, 13:00

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Jawornik Czarna

13

31

10

1

2

45-17

2.

 LKS Tarnawa

13

30

9

3

1

46-23

3.

 Juventus Poraż

13

30

9

3

1

36-14

4.

 LKS Olszanica

12

20

6

2

4

23-26

5.

 Orkan Markowce

13

20

6

2

5

31-29

6.

 Pionier Średnia Wieś

13

19

6

1

6

18-24

7.

 Orion Pielnia

12

18

6

0

6

21-23

8.

 LKS Płowce/Stróże Małe

13

17

5

2

6

21-22

9.

 LKS Odrzechowa

13

16

5

1

7

23-32

10.

 Remix Niebieszczany

13

15

4

3

6

26-27

11.

 Nelson Polańczyk

13

14

4

2

7

22-32

12.

 Szarotka Nowosielce

13

14

4

2

7

26-32

13.

 Drzewiarz Rzepedź

13

8

2

2

9

23-37

14.

 Florian Rymanów Zdrój

13

5

1

2

10

14-37

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 13 - 31 października

 

LKS Trześniów

0-4

JKS Jasionów

31 października, 11:00

Guzikówka

 

Krosno

1-2

San Nozdrzec

31 października, 11:00

Victoria

 

Dobieszyn

4-0

Jasiołka

 

Świerzowa

31 października, 11:00

LKS

 

Lubatówka

5-1

Błękitni

 

Żeglce

31 października, 13:00

LKS

 

Kombornia

5-0

Huragan Jasionka

31 października, 13:00

LKS Głowienka

1-5

LKS Wesoła

31 października, 13:00

Jasiołka Jaśliska

3-2

LKS Lubatowa

31 października, 13:00

 

   
 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Jasiołka Jaśliska

13

28

9

1

3

41-25

2.

 LKS Lubatówka

13

27

8

3

2

35-13

3.

 LKS Wesoła

13

27

9

0

4

36-23

4.

 Guzikówka Krosno

13

24

7

3

3

26-12

5.

 LKS Kombornia

13

22

7

1

5

38-29

6.

 Jasiołka Świerzowa

13

20

6

2

5

26-26

7.

 San Nozdrzec

13

20

6

2

5

36-37

8.

 LKS Lubatowa

13

19

5

4

4

35-24

9.

 Huragan Jasionka

13

19

6

1

6

21-25

10.

 LKS Trześniów

13

15

4

3

6

15-28

11.

 JKS Jasionów

13

13

4

1

8

31-42

12.

 Victoria Dobieszyn

13

12

3

3

7

25-32

13.

 LKS Głowienka

13

7

2

1

10

10-43

14.

 Błękitni Żeglce

13

7

2

1

10

19-35

Źródło: 90 minut

Redakcja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

baner PO WER 300x250 pomarańcz 2 1 1 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Promowane firmy

 

Nasze Ustrzyki

250px-POL_Ustrzyki_Dolne_COA.svgUstrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktMapa Ustrzyk
punktHistoria Ustrzyk
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Ustrzyk
punktMuzea Ustrzyk

Komunikacja

ikonka_7Ustrzyki Dolne – miasto w woj. podkarpackim, siedziba powiatu bieszczadzkiego, położone nad rzeką Strwiąż. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ustrzyki Dolne... więcej

punktPKS Ustrzyki

punktPrywatni

Artykuły sponsorowane

Videorelacje

Szkoły

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 16.01.2018 01:06
    I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a ...
     
  • Ciekawe miejsca
    Johny Jackson 13.01.2018 00:12
    Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have really enjoyed surfing ...
     
  • Kontakt
    rominkl 09.01.2018 05:24
    Недорогие шведские стенки из сосны для детей и взрослых с турником можно заказать в спортивном магазине ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 11:11
    kasino pa nett, http://pocketslotz.co - spilleautomater norske, http://pocketslotz.co - norske casino ...
     
  • Kontakt
    Artendnor 06.01.2018 10:55
    norsk casino bonus, http://greenbets.co - norsk casino liste, http://greenbets.co - norsk nett ...